آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی ما که هستیم؟ تاریخچه، ماموریت و چشم انداز

بیانیه ماموریت

ارسباران سازمانی است که از انگیزه‌ی والای انتقال دانش و آگاهی و به طریق آن ایجاد مسئولیت و تولید شغل، ثروت و ارزش در عین حفاظت از منابع طبیعی کشورمان جان می‌­گیرد و فعالیت سازمانش را سمت و سو داده و امیدوار است تأثیر ماموریت سازمانی‌­اش بر روی جامعه عیان شود و استفاده از گردشگری برای توسعه پایدار را ماموریت اصلی سازمانش می­‌داند.

ارسباران با برنامه­‌ریزی و سرمایه­‌گذاری در حوزه آموزش می‌­کوشد تا سهم خود را در حفظ سرزمین و منافع آیندگان به انجام رساند و در عین حال آمادگی دارد تا از طریق مشارکت و پذیرش هر نوع همراهی علمی، عملی، حرفه‌­ای و غیره از سوی افراد هم دغدغه با خود همت گمارده و مسیر خود را جهت نیل به اهدافش بپیماید و نقش مسئولانه خود را ایفا کند.

آنچه ارائه می­‌دهیم:

  1. آموزش‌­های علمی و کاربردی صنعت گردشگری در قالب دوره‌­های کوتاه‌مدت و بلند مدت است که اصلی­‌ترین نتیجه آن اشتغال و درآمدزایی برای افراد علاقمند جامعه می‌­باشد و در این راستا از طریق ابزارهای امروز دنیای مجازی آموزش‌هایمان را برای فراگیران خواهیم برد تا آوردن ایشان برای آموزش‌هایمان که پهنه گسترده سرزمینمان به این مهم نیازمند است.
  2. ارائه خدمات مختلف سفرهای گروهی، اکوتوریستی، ماجراجویانه و تخصصی در مقاصد مختلف به هموطنان و بازار جهانی گردشگری طبق اصول حرفه‌­ای.
  3. ایجاد و یا مشارکت در ساخت ظرفیت‌های محلی اکوتوریسمی مانند اکولوژها، اکوپارک‌ها و غیره
  4. ارائه خدمات مختلف در رشته کوهنوردی در قالب باشگاه کوهنوردی ارسباران اعم از آموزش‌های مرتبط و تخصصی و برنامه‌ی صعودهای هدفمند.

ارسباران اصلی­‌ترین دلیل دعوت از علاقمندان به سفر برای همراهی با خود را توجه سازمانی­‌اش به سفر متشکل از آموزش توام با سرگرمی جهت مدیریت اوقات فراغت می­‌داند چون با استفاده از پتانسیل­‌های علمی و تجربیات عملی که با آنها زاده شده و به بلوغ رسیده قصد دارد تا مفهوم سفر را به مفاهیم امروزی و جهانی آن (Edutainment) که حاصل ترکیب مفاهیم (Education) و (Entertainment) است، نزدیک­‌تر نماید تا علاوه بر تفریح، تفرج و استراحت، از طریق تفسیر میراث‌مان سفرها را به قله‌های زندگی همراهان خود تبدیل نماید.

ارسباران مشتاق و مفتخر است که با نهایت سرعت ممکن در کسب رضایت مشتریان خود از طریق توجه به خواسته­‌هایشان و حتی تأثیر در افق دید و سطح توقعشان، گام بردارد و از طریق تولید محصول علمی‌تر، فنی‌تر و حرفه‌ای‌تر که مخاطبان و مشتاقان خود را دارد خانواده‌ای همسان و سفر دوست را گرد‌هم آورد.

ارسبارانی­‌ها گردشگری را بهترین ابزار تقسیم ثروت برای طبقات قرار گرفته در قاعده هرم اقتصادی جوامع محلی و حتی طبقات محروم می‌­دانند و از طریق پایبندی و تلاش برای حفظ ارزش­‌های خود، پاداش­‌های ممتازی را برای خود و همراهانشان به انتظار نشسته­‌اند.

ارسباران سیستمی را ایجاد نموده تا بتواند پس از ورود افراد علاقه‌مند، ایشان را تا تخصص و اشتغال پایدار در این صنعت پردازش کند، پرورش دهد و ایشان را به سلولی فعال در کالبد خود و یا صنعت گردشگری بدل نماید.

ما با استمرار امید، مفهوم اصلی موفقیت و مقصودمان را تولید ثروت، اشتغال و ارزش برای سرزمینمان می­‌دانیم.

انتقال آگاهی، ایجاد مسئولیت، حفاظت و صیانت از منافع آیندگان و همچنین بهبود فرآیندها و کیفیت عملکردمان، دغدغه هر روزمان است.

10:51 , 1393/09/22
پایان پیام


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا