آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی وبلاگ ارسباران نیوز

فراگیران متقاضی شرکت در آزمون مصاحبه زبان فارسی

با توجه به اینکه از ابتدای سال جاری اصلاح روند برگزاری مصاحبه زبان فارسی راهنمایان گردشگری در دستور کار اداره‌کل آموزش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفت، آن مدیریت محترم در مورخ 95/5/31 طی نامه­‌ای ادارات کل استان­‌ها را موظف به معرفی یک موسسه واجد شرایط برای برگزاری این مصاحبه‌ها نمود که تصویر نامه در اینجا آورده شده است.

در ادامه و حسب مطول شدن مسئله در استان تهران با توجه به میزان فعالیت­‌های اداره کل استان تهران نسبت به دیگر ادارات کل استان‌ها، ارسباران در مورخ 95/8/5 برای پیگیری اجرای مصاحبه زبان فارسی و همچنین اعلام آمادگی برای همکاری لازم نامه‌ای به اداره کل استان تهران ارسال کرد که تصویر نامه‌ی ارسالی هم در دسترس شما بزرگواران قرار داده شده است.

در ادامه پیگیری‌ها، تعیین تکلیف موضوع به جلسه انجمن صنفی موسسات آموزشی منوط شد که در تاریخ 95/8/20 تشکیل و نماینده ارسباران و موسسه طبیعت در آن شرکت داشتند و همچنان منتظر پاسخ نهایی و تعیین طریق مناسب می‌باشیم.

توضیح حاضر حسب پیگیری‌های شما فراگیران محترم به صورت مستند تهیه و ارائه گردیده است.

08:00 , 1395/09/17
پایان پیام

برچسب
راهنمای طبیعت گردی راهنمای ایرانگردی و جهانگردی آموزش گردشگری

مطالب مرتبط
ما به حق محکوم شدیم ثبت اطلاعات فراگیران در سامانه جامع آموزش گردشگری برای آزمون جامع بهمن 96 ارسباران از متخصص‌های گردشگری دعوت به همکاری می‌کند نتایج آزمون جامع مرداد 96 شنبه باز هستیم!


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا