آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی ما که هستیم؟ کادر مدیریتی و اجرایی ارسباران

اکرم صمدی (مدیر داخلی - مدیر فنی بند ب)

 اکرم صمدی با توجه به علاقه بسیار زیادی که به طبیعت‌گردی و سفر داشت، تحصیلات خود را در این زمینه ادامه داد و بعد از گذراندن دوره‌های علمی گردشگری و کسب تجربه، سمت مدیر فنی بند ب و مدیر داخلی ارسباران به ایشان واگذار شد.

 اکرم عزیز متولد 14 مرداد ماه سال 1366 است. دوران دبیرستان را با توجه به علاقه زیاد به ریاضیات در رشته ریاضی‌فیزیک گذراند و در دانشگاه به رشته مهندسی شهرسازی مشغول به تحصیل شد. از آنجایی که از طریق برادرش با گردشگری ارتباط نزدیک داشت، در سال 1386 با سفر به جزیره قشم به همراه موسسه آوای‌طبیعت‌پایدار، به طبیعت‌گردی علاقه‌مند شد و تصمیم گرفت گردشگری را به‌صورت حرفه‌ای‌ و علمی ادامه دهد، از آن رو تغییر رشته داده و تحصیلات دانشگاهی خود را در زمینه مدیریت جهانگردی به پایان رسانید.

به جهت علاقه در دوره‌های راهنمای طبیعت‌گردی، راهنمای ایرانگردی‌وجهانگردی و دوره مدیریت‌فنی‌دفاترخدمات‌مسافرتی (بند ب) سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شرکت کرد و از کوچکترین فرصت‌ها برای سفر، طبیعت‌گردی و کسب تجربه‌های جدید استفاده کرد.

ایشان از ابتدای تاسیس مجموعه آموزشی‌وگردشگری ارسباران در این مجموعه فعالیت داشته و اکنون به عنوان مدیر داخلی و مدیر فنی بند (ب) مجموعه مشغول به فعالیت است.  

در زمینه هنر به عکاسی و موسیقی علاقه‌مند است، عکاسی را هرگز به صورت حرفه‌ای دنبال نکرد ولی در زمینه موسیقی به نواختن ساز کلاسیک ویولن می‌پردازد.

ورزش مورد علاقه او شنا، تنیس و کوهنوردی است. فعالیت خود را در زمینه شنا تا مربی‌گری (درجه 3) ادامه داد و در زمینه کوهستان نیز ورزش کوهنوردی را با گذراندن دوره‌های کارآموزی کوهپیمایی و دوره کمک‌های اولیه آغاز و قله‌های داخلی چون دماوند، علم‌کوه، خلنو، آزادکوه و... را صعود کرده است.

سرگرمی او مطالعه کتاب‌های مختلف در تمام زمینه‌ها، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، آشپزی، رفتن به سینما و تماشای انیمیشن است.

16:48 , 1393/09/21
نرگس کاظمی فرد
user اکرم صمدی
pen مدیر داخلی و تور شرکت ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
 


برچسب
کادر اجرایی ارسباران

مطالب مرتبط
ندا مهدوی (مدیر آموزش) سارا محمدی فتح (عکاس و طراح) سعیده کرمانی(کارشناس فروش) بنفشه خوش نویس (روابط بین الملل) نرگس کاظمی‌فرد (کارشناس تولید محتوا)


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا