021 88 80 00 55

گردهمایی ارسبارانی‌ها - بهار 1393 - باغ‌موزه نگارستان

گردهمایی بهاره سال 93 ارسبارانی‌ها در تاریخ 28 فروردین، در مجموعه باغ‌موزه نگارستان با حضور جمعی از اساتید، همسفران ارسباران و نیز تعداد حدود 200 نفر از فراگیران و دانش‌آموختگان ارسباران برگزار شد. بازدید از موزه کمال‌الملک و باغ نگارستان در حقیقت هدیه نوروزی ارسباران به همراهانش بود تا شاید توانسته باشیم وظیفه‌مان را در خصوص شناساندن جاذبه‌ها و میراث طبیعی و فرهنگی درون شهری تهران به انجام برسانیم.

گردهمایی بهاره سال 93 آوای ارسبارانی‌ها در تاریخ 28 فروردین، در مجموعه باغ‌موزه نگارستان با حضور جمعی از اساتید و همسفران آوای ارسباران در دوره‌ها و سفرها و نیز تعداد حدود 150 نفر از فراگیران و دانش‌آموختگان عزیز برگزار شد.

بازدید از موزه کمال‌الملک و باغ نگارستان در حقیقت هدیه نوروزی ارسباران به همراهانش بود تا شاید توانسته باشیم وظیفه‌مان را در خصوص شناساندن جاذبه‌ها و میراث طبیعی و فرهنگی درون شهری تهران به انجام برسانیم.

ما در این گردهمایی مفتخر بودیم که به همسفران آوای ارسباران اعلام نماییم که همراهیشان در سفرهای اجرا شده در سال 92 باعث شد تا آوای‌ارسباران بتواند قسمتی از هزینه‌های آموزش حدود 700 نفر از علاقه‌مندان و فعالین گردشگری در رشته‌های راهنمایان طبیعت‌گردی (Eco Tour Guide)، راهنمایان کوهستان (Mountain Guide)، راهنمایان پرنده‌نگری (Bird Watching Guide) و حتی مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی (Tour Management) را تامین نماید، تا شاید کمکی باشد به راحت‌تر چرخیدن چرخ صنعت گردشگری در نیاز به نیروی انسانی متخصص و حدوث اهداف کلان و ارزشمند این صنعت.

این گردهمایی از ساعت 16 الی 20 در باغ موزه نگارستان واقع در میدان بهارستان برگزار شد که همراهان آوای‌ارسباران پس از بازدید از موزه نقاشی‌های کمال‌الملک و باغ نگارستان پس از پذیرایی شدن با دم‌نوش و شربت سنتی و طبیعی ایران و شیرینی، در سالن مجموعه گردهم آمدند تا علاوه بر لذت بردن از اجرای موسیقی سنتی و هم‌نوایی با آن، شنونده داستان آوای‌ارسباران توسط آقای شادلو که برای اولین بار در مسئولیت مدیرعامل با همراهان سخن می‌گفت باشند.

داستان از حضور علی‌رضا امامی، بهنام رستمی، رضا صبوحی و حمید صمدی در دوره‌های طبیعت‌گردی شروع شد تا جایی که امروز فرزند آنها آوای ارسباران حتی اسپانسر آنلاین شدن ثبت‌نام آزمون جامع گردشگری در کل کشور شده است و در این میان از همراهی بسیاری از افراد مانند خانم‌ها زهره آشتیانی، اوین صفری در گذشته و نیز خانم‌ها اکرم صمدی، سارا محمدی و مینو فرشیدنیا در ادامه فعالیت مجموعه آوای ارسباران یاد و سپاس‌گذاری شد.

در ادامه مراسم شرکت‌کنندگان علاوه بر شنیدن گزارش و داستانی از تهران قدیم و جاذبه‌های باقی‌مانده از آن و نیز مکان برگزاری جشن، در جزیان فعال شدن تورهای تهران‌گردی آوای‌ارسباران هم قرار گرفتند.

امیدواریم باز هم همراه ما باشید.   

 

15:06 , 1393/08/01     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه