آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی ما که هستیم؟ کادر مدیریتی و اجرایی ارسباران

سپهر سلطانی (عضو هیئت مدیره - مدیرفروش)

 

سپهر سلطانی سال 1372 در تهران متولد شد، وی فارغ التحصیل مهندسی عمران در دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد. سپهر از کودکی به همراه پدر کوهنوردی و طبیعت گردی را آغاز و از سال 1380 بطور جدی فعالیت در این زمینه را گسترش داد و به قلل مرتفع ایران همچون دماوند، علم کوه، سن بران، شیرکوه، توچال و... صعود کرد و دوره‌های مرتبط از جمله کوهپیمایی، پزشکی کوهستان و سنگ نوردی را با موفقیت گذراند.

سپهر دوره‌های تکمیلی غواصی را با موفقیت به پایان رسانده و گواهی نامه‌های مربوطه را تا پایان دوره امداد و نجات غواصی  (rescue diver) اخذ نموده است و هم اکنون جز راهنمایان طبیعت گردی (لیدرتور) می‌باشد. در ضمن ایشان در رشته‌های ورزشی متعددی همچون شنا، اسکی، تنیس، بسکتبال دارای مقام استانی می‌باشد. سپهر سلطانی از سال 93 همکاری خود را با موسسه ارسباران آغاز نموده و هم‌اکنون مدیر فروش و تحقیق و توسعه می باشد. علاوه بر آن در باشگاه ورزشهای کوهستانی ارسباران از مسولین واحد تورهای هیجانی (دره نوردی، اسکی کوهستان، سنگ نوردی و...) بوده و از کارشناسان فروش این مجموعه می‌باشد.

16:40 , 1393/09/21
پایان پیام

برچسب
اسکی کوهستان دماوند راهنمای طبیعت گردی کوهنوردی

مطالب مرتبط
جزوه آشنایی با میراث فرهنگی و معنوی طناب و گره در کوهنوردی خطرات احتمالی در کوهنوردی اصول تغذیه در کوهنوردی راهنمای طبیعت گردی کیست؟ (قسمت پبجم)


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا