آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32

صفحه اصلی آزمون‌ها

آزمون مصاحبه زبان انگلیسی

کلیه فراگیران دوره‌های کوتاه مدت آموزش گردشگری اعم از راهنمای طبیعت‌گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی،راهنمای تخصصی ژئوتوریسم و مدیریت فنی بند ب جهت دریافت گواهینامه، مرحله مصاحبه زبان را نیز بگذرانند.

 

فراگیران دوره‌های کوتاه مدت آموزش گردشگری برای دریافت گواهینامه می‌بایست در آزمون‌های داخلی موسسه، آزمون جامع و مصاحبه زبان شرکت نمایند. مصاحبه زبان فراگیران می‌تواند به یکی از زبان‌های فارسی یا غیر فارسی باشد.

با عنایت به واگذاری برگزاری مصاحبه زبان‌های غیر فارسی گردشگری دوره‌های کوتاه مدت گردشگری به موسسه علوم و فنون کیش از سمت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فراگیران دوره‌های راهنمای طبیعت‌گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی، راهنمای تخصصی ژئوتوریسم و مدیریت فنی بند ب متقاضی شرکت‌کننده در مصاحبه زبان گردشگری زبان انگلیسی و زبان‌های غیرفارسی، می‌بایست در 3 مرحله مصاحبه زبان را شرکت نمایند.

مرحله اول: آزمون آنلاین

در این مرحله فراگیران به 30 سوال گرامری در 20 دقیقه پاسخ خواهند داد.
مرحله دوم: مصاحبه شفاهی

در این مرحله توانایی صحبت کردن و استفاده از افعال در مکالمه فراگیران سنجیده خواهد شد.
مرحله سوم: آزمون کتبی ترجمه

در مرحله کتبی یک متن که توصیف جاذبه‌ای گردشگری (مختص راهنمایان) یا متنی در خصوص آژانس‌های مسافرتی (مختص مدیران فنی) خواهد بود برای ترجمه از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت.

فراگیران متقاضی مصاحبه زبان انگلیسی توجه داشته باشند که مصاحبه چارچوب مشخص و منبعی برای آماده سازی از قبل ندارد و کاملا سنجش توانایی صحبت کردن شما خواهد بود.

ثبت نام آزمون آنلاین مصاحبه زبان انگلیسی بر روی سایت موسسه علوم و فنون کیش و در روز ثبت نام (طبق ساعتی که سازمان جهت آزمون آنلاین اعلام می‌نماید) خواهد بود. همچنین برای تعیین وقت مصاحبه شفاهی و کتبی ترجمه نیز مراحل وقت‌دهی از طریق سایت موسسه کیش خواهد بود.

لازم به ذکر است هزینه شرکت در آزمون مصاحبه زبان گردشگری 30000 تومان می‌باشد. کلیه فراگیرانی که نمره قبولی در آزمون آنلاین را اخذ نموده‌اند و فقط در آزمون شفاهی و کتبی مردود شده‌اند می‌بایست با مبلغ 15000 تومان مجددا در این آزمون شرکت نمایند. همچنین فراگیرانی که در آزمون آنلاین مردود شده‌اند، برای شرکت مجدد در آزمون آنلاین موظف به پرداخت 10000 تومان بابت آزمون آنلاین می‌باشند.

فراگیران می‌بایست توجه داشته باشند می‌توانند آزمون مصاحبه زبان گردشگری را در شهر خود شرکت نمایند. برای مشاهده آخرین دوره برگزاری مصاحبه زبان انگلیسی اینجا را کلیک کنید.

فراگیران برای اطلاع از تاریخ برگزاری دوره‌های آینده مصاحبه زبان گردشگری غیر فارسی ارسباران نیوز را دنبال کنید.

11:53 , 1393/07/27
پایان پیام

برچسب
راهنمای تور مصاحبه زبان انگلیسی آزمون زبان

مطالب مرتبط
آزمون مصاحبه زبان انگلیسی خرداد 96 نکات مهم در تور ورودی آیین نامه راهنمایان گردشگری به تصویب هیأت وزیران اهمیت آشنایی راهنمایان با فوریت‌های درمانی ویژگی های استاندارد راهنمای سفر


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
از مریم فولادلو:
خوب است 1393/12/05, 18:47
1
7
از امید میرشاهی:
سلام،خدا قوت. توی مراحل ثبت نام یه مشکلی پیش اومد واسه من اگه ممکنه راهنمایی کنید. پول از حساب من کم شد اما ثبت نام قطعی نشد. حکمش چیه؟ ممنون 1394/06/09, 09:04
0
1
ناشناس: با سلام ثبت نام شما انجام نشده و پول به حساب موسسه واریز نشده و به حسابتون برمیگرده. لطفا دوباره ثبت نام کنید.
امید میرشاهی: ممنون
از اکرم جریده:
با سلام عذر میخوام اعلام نتایج آزمون مدبر فنی دی ماه امسال کی اعلام میشه تشکر 1394/11/29, 22:15
2
0
از کیوان سلیمانی:
با سلام
تاریخثبت نام ازمون مصاحبه زبان انگلیسی در سال 95 برای کسانی که ازمون جامع را قبول شده اند چه زمانی است 1395/01/26, 01:09
0
0
مسئول آموزش: مصاحبه زبان دوره های آموزشی به موسسه علوم فنون کیش واگذار گردیده که ماهانه برگزار می گردد.
مسئول آموزش: زمان مصاحبه زبان های انگلیسی و غیرانگلیسی از سمت سازمان می بایستی اعلام گردد. که هنوز تاریخی اعلام نشده است.
از مروارید کریم پور:
تاریخ مصاحبه ی زبانهای غیر انگلیسی تورلیدری ویژه ی فراگیران رو می خواستم اگه ممکنه به محض اطلاع از جانب سازمان، بهم اطلاع داده بشه، چون موسسه ای که در اون ثبت نام کرده بودم سه بار از بهمن 94 منو در اعلام تاریخ برگزاری مصاحبه زبانهای غیر انگلیسی که گویا ازین پس در موسسه کیش برگزار میشه، گمراه کرده، که بعدا متوجه شدم که موسسه ای که برای تورلیدری در اونجا ثبت نام کرده بودم کلا مشکل قانونی داشته و حالا از لیست موسسات مجاز استان تهران حذف شده. 1395/08/06, 13:38
0
0
مسئول آموزش: خانم کریم پور مصاحبه غیرانگلیسی زبانان شهریور ماه برگزار شده و از آن تاریخ به بعد هنوز سازمان تاریخ جدیدی را اعلام نکرده است. شما از طریق سایت ارسباران، بخش ارسباران نیوز میتوانید پیگیر تاریخ جدید مصاحبه باشید.
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا