021 88 80 00 55

سارا محمدی فتح (کارشناس تولید محتوا)

سارا محمدی فتح کارشناس تولید محتوا در بخش فیلم در شرکت آموزشی و گردشگری ارسباران فعالیت می‌کند. سارا سابقه بسیاری در زمینه عکاسی دارد و به ادبیات، سینما و موسیقی علاقمند است.

 سارا محمدی فتح متولد سال 1365، فارغ التحصیل خانه عکاسان ایران و کانون سینماگران جوان در رشته کارگردانی و تدوین است. همراه با سفرهای عکاسی، طبیعت‌گردی و کوهنوردی را از سال 85 آغاز و صعود به قله‌های دماوند، آزادکوه، علم کوه و... را در سالهای گذشته داشته است. 

چون می‌خواست طبیعت‌گردی را به صورت حرفه‌ای ادامه دهد، وارد دوره هفتم راهنمایان طبیعت‌گردی موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران شد و پس از آن، از بهار 92 تا تابستان 93 به عنوان مدیر آموزش و از تابستان 93 تا بهار 95 به عنوان مدیر فروش در موسسه فعالیت کرد و در حال حاضر به عنوان کارشناس تولید محتوا در بخش مدیا در شرکت ارسباران مشغول به کار است.

سارا بیش از 10 سال سابقه عکاسی حرفه‌ای در زمینه پروژه‌های صنعتی، تبلیغاتی، پرتره و طبیعت دارد. در ضمن، تدریس عکاسی و شرکت در چندین نمایشگاه گروهی و چاپ اثر در کتاب‌های «صنعت و هنر ایرانی» و «شهر زیبای من»، بخشی دیگر از سابقه هنری او در زمینه عکاسی است.

ادبیات، سینما، موسیقی و سفر از علاقمندی‌ها و دلخوشی‌های جدانشدنی زندگی سارا محسوب می‌شود که متعقد است زندگی بدون آنها کاستی‌های زیادی دارد. علاقه‌مندی سارا به سینما باعث شده که گرافیست و صفحه آرای مجله سینما تک قلهک در چند سال گذشته باشد. از دیگر فعالیت‌های طراحی او به صفحه آرایی مجله یوزنامه می‌توان اشاره کرد که از پاییز 94 عهده‌دار آن است.

16:37 , 1393/09/20
نرگس کاظمی فرد
user نرگس کاظمی فرد
pen کارشناس تولید محتوای ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه