021 88 80 00 55

از آزمون جامع مردادماه 96 چه خبر؟

اگر اولین بار است که در آزمون جامع شرکت می‌کنید، اصلا نگران نباشید. در اینجا به 7 نکته مهم که دانستن آن قبل از آزمون جامع مهم است، اشاره کرده‌ایم:

آزمون جامع 96 سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هم آخر این هفته برگزار می‌شود و برای شما عزیزان نهایت موفقیت را آرزو داریم. امّا شاید اولین بار باشد که در آزمون جامع شرکت می‌کنید و هیچ دیدگاهی نسبت به آن نداشته باشید؛ هیچ نگران نباشید، یک نفس عمیق بکشید و با خیال راحت به استقبالش بروید. در اینجا به 7 نکته درباره آزمون جامع اشاره می‌کنیم که امیدواریم راهگشا باشد:

  1. اول اینکه، کارت‌های آزمونتان را گرفته‌اید؟ اگر نه، تا پنجشنبه (26 مرداد) وقت دارید که وارد سامانه آموزش جامع گردشگری شوید و سریع یک پرینت از کارتتان بگیرید، زیرا بدون کارت کسی را به آزمون راه نمی‌دهند. علاوه بر کارت ورود به جلسه، کارت ملّی هم حتما همراه داشته باشید.
  2. اگر در این آزمون جامع نتوانستید در تمام درس‌ها نمره قبولی بگیرید نگران نباشید، چون تا دو بار دیگر می‌توانید فقط درس‌هایی که رد شده‌اید را امتحان دهید.
  3. هر درس، 20 سوال تستی دارد و پاسخ‌های غلط، نمره منفی ندارد.
  4. تمام شرکت‌کنندگان در آزمون، در تهران امتحان می‌دهند.
  5. امسال محل برگزاری آزمون، دانشگاه شریف است. روز قبل از آزمون، مسیرتان به دانشگاه را انتخاب کنید و زمانتان را به خوبی محاسبه کنید که دیر به آزمون نرسید (شاید بهترین راه برای رسیدن به دانشگاه شریف، مترو باشد). آدرس دانشگاه: تهران، خیابان آزادی، بعد از بزرگراه یادگار امام، نرسیده به میدان آزادی.
  6. ساعت آزمون مدیرفنی دفاتر خدمات مسافرتی 8 الی 10 صبح و راهنمایان گردشگری (ایرانگردی و جهانگردی، طبیعت‌گردی و زمین‌شناسی) ساعت 10:30 صبح الی 13 ظهر روز جمعه 27 مردادماه است. 
  7. در صفحه‌های زیر، منابع آزمون جامع نوشته شده است:

پس نگران هیچ مشکلی نباشید. روز آزمون جامع مدیر آموزش ارسباران از صبح در حوزه امتحان در کنار شما عزیزان خواهد بود.

15:32 , 1396/05/24
نرگس کاظمی فرد
user نرگس کاظمی فرد
pen کارشناس تولید محتوای ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه