آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی ما که هستیم؟ فعالیت‌های حمایتی و اجتماعی ارسباران

همکاری با مراکز خیریه

 ارسباران به عنوان جزئی از جامعه وظیفه خود می‌داند که به اندازه‌ی توانش، به افراد نیازمند کمک برساند و در آینده بهتر آنها شریک باشد.

فعالیت اجتماعی به خصوص خیریه، دغدغه بسیاری از انسان­‌های فرهیخته است. ایرانیان در طول تاریخ در این موضوع پیشرو بوده‌­اند تا جایی که افتخاراتی چون موسسه خیریه محک در این آب و خاک واقع شده که برند علمی و درمانی فوق تخصصی سرطان کودکان در جهان به حساب می‌آید.

ارسباران نیز نهادی اجتماعی‌ است و بر همین اساس، خود را در قبال جامعه متعهد دانسته و انجام مسئولیت‌‌های اجتماعی را رسالت خود می‌داند. ارسباران مجموعه‌ای از همکارانی‌ است که نسبت به جامعه و همنوعان خود احساس مسئولیت می‌کنند و هر کدام با توجه به توانمندی‌ها و سطح بضاعت فردی‌شان، آماده هستند تا در ساختن سرنوشت این مرز و بوم، نقشی هر چند کوچک داشته باشند. دغدغه مشترک برای رسیدن به ایرانی بهتر، ما را بر آن داشت تا پتانسیل‌های موجود در ارسباران را در اختیار موسسه خیریه آوای طبیعت شریف قرار دهیم که آن‌ها بتوانند علاوه بر حمایت مادی از کودکان تحت حمایت خویش (کودکان مورد حمایت سازمان محترم بهزیستی و کودکان کار)، حمایت معنوی از آنها را نیز گسترش دهند و با برگزاری سفر برای آنها، به نیازهای روحی و عاطفی آن‌ها بپردازند.

در این مسیر پرافتخار، راهنمایان تورهای ارسباران زمان خود را بصورت رایگان در اختیار این موسسات خیریه قرار می‌دهند. با کمک هزینه‌ از سوی خیرین، هزینه تغذیه سفر فراهم می‌شود و رانندگانی که با ارسباران همکاری می‌کنند با کمترین هزینه ممکن به کمک این هدف می‌آیند.

امیدواریم که بتوانیم نقشی هر چند کوچک، در درخشان‌تر شدن آینده این کودکان داشته باشیم.

11:13 , 1393/09/12
نرگس کاظمی فرد
user علی شادلو
pen مدیرعامل شرکت ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا