آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32

صفحه اصلی آرشیو ارسباران ارسباران نیوز

فراگیران متقاضی شرکت در آزمون مصاحبه زبان فارسی

با توجه به اینکه از ابتدای سال جاری اصلاح روند برگزاری مصاحبه زبان فارسی راهنمایان گردشگری در دستور کار اداره‌کل آموزش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفت، آن مدیریت محترم در مورخ 95/5/31 طی نامه­‌ای ادارات کل استان­‌ها را موظف به معرفی یک موسسه واجد شرایط برای برگزاری این مصاحبه‌ها نمود که تصویر نامه در اینجا آورده شده است.

در ادامه و حسب مطول شدن مسئله در استان تهران با توجه به میزان فعالیت­‌های اداره کل استان تهران نسبت به دیگر ادارات کل استان‌ها، ارسباران در مورخ 95/8/5 برای پیگیری اجرای مصاحبه زبان فارسی و همچنین اعلام آمادگی برای همکاری لازم نامه‌ای به اداره کل استان تهران ارسال کرد که تصویر نامه‌ی ارسالی هم در دسترس شما بزرگواران قرار داده شده است.

در ادامه پیگیری‌ها، تعیین تکلیف موضوع به جلسه انجمن صنفی موسسات آموزشی منوط شد که در تاریخ 95/8/20 تشکیل و نماینده ارسباران و موسسه طبیعت در آن شرکت داشتند و همچنان منتظر پاسخ نهایی و تعیین طریق مناسب می‌باشیم.

توضیح حاضر حسب پیگیری‌های شما فراگیران محترم به صورت مستند تهیه و ارائه گردیده است.

08:00 , 1395/09/17
پایان پیام

برچسب
راهنمای طبیعت گردی راهنمای ایرانگردی و جهانگردی آموزش گردشگری

مطالب مرتبط
آزمون مصاحبه زبان انگلیسی خرداد 96 نکات مهم در تور ورودی کتاب معماری ایران و جهان در سپهر فرهنگ ایران کتاب نقشه خوانی و GPS در گردشگری شناخت صنایع دستی ایران


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا