آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی ما که هستیم؟ کادر مدیریتی و اجرایی ارسباران

ندا مهدوی (مدیر آموزش)

 ندا مهدوی متولد 1369 دانش آموخته دانشگاه تهران در رشته کارتوگرافی بوده و به دلیل علاقه به گردشگری تحصیلات خود را در رشته اکوتوریسم در مقطع کارشناسی ارشد ادامه داد.

ندا مهدوی متولد شهریور ماه 1369 است. از بازی‌های مورد علاقه کودکی او به همراه برادرش "سفر و جهانگردی بازی" بود.

ندا به علت علاقه بسیار به نویسندگی در دوران دبیرستان، رشته انسانی را برگزید، ولی در نهایت علاقه دوران کودکی به نقشه و جغرافیا سبب شد در رشته کارتوگرافی دانشگاه تهران پذیرفته شود. گرایش به سفر و ماجراجویی باعث شد ندا در دوران کارشناسی ارشد، ادامه تحصیل در رشته طبیعت گردی دانشگاه علم و فرهنگ را انتخاب کند. دوران دانشگاه و همکلاسی بودن او با آقای شادلو آغازگر آشناییش با ارسباران و در نهایت پیوستنش به جمع ارسبارانی‌ها شد.

تغییرات عمده در مسیر زندگی ندا، خصوصاً ترسش از آب پس از ورود به ارسباران رقم خورد. به نحوی که پس از خاطره غرق شدنش در عمق 50 سانتیمتری رودخانه دارآباد، دو بار از دره رغز گذشته است و هم اکنون شنا و غواصی در کنار والیبال از علایق ویژه ورزشی او محسوب می‌شود.

او به جهت علاقه به تورلیدری دوره راهنمای طبیعت گردی را در ارسباران گذراند ولی در نهایت به عنوان مدیر آموزش ارسباران از سال 94 تا کنون مشغول به فعالیت است.

از تفریحات ندا گوش دادن به موسیقی سنتی است. ساز مورد علاقه او سه تار است که آموزش آن‌را نیمه رها کرد.

16:37 , 1393/09/21
نرگس کاظمی فرد
user ندا مهدوی
pen مدیر آموزش شرکت ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.


برچسب
کادر اجرایی ارسباران ندا مهدوی

مطالب مرتبط
اکرم صمدی (مدیر داخلی - مدیر فنی بند ب) سارا محمدی فتح (عکاس و طراح) سعیده کرمانی(کارشناس فروش) بنفشه خوش نویس (روابط بین الملل) نرگس کاظمی‌فرد (کارشناس تولید محتوا)


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
از حمیده انق:
با سلام
دانشجوی رشته گردشگری هستم و ساکن بندر ترکمن..
علاقه مند حضور در کلاسهایتان هستم اما به عنوان یک دختر نمیدانم چطور میتوانم در تهران بمانم و در کلاسهایتان حضور داشته باشم...
ممنون میشم راهنماییم کنید 1394/01/26, 00:28
0
0
مینو فرشیدنیا: با سلام افرادی که رشته مرتبط با گردشگری در دانشگاه خوانده اند نیازی به گذراندن کل دوره ندارند و فقط باید تشکیل پرونده بدهند و در مصاحبه زبان و آزمون جامع شرکت کنند.
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا