آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی خدمات برگزاری تور

تورهای کودکان

بزرگترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی آن می باشد و مهمترین بخش این سرمایه نسل جوان آن است. در کشورهای پیشرفته برای داشتن جوانان متخصص، آگاه و با اعتماد به نفس از کودکی و بخصوص نوجوانی با صرف هزینه های بسیار زیاد برنامه ریزی های علمی و عملی برای این طیف سنی انجام می دهند.دوران نوجوانی حد فاصل بین دوران کودکی(دوران بی مسئولیت و عدم تعقل و حرکتهای با اشتباه زیاد و قابل تغییر) و دوران جوانی(دورانی که می بایست فرد وارد اجتماع شده و تجربه ها و آگاهیهای زیادی را کسب کرده باشد و و مسئولیت یک یا مواردی را به عهده گرفته و در این سن، شخصیت شکل گرفته شده بسختی تغییر خواهد کرد)می باشد.

بزرگترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی آن می باشد و مهمترین بخش این سرمایه نسل جوان آن است. در کشورهای پیشرفته برای داشتن جوانان متخصص، آگاه و با اعتماد به نفس از کودکی و بخصوص نوجوانی با صرف هزینه های بسیار زیاد برنامه ریزی های علمی و عملی برای این طیف سنی انجام می دهند.دوران نوجوانی حد فاصل بین دوران کودکی(دوران بی مسئولیت و عدم تعقل و حرکتهای با اشتباه زیاد و قابل تغییر) و دوران جوانی(دورانی که می بایست فرد وارد اجتماع شده و تجربه ها و آگاهیهای زیادی را کسب کرده باشد و و مسئولیت یک یا مواردی را به عهده گرفته و در این سن، شخصیت شکل گرفته شده بسختی تغییر خواهد کرد)می باشد. حال سیستمی در جامعه ما که در بین این دو طیف فعالیت کرده، اطلاعات، آموزشها و مهارت های زندگی را به آنها بدهد، متاسفانه یا وجود ندارد یا به ارزش این مهم پی نبرده اند. و هم اکنون حاصل عدم یا فعالیت ناصحیح متولیان فوق،از سطح مسئولیت پذیری جوانان کشور قابل سنجش می باشد. بر همین اساس طرح فوق تاکید بر سن کودک و نوجوان داشته و آموزشهای اجتماعی و علمی و تفریحی خود را در طبیعت و با استفاده از امکانات طبیعی قرار داده است. مشغله فراوان والدین، نبود امکانات مناسب تفریح و هزینه های نسبتا بالای سفر برای خانواده ها از عواملی است که نیاز به حضور یک مرکز حرفه ای برگزاری تور برای این گروه سنی را توصیه می نماید.شرایط امروزی جوامع موجب شده است بسیاری از ما والدین به دلایل مختلف نتوانیم تفریح مناسبی برای فرزندانمان ترتیب دهیم، ما با ارائه تورهای ویژه کودک و نوجوان تلاش می کنیم با کمک متخصصینی از حوزه های مختلف، تفریحاتی شاد ولذت بخش برای فرزندان شما فراهم کنیم و همراه با آن آموزشهای مفیدی (که متاسفانه در هیچ دوره ای از تحصیل ارائه نمیشود) به شکل عملی و جذاب برای آنان ترتیب دهیم، به عنوان مثال آموزش فیزیک از طریق کاربردهای فراوان قوانین فیزیک در زندگی روزمره، آموزش انجام کارها به شکل گروهی و... این برنامه ها با استفاده از تجهیزات مناسب و استاندارد برای ایرانیان وخارجیان ترتیب داده خواهد شد.

 

 

آموزش رفتار با طبیعت و طبیعتگردی به کودکان

 

 تورهای طبیعتگردی ویژه کودکان

 

 آشنایی با انواع حشرات و پرندگان و پستانداران و...

 

 انجام بازیهای گروهی و مسابقات گروهی شاد و متنوع

 

کارگاه های هنری در طبیعت ویژه کودکان

 

 

در کشورهای پیشرفته برای داشتن جوانان متخصص، آگاه و با اعتماد به نفس، از کودکی و به خصوص نوجوانی با صرف هزینه های بسیار زیاد برنامه ریزی های علمی و عملی برای این طیف سنی انجام می دهند. دوران نوجوانی حد فاصل بین دوران کودکی (دوران بی مسئولیتی و عدم تعقل و حرکت های با اشتباه زیاد و قابل تغییر) و دوران جوانی (دورانی که می بایست فرد وارد اجتماع شده و تجربه ها و آگاهی های زیادی را کسب کرده باشد. در این سن، شخصیت شکل گرفته شده به سختی تغییر خواهد کرد) می باشد. حال سیستمی در جامعه ی ما که در بین این دو طیف فعالیت کرده، اطلاعات، آموزش ها و مهارت های زندگی را به آن ها بدهد، متأسفانه یا وجود ندارد یا به ارزش این مهم پی نبرده اند.در عین حال، شرایط امروزی جوامع مانند: مشغله ی فراوان والدین، نبود امکانات مناسب تفریح و هزینه های نسبتاً بالای سفر برای خانواده ها، موجب شده است بسیاری از والدین به دلایل مختلف نتوانند تفریح و گردش مناسبی برای فرزندانشان ترتیب دهند. بنابراین، حضور یک مرکز حرفه ای برگزاری تور برای این گروه سنی ضروری است. در همین راستا ما با ارائه ی تورهای ویژه ی کودکان و نوجوانان تلاش می کنیم با کمک متخصصینی از حوزه های مختلف، تفریحاتی شاد و لذت بخش و تجربیاتی آینده ساز، برای این گروه سنی فراهم کنیم و همراه با آن آموزش های مفیدی (که متأسفانه خلأ آن در دوره های تحصیلی دیده می شود) به شکل عملی و جذاب برای آن ها ترتیب دهیم، به عنوان مثال؛ آموزش فیزیک از طریق کاربردهای فراوان قوانین آن در زندگی روزمره، آموزش انجام کارها در طبیعت به شکل گروهی، نحوه ی رفتار مسئولانه با طبیعت و لذت بردن از محیط زیست بدون آسیب رساندن به آن.

 

 بر همین اساس طرح فوق، تأکید بر سن کودک و نوجوان داشته و آموزش های اجتماعی، علمی و تفریحی خود را در طبیعت و با استفاده از امکانات طبیعی قرار داده است. کلیه ی این برنامه ها با استفاده از تجهیزات مناسب، استاندارد و با تکیه بر دانش و تجربه ی متخصصین ترتیب داده خواهد شد. از کودکان در کارگاه های آموزشی مختلف کار گرفته شده و از حضور آن ها در مسابقات و بازی های گروهی برای خلق روزی به یادماندنی برای آن کودکان بهره گرفته می شود و در پایان به برندگان این مسابقه ها و بازی ها هدیه هایی به رسم یادبود داده خواهد شد. این تورها می تواند با حضور و یا عدم حضور والدین باشد.

 

این گونه تورها به طور سفارشی برای مهد کودک ها، مدرسه ها، آموزشگاه ها و باشگاه ها اجرا خواهد شد.

 

 

 

 

16:25 , 1393/09/19صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
از بنفشه بخشي:
لطفا اگر توركودكان داشتيد اطلاع رساني كنيد ممنون 1394/12/04, 13:54
1
0
واحد تور: درود بر شما دوست عزیز شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ارسباران، در جریان تورهای مربوط به کودکان قرار بگیرید. با سپاس
از مونا فضل الهی:
سلام من یه دختر 10 ساله دارم لطفا اگر توری برای کودکان داشتید حتما اطلاع رسانی کنید ممنون 1395/01/15, 13:28
0
0
ناشناس: درودبر شما دوست گرامی، لطفا با مجموعه ارسباران به شماره 88800055 تماس گرفته و اطلاعات تماس خود را برای دریافت برنامه ها به همکاران بدهید، همچنین میتوانید در خبرنامه ارسباران عضو شوید. با سپاس
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا