آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32

صفحه اصلی آرشیو ارسباران ارسباران نیوز

مزایای ارسبارانی شدن

همیشه برای خرید کالا از خود می‌پرسیم دلیل خرید از این فروشگاه چیست؟ چه مزیتی نسبت به فروشنده‌های دیگر دارد؟

خرید خدمات هم به همین شکل است، هنگام خرید خدماتی چون دوره آموزشی این سوال در ذهن تداعی می‌گردد که مزیت یک موسسه نسبت به موسسه همتایش چیست؟ چه دلیلی می‌تواند عاملی برای اعتماد شما برای خرید باشد؟

ما مزایای ارسبارانی شدن را برای شما گردآوردیم تا برای تصمیم‌‌گیری راحت باشید.

 1. ارسباران موسسه آموزشی برتر در سال 94-95 به انتخاب اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران
 2. ارسباران برای آشنایی هرچه بیشتر شما با صنعت و دوره‌های کوتاه مدت گردشگری آن سمینارهای ماهانه رایگان را برگزار می‌کند، که منوط به ثبت نام برای حضور در سمینارها می‌­باشد.
 3. مشاور شما، در ارسباران از اولین تماس تا صدور مدرک شما را همراهی خواهد نمود.
 4. پاسخگویی به سوالات فراگیران به چندین روش و به صورت آنلاین انجام می‌شود.
 5. ثبت نام در دوره‌های آموزشی ارسباران بدون محدویت زمانی است لذا فراگیران راحت­‌تر می‌توانند زمان تحصیل خود را مدیریت نمایند. (البته ظرفیت کلاس‌های ارسباران شرط حصول این امر است).
 6. ارسباران در اجرای سفرهای آموزشی همچون استقرار در طبیعت از همراهی ارگان‌ها و نهادهای تخصصی مانند یگان کلاه سبزهای ارتش (تیپ 65) نیروهای ویژه هوا-دریا استفاده می‌کند.
 7. تمامی دوره‌های کوتاه مدت در ارسباران در چندین زمان و به چندین طریق برگزار می‌شود که توان برنامه‌ریزی و حق انتخاب فراگیر را افزایش می‌دهد.
 8. ارسباران تخفیفات متنوع و امکان تقسیط شهریه را برای فراگیران ایجاد نموده است.
 9. به واسطه تفاهم‌نامه بین ارسباران و دانشگاه جامع علمی و کاربردی گردشگری امکان تحصیل در دانشگاه تا سطح تحصیلات تکمیلی برای فراگیران با امکان تقسیط و تخفیف شهریه هم فراهم شده است.
 10. ارسباران در زمان ثبت نام آزمون جامع و حتی روز آزمون هم همراه شما خواهد بود.
 11. ارسباران مفتخر به همکاری با بهترین اساتید گردشگری در دوره‌های مختلف است.
 12. شما می‌توانید از بانک سوالات دروس و جزوات آموزشی در ارسباران به صورت رایگان بهره‌مند شوید.
 13. تمامی کلاس‌ها در محل موسسه و با امکانات استاندارد آموزشی در حال برگزاری است.
 14. ارسباران از طریق CRM و نرم افزارهای مدیریت خدمات آموزشی، روند آموزش فراگیران خود را نظارت و هدایت می‌کند.
 15. در حیاط ارسباران برای زمان استراحت فراگیران در خور توان موسسه امکانات پذیرایی و استراحت تدارک دیده شده است.
 16. ارسباران برای ارسبارانی‌ها استفاده با تخفیف ویژه (تا 60 درصد تخفیف) از مجموعه استخرهای هتل کوثر و انقلاب را تدارک دیده است.
 17. برنامه کلاسی، دروس و مدرسین تا یک ماه جلوتر بر روی سایت و در دسترس فراگیران وجود دارد که امکان برنامه‌ریزی دقیق‌تر و استفاده بهینه از زمان را به فراگیران می‌دهد.
 18. فراگیران می‌توانند نیاز علمی و یا غیبت خود در یک درس را با بررسی زمان‌های متنوع اجرای دروس جبران نمایند و این مهم به واسطه اطلاع از زمان اجرای کلاس‌ها به روی سایت و امکان شرکت در آنها فراهم شده است.
 19. امکان تغییر ساعت دوره و یا حتی برخی دروس برای فراگیران وجود دارد تا بتوانند بیشترین استفاده را از دوره­‌ها داشته باشند البته ظرفیت کلاس‌ها شرط انجام این مورد است.
 20. شما می‌توانید کتاب‌های دروس دوره و منابع آزمون جامع را با قیمت مصوب از ارسباران به صورت یکجا تهیه نمایید و در زمان خود برای تهیه منابع صرفه جویی کنید.
 21. ارسباران از طریق ارتباط خود با آژانس‌های مسافرتی، امکان معرفی برای کارورزی و یا حتی معرفی شغلی راهنمایان سفر را ایجاد کرده است.
 22. ارسباران اجرای سفرهای آموزشی دوره، امکان تجربه مدیریت، هماهنگی و اجرای سفر را به فراگیران خود می‌دهد تا علاوه بر مطالب علمی سفر، تجربه عملی هم اندوخته نمایند.
 23. ارسباران تدارک ارائه خدمات آموزش از راه دور دوره‌های گردشگری را هم دیده است، هم اکنون دو دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و مدیریت فنی بند (ب) را به صورت آموزش مجازی در حال برگزاری دارد و چشم به راه مجوز اجرای دوره راهنمایان طبیعت‌گردی است تا بتواند بیشترین پوشش سرزمینی و جغرافیایی را به خدمات آموزشی خود بدهد.
 24. طول دوره‌های آموزشی در ارسباران جهت کیفی‌تر شدن روند آموزش برابر با مصوبات اداره کل آموزش گردشگری (9 ماهه) و حتی به درخواست اساتید بیشتر هم می­‌شود.

(با اجرای هفته‌­ای 3 جلسه 3 ساعته و دوره­‌هایی با طول زمانی حدوداً 400 ساعت)

 1. بیشترین تنوع رشته‌های کوتاه مدت گردشگری در ارسباران در حال اجرا است.

مدیریت فنی، راهنمایان اکوتوریسم، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، راهنمایان تخصصی کوهستان، راهنمایان تخصصی کودک، راهنمایان تخصصی پرنده نگری، راهنمایان تخصصی گردشگری با دوچرخه، راهنمایان تخصصی ژئوتوریسم

 1. به زودی برگزاری دوره‌های حیات وحش و سافاری هم در ارسباران آغاز می‌گردد.
08:00 , 1395/08/02
پایان پیام

برچسب
راهنمای تور طبیعت گردی راهنمای ایرانگردی و جهانگردی مدیر فنی آژانس بند ب ارسباران

مطالب مرتبط
علی چراغی افعی البرزی راهنمای ایرانگردی و جهانگردی کیست؟ (قسمت چهارم) آزمون مصاحبه زبان انگلیسی اسفند 95 تغییر در روند ثبت نام آزمون جامع


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا