021 88 80 00 55

جشن افتتاحیه گالری صنایع دستی ژوانا - شهریور 1393 - ارسباران

روز نمایشگاه فرا رسید فضا گرم و صمیمی بود و همه جا می شد ردپای قدمت و اصالت هنر ایرانی را حس کرد. بوی عود همه جا را فراگرفته بود و مهمانان با دم نوش ها و خوراکیهای ارگانیگ پذیرایی شدند. زمستان نبود اما کرسی کوچکی بنا کردیم که با استقبال بازدید کنندگان روبرو شد و تداعی کننده خاطرات کودکی بود. گرچه فضایمان چندان بزرگ نبود اما سعی کردیم ایرانی کوچک بر پا داریم.

روز نمایشگاه فرا رسید فضا گرم و صمیمی بود و همه جا می شد ردپای قدمت و اصالت هنر ایرانی را حس کرد. بوی عود همه جا را فراگرفته بود و مهمانان با دم نوش ها و خوراکیهای ارگانیگ پذیرایی شدند.

زمستان نبود اما کرسی کوچکی بنا کردیم که با استقبال بازدید کنندگان روبرو شد و تداعی کننده خاطرات کودکی بود. گرچه فضایمان چندان بزرگ نبود اما سعی کردیم ایرانی کوچک بر پا داریم.

از زیورآلات زنان ترکمن که برگرفته از طبیعت زیبای ترکمن صحراست گرفته تا سفال های هزارنقش هنرمندان لالجین، گیوه های سنندج، چرم اصفهان و گلیم و گبه های رنگارنگ از نواحی مختلف ایران که زندگی عشایر را به تصویر می کشید.

در گوشه ای دیگر میزی بر پا بود پر از محصولات ارگانیک از جمله (عسل، لواشک، سرکه سیب، شیرینی ها، کشک، آلو و آلبالو محلی و...)

اما این تازه شروع کار ماست، می خواهیم ایرانمان را بهتر و بیشتر بشناسیم اهداف بلندی داریم، می خواهیم گنج های پنهان را آشکار سازیم و مانع از بین رفتن بسیاری از هنرها و هنرمندانش شویم و سعی یمان بر این است که صنایع و سوغات اقوام ایران زمین را از گوشه و کنار آن گردهم آریم باشد تا جایگاه خود را در زندگی روزمره مردم پیدا کنند.

آری ژوانا میعادگاهیست برای کسانی که به هنر این مرز و بوم عشق میورزند و شکوه این خاک را با تمام وجودشان به نظاره نشسته اند.

12:26 , 1393/08/05     

بحث و تبادل نظر
رضا سعیدی مهر
1393/10/24 19:18
ممنون از نمایشگاه خوب و با صفایی که برگزار کردید
پاسخ دهید...
احمد آیینی
1393/10/09 10:08
بسیار عالی و زیبا بود - با سپاس
پاسخ دهید...
سعیده کرمی
1393/10/09 10:13
ممنون از محبت و حضور گرم شما
حمیده رهنما
1393/10/09 10:16
من هم با شما بسیار موافقم
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه