آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی ما که هستیم؟ کادر مدیریتی و اجرایی ارسباران

محرم سلطانی (عضو و رئیس هیئت مدیره)

محرم سلطانی متولد سال 1340 در استان البرز (شهرستان طالقان) می‌باشد، ایشان فعالیت‌های ورزشی و کوهنوردی خود را حدود 35 سال قبل آغاز نموده و تاکنون صعودهای متعددی به قلل مرتفع ایران از جمله دماوند، علم کوه، سن بران، قاش مستان، سبلان، شیرکوه، الوند، پرو و... داشته و همچنان با علاقه فراوان به فعالیت در این زمینه ادامه می‌دهد. وی همکاری خود را با موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران از سال 1389 آغاز و از نیمه دوم سال 1390 با ورود به جمع سهامداران و اعضای هیئت مدیره موسسه فعالیت خود را بصورتی جدی‌تر ادامه داد.

 

محرم سلطانی متولد سال 1340 در استان البرز (شهرستان طالقان) می‌باشد، ایشان فعالیت‌های ورزشی و کوهنوردی خود را حدود 35 سال قبل آغاز نمود و تاکنون صعودهای متعددی به قلل مرتفع ایران از جمله دماوند، علم کوه، سن بران، قاش مستان، سبلان، شیرکوه، الوند، پرو و... داشته و همچنان با علاقه فراوان به فعالیت‌های طبیعت‌گردی و کوهنوردی ادامه می‌دهد. وی همکاری خود را با موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران از سال 1389 آغاز و از نیمه دوم سال 1390 با ورود به جمع سهامداران و اعضای هیئت مدیره موسسه فعالیت خود را بصورتی جدی‌تر ادامه داد.

از آنجایی که یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های آقای سلطانی، گسترش آموزش در جهت بهبود وضعیت معیشتی و فرهنگی کشور بود، تلاش کرد تا برقراری و ارتقاء دوره‌های مختلف آموزشی در زمینه‌های گردشگری و کوهنوردی در ارسباران، اهدافی چون حفظ عرصه‌های طبیعی کشور و اشتغال‌زائی برای جوامع محلی را پیگیری نماید.

محرم سلطانی قبل از شروع همکاری با ارسباران، حدود 37 سال سابقه کار در عرصه‌های مختلف صنعتی - تولیدی و فرهنگی را داشته و هم‌اکنون نیز علاوه بر همکاری مشتاقانه در حوزه ماموریت‌های سازمانی ارسباران، در زمینه‌های دیگری چون امور داوطلبانه آموزشی و خیریه فعالیت‌های گسترده‌ای دارد.

16:41 , 1393/10/24
پایان پیام


صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا