آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32

صفحه اصلی آرشیو ارسباران ارسباران نیوز

آموزش های تخصصی و نهادهای جدید

تعدادی از فراگیران علاقمند و دغدغه‌مند ارسباران با توجه به اهمیت ایجاد سفرهای تخصصی برای کودکان، تصمیم به ایجاد نهاد جدیدی با نام «کاکوشا» گرفتند که با کمک یکدیگر جایگاه گردشگری کودک را در این صنعت ارتقاء بخشند.

افراد معمولا در کلاس‌های مختلف شرکت و پس از پایان دوره در صورت عدم استفاده، آموزش‌های خود را فراموش می‌کنند. امّا یکی از بهترین بازخوردها در نتیجه اتمام دوره، به کار گرفتن آموزش‌ها در مسیر توسعه گردشگری است که این امر نشان از مفید بودن دوره و حضور افراد علاقمند در آن دوره دارد.

با توجه به مأموریت ارسباران در زمینه ایجاد سیستمی برای ورود افراد علاقمند و پرورش آنها در جهت پردازش تخصص و اشتغال پایدارشان در صنعت گردشگری و در نهایت تبدیل شدن این افراد به سلولی فعال در کالبد خود و صنعت گردشگری و از طرفی با نگاه به بیانیه چشم انداز ارسباران که تمامی مراحل افراد علاقمند را از ورود آنها تا تبدیل شدنشان به افراد حرفه‌ای در دل خود جای داده، انتظار می‌رود که افراد پس از آموزش‌های خود در این مسیرها گام برداشته و به نوعی در این صنعت تاثیر گذار باشند.

با توجه به مطالب گفته شده، پس از دوره‌های تخصصی پرنده‌نگری، عده‌ای از فارغ التحصیلان آن در نتیجه علاقه و دغدغه خود، باشگاه پرنده‌نگری ایرانیان را تشکیل دادند و اقداماتی در جهت ارتقای جایگاه پرنده‌نگری در صنعت گردشگری انجام دادند.

علاوه بر آن، پس از برگزاری موفقیت‌آمیز اولین دوره راهنمای گردشگری کودک در ارسباران، فراگیران علاقمند و دغدغه‌مند ارسبارانی (همچون گذشته)، با توجه به اهمیت ایجاد سفرهای تخصصی برای کودکان، تصمیم گرفتند در این جهت قدمی بردارند؛ بنابراین نخستین گام خود را با ایجاد نهاد جدیدی به نام «کاکوشا» (کانون کودکان شاد) برداشتند. کاکوشا تصمیم دارد با دانش و تخصص خود و با درک عمیق‌تر کودکان، برنامه‌های اختصاصی سفر برای کودکان را به حقیقت بپیوندد.

شما هم می‌توانید با کاکوشا همراه باشید و یا به آنها بپیوندید:https://t.me/kakoosha_kids

 نوشته از: نرگس کاظمی‌فرد

 

11:07 , 1396/02/25
پایان پیام

برچسب
کودک دوره آموزشی راهنمای تور کودکان دوره راهنمای گردشگری کودک

مطالب مرتبط
مدرسه طبیعت بازبینی و ارزیابی دوره راهنمایان تخصصی گردشگری کودک شروع دوره راهنمای تور کودکان دوره تخصصی راهنمایان تور کودک چیست؟(1) شکل گیری کمپین سررسید سفید


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا