آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی فیلم‌های ارسباران

تورهای سافاری و آفرود با ارسباران

سافاری، نوعی بیابان‌گردی و دشت‌گردی است که از فعالیت‌های طبیعت‌گردی با ماشین‌های دو دیفرانسیل محسوب می شود. افراد دوستدار ماجراجویی و هیجان بیشتر اینگونه سفرها را به مناطق بکر کویری و بیابانی، انتخاب می‌کنند.

 
 
با لند‌‌کروز، فوربیل و لند‌‌رور کویرگرد‌‌ی رفتن، یکی از هیجان‌انگیزترین تورهای ماجراجویانه محسوب می‌شود که در ایران سابقه برگزاری چنین تورهایی تحت عنوان تور سافاری بسیار اندک است. این تفریح ماجراجویانه و جذاب با حمایت مسئولان گرد‌‌شگری‌ کشور دارد اندک اندک جای خود‌‌ را میان د‌‌وستد‌‌ارانش باز می‌کند‌‌ و لذت هیجان سواری و بازدید گردشگر از نقاط بکر طبیعت باعث رونق گرفتن تورهای اینچینی شده است.
آفرود‌ نیز که سبکی از رانند‌‌گی در شرایط سخت و خارج از جاد‌‌ه محسوب می شود بیشتر معنی رانند‌‌گی بیابانی را تد‌‌اعی می‌کند‌‌ که انواع مختلف آن عبارتند از:
  • رانندگی در برف
  • صخره
  • باتلاق
  • کویر و رمل
  • کوهستان

که هرکدام نیاز به تجربه و اصول حرفه‌ای را دارد.

ارسباران برگزار کننده تورهای سافاری و آفرود به صورت تخصصی در رشته های مختلف است که هر سال تورهای ماجراجویانه به مقاصد متفاوت را برگزار می‌کند.
10:52 , 1395/07/14
پایان پیام

برچسب
ماجراجویی آفرود سافاری

مطالب مرتبط
مسیر دره از کجا می‌گذرد؟ سایکل توریسم اکوتوریسم چیست؟ دوره راهنمایان سفر با دوچرخه (تغییر نگرش و رسیدن به تخصص) ابزار و لوازم پرواز


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا