021 88 80 00 55

نرگس کاظمی‌فرد (کارشناس تولید محتوا)

نرگس کاظمی‌فرد متولد 1371 است. او که علاقه به مطالعه و نوشتن و تحصیلات برنامه‌ریزی گردشگری دارد، به عنوان کارشناس تولید محتوای ارسباران مشغول فعالیت است.

نرگس کاظمی‌فرد متولد 1371، از کودکی علاقه زیادی به سفر کردن و کسب تجربه‌های جدید داشت.

نرگس به علت گرایشی که به سمت فلسفه و علوم انسانی داشت، در دوران دبیرستان، رشته علوم انسانی را انتخاب کرد و از همان زمان به مطالعه آزاد در زمینه فلسفه، هنر و ادبیات علاقمند شد. به جهت علاقه زیاد به موسیقی کلاسیک و سنتی، آموختن ساز سه‌تار را شروع کرد.

در سال 1390 به علت اینکه تحصیل در زمینه جغرافیا را دوست داشت، رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری را به عنوان اولین انتخاب رشته‌اش در دانشگاه تهران پذیرفته شد. در دوران دانشجویی خود شروع به یادگیری عکاسی به صورت حرفه‌ای و کسب تجربه در این زمینه کرد. 

به صورت اتفاقی با گردشگری آشنا شد و انگیزه بسیار زیادی به این رشته پیدا کرد و تصمیم گرفت کارشناسی ارشد خود را در رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی گردشگری ادامه دهد. به همین منظور در سال 1394 در این رشته در دانشگاه علم و فرهنگ پذیرفته شد. در راستای علاقه شخصی و نیاز رشته گردشگری، علاوه بر زبان انگلیسی، شروع به یادگیری زبان فرانسه کرد. در همین سال‌ها بود که نرگس با لطف اساتید دانشگاه تهران در قطب گردشگری و توسعه پایدار دانشکده جغرافیا مشغول به فعالیت شد.

پس از تعریف‌های دوستش بنفشه که در ارسباران کار می‌کرد، با ارسباران و فعالیت‌های آن آشنا شد و تصمیم به کار در این شرکت آموزشی و گردشگری گرفت. به همین منظور بعد از بررسی‌های دقیق مدیران ارسباران، تصمیم بر فعالیت نرگس در زمینه سایت و تولید محتوا گرفته شد.

نرگس علاقه بسیار زیادی به سفر، طبیعت و تجربه‌های جدید و هیجان انگیز دارد و از اینکه به عمق رمز و رازهای جهان، اسطوره‌ها و فرهنگ جوامع فکر کند لذت می‌برد. وی بسیار شوخ‌طبع بوده و ارسبارانی‌ها معتقدند نیمی از او زیر زمین است.

از تفریحات او می‌توان به کتاب خواندن و قدم زدن در کتاب‌فروشی‌، نوشیدن قهوه و براونی در کافی‌شاپ و جمع کردن کلکسیونی از گل و گیاهان مختلف اشاره کرد.

16:07 , 1393/09/16
نرگس کاظمی فرد
user سارا محمدی فتح
pen کارشناس محتوای شرکت ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
کامبیز عمویی
1396/06/08 10:34
سلام. من دستیار کارشناس اکوتوریسم جایکا در پروژه مدیریت اکولوژیک تالاب انزلی هستم و بیش از سه ساله که با جامعه محلی روستاهای اطراف تالاب انزلی کار می کنم. اگر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم.
پاسخ دهید...
کارشناس تولید محتوا
1396/06/12 18:56
ممنون از توجهتون. اگر امکانش هست رزومه تون رو برای ما ایمیل بفرمایید که در صورت نیاز بتونیم همکاری داشته باشیم. ممنون
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه