آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی خدمات خدمات ویژه

در اختیار گذاشتن فضای آموزشی

با توجه به کمبود فضای آموزشی مناسب برای فعالین و تنوع مطالب مرتبط با صنعت گردشگری، موسسه آموزشی ارسباران آمادگی دارد تا فضای آموزشی خود (در زمانهای خالی) و نیز امکان ارتباطش با علاقه مندان گردشگری و طبیعت گردی را در اختیار فعالان و علاقمندان به فعالیت های آموزشی در این عرصه قرار دهد

با توجه به کمبود فضای آموزشی مناسب برای فعالین و تنوع مطالب مرتبط با صنعت گردشگری، موسسه آموزشی ارسباران آمادگی دارد تا فضای آموزشی خود (در زمانهای خالی) و نیز امکان ارتباطش با علاقه مندان گردشگری و طبیعت گردی را در اختیار فعالان و علاقمندان به فعالیت های آموزشی در این عرصه قرار دهد.

در ضمن افرادی که برای برگزاری کلاسهای آموزشی (خارج از حیطه گردشگری) و یا برگزاری گردهمائی‌های خویش نیاز به فضای  آموزشی مجموعه آموزشی و گردشگری ارسباران دارند نیز می‌توانند با انجام هماهنگی‌های لازم با مسئولین مجموعه از این فضای آموزشی استفاده نمایند.

این فضای آموزشی شامل امکانات صوتی و تصویری بوده و گنجایش آن 50 نفر می‌باشد. در ضمن امکان استفاده از این فضا در روزهای تعطیل نیز مهیا می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با واحد اداری تماس حاصل فرمائید.

12:04 , 1393/08/04صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا