آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی وبلاگ ارسباران نیوز

آزمون حین خدمت کارکنان میراث فرهنگی بر روی پرتال مجازی ارسباران

پس از برگزاری آزمون آئین و نگارش حین خدمت کارکنان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بر روی پرتال سامانه مجازی موسسه ارسباران، روز سه‌شنبه 95/10/7  از ساعت 8 صبح الی 16 عصر، آزمون پدافند غیرعامل به عنوان دومین آزمون حین خدمت کارکنان سازمان مربوطه و اولین آزمون شهریور 95 بر روی پرتال سامانه مجازی ارسباران برگزار شد.

  • پدافند غیرعامل چیست؟

از آنجایی که کشور ما در شرایط کاملا استراتژیکی از نظر انواع بحران‌ها قرار دارد، ایجاد آمادگی کردن قبل از بحران و مدیریت درست در حین بحران در موزه‌های کشور امری حائز اهمیت می‌باشد. از این رو با هدف مقاوم کردن تجهیزات و ابزارآلات موزه ای در برابر خطرات عمدی و غیر‌عمدی، نیروهایی از کارکنان موزه‌ها را جهت جلوگیری از بحران و دوری از شرایط بحران‌زا آموزش می‌دهند.

  • مزایای دفاع غیر عامل

دفاع غیر‌عامل باعث صرفه‌جویی در مخارج کلان اقتصادی و ارزی و همچنین موثرترین و ارزان‌ترین روش برای حفاظت از موزه‌ها، آثار باستانی و سرمایه‌های ملی است.

  • موزه‌ها گنجینه‌های هویتی یک ملت

موزه‌ها گنجینه‌های هویت و فرهنگ یک کشور هستند تا جایی که هر نوع لطمه‌ای به آن‌ها صدمات جبران ناپذیری را به حافظه تاریخی، اقتصادی و فرهنگی صاحبان آن کشور تحمیل می‌کند که وجود و برگزاری این گونه دوره‌های آموزشی باعث کاهش چنین خطرات احتمالی در کشور می‌شوند.

برای کسب اطلاع از آموزش‌های مجازی ارسباران لطفا اینجا کلیک کنید.

07:00 , 1395/10/09
پایان پیام

برچسب
آموزش مجازی آموزش مجازی دوره های مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی آموزش مجازی دوره های راهنمای ایرانگردی و جهانگردی آزمون مجازی

مطالب مرتبط
دوره‌ی حضوری یا مجازی، مسئله این است! دست در دست هم توسعه گردشگری را افطار کنیم! سرانجام صدور مجوز آموزش مجازی آزمون مصاحبه زبان انگلیسی آموزش مجازی، ارسباران و گردشگری


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا