آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی خدمات برگزاری دوره های آموزشی دوره های آموزشی کوهنوردی

کارآموزی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما

دوره آموزشی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما، به منظور پاسخگویی به یکی از ضروری‌ترین نیازهای کوهنوردان و طبیعت‌گردان در تعامل با طبیعت و محیط کوهستان و همچنین ارتقاء توان آنها در هدایت و سرپرستی گروه، طراحی و به اجرا در می آید. این دوره‌های کاربردی به شکلی تاثیرگذار به کوهنوردان و طبیعت گردان امکان درک موقعیت و طراحی برنامه (زمان – مکان) را می دهد. متاسفانه هر ساله تعداد زیادی از طبیعت گردان و کوهنوردان که بعضاً در بین آنها کوهنوردان بسیار حرفه‌ای نیز دیده می‌شوند، به دلیل عدم آشنایی با این مباحث، مسیرهای خود را در طبیعت گم می کنند و دچار حادثه می شوند.

دوره آموزشی نقشه‌خوانی و کار با قطب نما، به منظور پاسخگویی به یکی از ضروری‌ترین نیازهای کوهنوردان و طبیعت‌گردان در تعامل با طبیعت و محیط کوهستان و همچنین ارتقاء توان آنها در هدایت و سرپرستی گروه، طراحی و به اجرا در می‌آید. این دوره‌های کاربردی به شکلی تاثیرگذار به کوهنوردان و طبیعت‌گردان امکان درک موقعیت و طراحی برنامه (زمان – مکان) را می‌دهد. متاسفانه هر ساله تعداد زیادی از طبیعت‌گردان و کوهنوردان که بعضاً در بین آنها کوهنوردان بسیار حرفه ای نیز دیده می‌شوند، به دلیل عدم آشنایی با این مباحث، مسیرهای خود را در طبیعت گم می کنند و دچار حادثه می‌شوند. 
موسسه آموزشی ارسباران از تمامی طبیعت‌گردان و کوهنوردان دعوت می کند تا در این دوره‌های آموزشی شرکت کنند و خود را به دانش روز طبیعت‌گردی و کوهنوردی مجهز کنند.

19:30 , 1393/09/22صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا