آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی خدمات برگزاری دوره های آموزشی دوره های آموزشی کوهنوردی

کارآموزی کوهپیمایی مقدماتی

دوره کارآموزی کوهپیمایی به عنوان نقطه آغازین آموزش‌های رسمی کوهنوردی در ایران محسوب می شود. این دوره به منظور آموزش اصول پایه کوهپیمایی به علاقمندان کوهنوردی و طبیعت گردی طراحی و اجرا می‌گردد. شرکت در سایر دوره‌های کارآموزی رسمی (سنگ نوردی و برف و یخ) تنها پس از کسب مدرک قبولی در این دوره امکان‌پذیر می‌باشد. به قبول شدگان در دوره مدرک رسمی کارآموزی کوهپیمایی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی داده خواهد شد. طبق مصوبه فدراسیون کوهنوردی، این دوره برای خانم‌ها و آقایان به صورت جداگانه برگزار می‌گردد.

دوره کارآموزی کوهپیمایی به عنوان نقطه آغازین آموزش‌های رسمی کوهنوردی در ایران محسوب می شود. این دوره به منظور آموزش اصول پایه کوهپیمایی به علاقمندان کوهنوردی و طبیعت گردی طراحی و اجرا می‌گردد. شرکت در سایر دوره‌های کارآموزی رسمی (سنگ نوردی و برف و یخ) تنها پس از کسب مدرک قبولی در این دوره امکان‌پذیر می باشد. به قبول شدگان در دوره مدرک رسمی کارآموزی کوهپیمایی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی داده خواهد شد. طبق مصوبه فدراسیون کوهنوردی، این دوره برای خانم‌ها و آقایان به صورت جداگانه برگزار می‌گردد.

مباحثی که در این دوره آموزش داده می‌شود شامل: تعاریف و اصطلاحات کوهستان، اصول گامبرداری صحیح، روش تنظیم و استفاده از باتوم، خطرات کوهستان، نحوه سرپرستی و هدایت گروه، زمان و محلهای مناسب استراحت، جهت یابی بدون ابزار، گره‌های کوهپیمایی، اصول اولیه صعود و فرود از سنگهای کوتاه با ارتفاع حداکثر سه متر

19:59 , 1393/09/22صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا