آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی آرشیو ارسباران ارسباران نیوز

کارورزی دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی (بند ب)

دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی (بند ب) نیاز به گذراندن کارورزی دارد. به همین منظور، متقاضیان این دوره باید فرم کارورزی را از موسسه دریافت کنند.

همانطور که می‌دانید، آموزش اگر فقط تئوری باشد کاربردی نیست؛ چرا که فقط معلومات جدید به فرد اضافه می‌کند. این آموزش‌ها زمانی کاربردی می‌شود که فرد بتواند به صورت عملی هم آنها را به کار بگیرد و در نتیجه آنها، تجربه و مهارت لازم را کسب کند.

در دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی (بند ب)، لازم است که فراگیر برای کسب مهارت‌های بیشتر، 60 ساعت کارورزی را در یکی از دفاتر خدمات مسافرتی بگذراند و باید فرم کارورزی توسط آن آژانس امضا شود. صفحه اول فرم، باید توسط خود کارآموز تکمیل شود و صفحه دوم نیز باید توسط مدیر آژانس (آژانسی که فراگیر دوره کارورزی خود را در آنجا پشت سر گذاشته است) تکمیل، مهر و امضا شود.

بعد از امضا و تکمیل آن، فرم به موسسه تحویل داده می‌شود و در پرونده فراگیر قرار می‌گیرد. پس از تکمیل شدن مدارک، پرونده به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای صدور لوح، ارسال می‌شود .

18:00 , 1393/05/01
نرگس کاظمی فرد
user نرگس کاظمی فرد
pen کارشناس تولید محتوای ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.


فایل پیوست
karvarzi.zip (61KB)

برچسب
مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی بند (ب) کارورزی

مطالب مرتبط
ثبت‌نام آزمون جامع گردشگری مرداد 96 کتاب بازاریابی گردشگری با رویکردی کاربردی کتاب قوانین و مقررات جهانگردی و هتلداری کتاب شناسایی مسیرهای گردشگری آزمون مصاحبه زبان انگلیسی خرداد 96


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا