021 88 80 00 55

صبا جلیلیان (کارشناس آموزش)

صبا جلیلیان متولد بهمن 1372 و علاقه‌مند به سفر و طبیعت است. او هم‌اکنون نیز به عنوان کارشناس آموزش موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران فعالیت می‌کند.

صبا جلیلیان متولد 2 بهمن 1372 و فرزند کوچک خانواده است. در دوران تحصیل، علاقه زیادی به شیمی داشت به همین دلیل دوره کارشناسی خود را در رشته شیمی و علوم الیاف در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران گذراند. 

از آنجایی که صبا عاشق سفر و گردش بود، تصمیم گرفت فعالیت خود را در این زمینه به عنوان راهنمای تور آغاز کند. در این میان با موسسه ارسباران آشنا شد و در اردیبهشت 95 دوره راهنمای طبیعت‌گردی خود را در ارسبارن آغاز کرد. پس از آن نیز به دلیل علاقه فراوان به کار با کودکان، دوره راهنمای کودک خود را نیز در ارسباران گذراند.

در سال 95 به واسطه یکی از دوستانش با بازاریابی آشنا شد و مدتی به عنوان بازاریاب شرکت پنبه‌ریز فعالیت کرد. اما پس از مدتی از این کار کناره گرفت. سپس پیشنهاد کار در ارسباران به او داده شد و به دلیل علاقه و انگیزه بالایی که داشت، تصمیم به فعالیت او در کادر اداری ارسباران گرفته شد. صبا اکنون به عنوان کارشناس آموزش ارسباران فعالیت می‌کند.

صبا علاقه بسیاری به یادگیری زبان‌های دیگر دارد و در همین راستا مشغول یادگیری زبان فرانسه است.

تفریح او قدم زدن در خیابان، خواندن کتاب، گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم است. او هم‌چنین عاشق سفر، طبیعت و بودن در کنار کودکان است و از هر فرصتی برای کسب تجربه‌های جدید استفاده می‌کند. ارسبارانی‌ها او را خوش خنده‌ی ارسباران می‌نامند.

14:53 , 1393/09/15
نرگس کاظمی فرد
user نرگس کاظمی فرد
pen کارشناس تولید محتوای ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه