آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32

صفحه اصلی آرشیو ارسباران ارسباران نیوز

مزایای ارسبارانی شدن

همیشه برای خرید کالا از خود می‌پرسیم دلیل خرید از این فروشگاه چیست؟ چه مزیتی نسبت به فروشنده‌های دیگر دارد؟

خرید خدمات هم به همین شکل است، هنگام خرید خدماتی چون دوره آموزشی این سوال در ذهن تداعی می‌گردد که مزیت یک موسسه نسبت به موسسه همتایش چیست؟ چه دلیلی می‌تواند عامل اعتماد شما برای خرید باشد؟

ما نتیجه تلاشمان را برای ایجاد مزایای ارسبارانی شدن برمی شمریم، تصمیم با شما.

 1. ارسباران مفتخر به دریافت لوح تقدیر به عنوان موسسه آموزشی برتر در سال 94-95 به انتخاب اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران
 2. ارسباران برای آشنایی هرچه بیشتر شما با صنعت و دوره‌های کوتاه مدت گردشگری، سمینارهای ماهانه رایگان را برگزار  می‌کند، که البته منوط به ثبت نام فراگیر برای حضور در سمینارها می‌­باشد.
 3. مشاور شما در ارسباران از اولین تماس تا صدور مدرک شما را همراهی خواهد نمود.
 4. پاسخگویی به سوالات فراگیران به چندین روش و حتی به صورت آنلاین هم انجام می‌شود.
 5. ثبت نام در دوره‌های آموزشی ارسباران بدون محدویت زمانی است، لذا فراگیران راحت­‌تر می‌توانند زمان تحصیل خود را مدیریت نمایند. (البته ظرفیت کلاس‌های ارسباران شرط حصول این امر است).
 6. ارسباران از طریق CRM و نرم افزارهای مدیریت خدمات آموزشی، روند آموزش فراگیران خود را نظارت و هدایت می‌کند، این نرم افزار ارتباط دوسویه بین فراگیران محترم و ارسباران را برقرار می کند، و کمک می‌کند تا به بهترین نحو از نظرات، انتقادات و پیشنهادات فراگیران بهره‌مند شویم.
 7. فراگیران ارسباران از پروفایل شخصی جهت پیگیری پرونده خود برخوردار هستند.
 8. روندهای مختلف در طول گذراندن دوره ها در ارسباران هوشمند است تا جایی که حتی برای استفاده در تمامی اشکال کامپیوترها و دیگر ابزارهای امروزی همچون موبایل (smart phone) بهینه شده است.
 9. تمامی دوره‌های کوتاه مدت در ارسباران در چندین زمان و به چندین طریق برگزار می‌شود که توان برنامه‌ریزی و حق انتخاب فراگیر را افزایش می‌دهد.
 10. ارسباران تخفیفات متنوع و امکان تقسیط شهریه را برای فراگیران ایجاد نموده است.
 11. ارسباران مفتخر به همکاری با بهترین اساتید گردشگری در دوره‌های مختلف است.
 12. شما می‌توانید از بانک سوالات دروس و جزوات آموزشی در ارسباران به صورت رایگان بهره‌مند شوید.
 13. تمامی کلاس‌ها در محل موسسه و با امکانات استاندارد آموزشی در حال برگزاری است.
 14. حیاط ارسباران برای زمان فراغت فراگیران در خور توان موسسه برای پذیرایی و استراحت تجهیز شده است.
 15. ارسباران برای ارسبارانی‌ها استفاده از مجموعه استخرهای هتل کوثر و انقلاب با تخفیف ویژه تا 60 درصد را تدارک دیده است.
 16. برنامه کلاسی، دروس و مدرسین تا یک ماه جلوتر بر روی سایت و در دسترس فراگیران وجود دارد که امکان برنامه‌ریزی دقیق‌تر و استفاده بهینه از زمان را به فراگیران می‌دهد.
 17. فراگیران می‌توانند نیاز علمی و یا غیبت خود در یک درس را با بررسی زمان‌های متنوع اجرای دروس جبران نمایند و این مهم به واسطه اطلاع از زمان اجرای کلاس‌ها بر روی سایت و امکان شرکت در آنها و هماهنگی با واحد آموزش فراهم شده است.
 18. امکان تغییر ساعت دوره و یا حتی برخی دروس برای فراگیران وجود دارد تا بتوانند بیشترین استفاده را از دوره­‌ها داشته باشند البته ظرفیت کلاس‌ها شرط انجام این مورد است.
 19. ارسباران در اجرای سفرهای آموزشی همچون استقرار در طبیعت از همراهی ارگان‌ها و نهادهای تخصصی مانند یگان کلاه سبزهای ارتش (تیپ 65 نوهد) نیروهای ویژه هوا-دریا استفاده می‌کند.
 20. شما می‌توانید کتاب‌های دروس دوره و منابع آزمون جامع را با قیمت مصوب از ارسباران به صورت یکجا تهیه نمایید و در زمان خود برای تهیه منابع درسی صرفه جویی کنید.
 21. ارسباران جهت ایجاد آمادگی در فراگیران برای آزمون جامع، آزمون های آن لاین مشابه را تدارک دیده است.
 22. با توجه به تنوع دوره های در حال برگزاری، حجم فعالیت های ارسباران و وجود تفاهمنامه با آژانس های همکار امکان معرفی فراگیران به دفاتر خدمات مسافرتی در زمینه کارورزی و کاریابی فراهم شده است. همچنین گستردگی فعالیت ارسباران در زمینه برگزاری سفر سبب گشته فراگیران علاقمند، فعال و واجد شرایط در حوزه سفر امکان همکاری با خود مجموعه را داشته باشند.
 23. ارسباران در اجرای سفرهای آموزشی دوره، امکان تجربه مدیریت، هماهنگی و اجرای سفر را به فراگیران خود می‌دهد تا علاوه بر مطالب علمی سفر، تجربه عملی هم اندوخته نمایند.
 24. ارسباران جهت تسهیل در روند آموزش فراگیران خدمات آموزش از راه دور دوره های گردشگری را تدارک دیده است، هم اکنون دو دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و مدیریت فنی بند (ب) را به صورت آموزش مجازی در حال برگزاری دارد و چشم به راه مجوز اجرای دوره راهنمایان طبیعت‌گردی و دیگر دوره‌های تخصصی است تا بتواند بیشترین پوشش سرزمینی و جغرافیایی را به خدمات آموزشی خود بدهد.
 25. به واسطه تفاهم‌نامه بین ارسباران و دانشگاه جامع علمی و کاربردی گردشگری امکان تحصیل در دانشگاه تا سطح تحصیلات تکمیلی برای فراگیران با امکان تقسیط و تخفیف شهریه فراهم شده است.
 26. طول دوره‌های آموزشی در ارسباران جهت کیفی‌تر شدن روند آموزش برابر با مصوبات اداره کل آموزش گردشگری نه ماه است که حتی  به درخواست اساتید بیشتر هم می­‌شود.

(با اجرای هفته‌­ای 3 جلسه 3 ساعته و دوره­‌هایی با طول زمانی حدوداً 400 ساعت)

 1. ارسباران در زمان ثبت نام آزمون جامع و حتی روز آزمون همراه شما خواهد بود.
 1. بیشترین تنوع رشته‌های کوتاه مدت گردشگری در ارسباران در حال اجرا است.

مدیریت فنی، راهنمایان اکوتوریسم، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، راهنمایان تخصصی کوهستان، راهنمایان تخصصی کودک، راهنمایان تخصصی پرنده نگری، راهنمایان تخصصی گردشگری با دوچرخه، راهنمایان تخصصی ژئوتوریسم

 1. به زودی برگزاری دوره‌های حیات وحش و سافاری هم در ارسباران آغاز می‌گردد.

 

08:00 , 1395/08/02
پایان پیام

برچسب
راهنمای تور طبیعت گردی راهنمای ایرانگردی و جهانگردی مدیر فنی آژانس بند ب ارسباران

مطالب مرتبط
آزمون مصاحبه زبان انگلیسی خرداد 96 کتاب پرنده نگری نکات مهم در تور ورودی کتاب آشنایی با گیاهان شاخص ایران با تأکید بر جغرافیای گیاهی آشنایی با کوه‌های ایران


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا