آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32

صفحه اصلی آزمون‌ها

آزمونهای داخلی

قابل توجه کلیه فراگیران محترم دوره‌های کوتاه مدت آموزش گردشگری مصوب سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

فراگیران دوره‌های آموزش گردشگری، مصوب سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعم از دوره‌های راهنمایان طبیعت‌گردی، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی (راهنمایان فرهنگی)، راهنمایان تخصصی زمین‌گردشگری و دوره مدیریت فنی بند ب در طول دوره آموزشی خود می‌بایست آزمون داخلی تمامی دروس دوره را دو هفته پس از گذراندن تئوری هر درس امتحان دهند. این روند بخشی از تکمیل پرونده فراگیران در دوره آموزشی گردشگری جهت اخذ گواهینامه گردشگری است.

فراگیران دوره‌های تخصصی راهنمای دوچرخه‌سواری، راهنمایان تخصصی پرنده‌نگری و راهنمایان تخصصی گردشگری کودک نیز آزمون‌های داخلی دوره خود را به عنوان آزمون نهایی جهت اخذ گواهینامه و کارت تورلیدری خواهند گذراند.

فراگیران می‌بایست توجه داشته باشند نمره قبولی در آزمون‌های داخلی دوره‌های آموزش گردشگری حداقل 12 است.

ارسباران برای سهولت روند شرکت کردن فراگیران در آزمون‌های داخلی، که در گذشته سختی‌هایی را برای فراگیران در پی داشت، سامانه فراگیران را طراحی نموده است که شرکت کنندگان در دوره‌های آموزشی طبق زمانبندی اعلام شده از سمت موسسه می‌توانند آزمون‌های داخلی خود را از هر نقطه‌ای از کره خاکی پشت سر گذارند و همان لحظه کارنامه آزمون خود را مشاهده نمایند.

16:29 , 1393/11/09
پایان پیام

برچسب
راهنمای تور آموزش گردشگری آزمون داخلی

مطالب مرتبط
نکات مهم در تور ورودی آشنایی با انجمن صنفی راهنمایان و عضویت در آن کادر بندی عکاسی در سفر آیین نامه راهنمایان گردشگری به تصویب هیأت وزیران انتشارات مهکامه در نمایشگاه کتاب


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
از آرش نور:
سپاس 1394/02/06, 12:54
0
4
از حمیدرضا عظیمی:
در بدو ورود نظر خاصی ندارم 1394/05/17, 00:19
2
0
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا