آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی خدمات برگزاری دوره های آموزشی دوره های کوتاه مدت گردشگری

راهنمایان تورهای تخصصی پرنده‌نگری

از برگزاری اولین دوره آموزش راهنمایان تورهای طبیعت گردی در ایران چند سالی می گذرد. طی این مدت به همت سازمانها و موسسات مختلف اعم از دولتی و خصوصی نحوه نگرش به صنعت اکوتوریسم نیز در ایران متحول شده است. اکنون نیز دانش آموختگان دوره های راهنمایان طبیعت گردی نه تنها به عنوان راهنمایان تورها که همچون مبلغین معرفی طبیعت کشورمان از جمله کوشاترین گروه هایی هستند که با همکاری آژانس ها و برگزاری تورها، صنعت توریسم کشور را رونق می بخشند.

از برگزاری اولین دوره آموزش راهنمایان تورهای طبیعت گردی در ایران چند سالی می گذرد. طی این مدت به همت سازمانها و موسسات مختلف اعم از دولتی و خصوصی نحوه نگرش به صنعت اکوتوریسم نیز در ایران متحول شده است. اکنون نیز دانش آموختگان دوره های راهنمایان طبیعت گردی نه تنها به عنوان راهنمایان تورها که همچون مبلغین معرفی طبیعت کشورمان از جمله کوشاترین گروه هایی هستند که با همکاری آژانس ها و برگزاری تورها، صنعت توریسم کشور را رونق می بخشند. اما در کشوری با حدود 530 گونه پرنده و اقلیم های متنوع که در هر گوشه آن گونه های خاص و جذابی به چشم می خورند نیاز به راهنمایان تخصصی پرنده نگری کاملاً احساس می شود. برگزاری دوره تکمیلی آموزش راهنمایان تخصصی پرنده نگری که با همکاری موسسه آموزشی آوای ارسبارن، گروه پرنده نگری طرلان و تایید سازمان میراث فرهنگی،  صنایع دستی و گردشگری انجام می شود، حرکتی است به سوی معرفی و بهره برداری پایدار بخشی از طبیعت کشورمان که نیازمند توجه بیشتر است.

لازم به ذکر است که طراحی اولین دوره آموزش راهنمایان تخصصی پرنده نگری در ایران توسط کارشناسان گروه پرنده نگری طرلان صورت گرفته و هم اکنون چهارمین دوره تخصصی پرنده نگری در شرف برگزاری است.

* مدرک دوره: گواهینامه دوره تخصصی پرنده نگری زیرنظر اداره کل آموزش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

* طول دوره: حدود 3 ماه

* هزینه دوره: 600 هزار تومان می باشد. علاقمندان میتوانند هزینه دوره را بصورت اقساط به موسسه پرداخت نمایند.

* فراگیرانی که کارت راهنمای طبیعت گردی دارند، از تخفیف 10% در این دوره برخوردار میشوند.*

* زمان برگزاری کلاس های تئوریروزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 17 الی 20

* محل برگزاری دوره: مجموعه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران

* افتتاحیه دوره: 20 مهر 93

 

اخبار مهم دوره آموزشی راهنمایان تخصصی پرنده نگری :

با عنایت به برگزاری کلاسها و دوره های آموزشی متعدد و با توجه به حضور فراگیران مختلف در موسسه ارسباران، تمامی اخبار و اطلاعات مورد نیاز کارآموزان در زمینه دوره آموزشی راهنمایان تخصصی پرنده نگری، به صورت آنلاین از طریق سایت موسسه در اختیار کارآموزان عزیز قرار می گیرد. لذا مسئولین واحد آموزش در خصوص عدم اطلاع فراگیران از زمان برگزاری کلاسها، آزمونها و امتحانات و همچنین سفرهای آموزشی هیچگونه مسئولیتی به عهده نخواهند داشت.

 

20:00 , 1393/09/22صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا