آوای ارسباران
021 88 80 00 55

صفحه اصلی ما که هستیم؟ فعالیت‌های حمایتی و اجتماعی ارسباران

همکاری با مراکز خیریه

فعالیت اجتماعی آنهم از نوع خیریه، دغدغه بسیاری از انسان­های فرهیخته جوامع می­‌باشد. ایرانیان در تمام طول تاریخ در این موضوع پیشرو بوده‌­اند تا جایی که افتخاراتی چون موسسه خیریه محک در این آب و خاک واقع شده که برند علمی و درمانی فوق تخصصی سرطان کودکان در جهان می­‌باشد.ارسباران نیز نهادی اجتماعی‌ست و بر همین اساس خود را در قبال جامعه متعهد دانسته و انجام مسئولیت‌‌های اجتماعی را رسالت خود می‌داند. ارسباران مجموعه‌ای از همکارانی‌ست که نسبت به جامعه و همنوعان خود

فعالیت اجتماعی آنهم از نوع خیریه، دغدغه بسیاری از انسان­های فرهیخته جوامع می­‌باشد. ایرانیان در تمام طول تاریخ در این موضوع پیشرو بوده‌­اند تا جایی که افتخاراتی چون موسسه خیریه محک در این آب و خاک واقع شده که برند علمی و درمانی فوق تخصصی سرطان کودکان در جهان می­‌باشد.

ارسباران نیز نهادی اجتماعی‌ست و بر همین اساس خود را در قبال جامعه متعهد دانسته و انجام مسئولیت‌‌های اجتماعی را رسالت خود می‌داند. ارسباران مجموعه‌ای از همکارانی‌ست که نسبت به جامعه و همنوعان خود احساس مسئولیت کرده و هر کدام با توجه به توانمندی‌ها و سطح بضاعت فردی‌شان آماده هستند تا در ساختن سرنوشت این مرز و بوم، نقشی هر چند کوچک داشته باشند. دغدغه مشترک ما برای رسیدن به ایرانی بهتر، ما را بر آن داشت تا پتانسیل‌های موجود در ارسباران را در اختیار موسسه خیریه آوای طبیعت شریف قرار دهیم تا آنها بتوانند علاوه بر حمایت مادی از کودکان تحت حمایت خویش (کودکان مورد حمایت سازمان محترم بهزیستی و کودکان کار)، حمایت معنوی و روانی از آنها را نیز گسترش دهند و با برگزاری سفر برای آنها به نیازهای روحی و عاطفی آنها نیز بپردازند.

در این مسیر پرافتخار، راهنمایان تورهای ارسباران زمان خویش را بصورت رایگان در اختیار این موسسات خیریه قرار می‌دهند. با کمک هزین‌ای که از سوی خیرین فراهم می‌شود، هزینه تغذیه سفر فراهم می‌شود و رانندگانی که با ارسباران همکاری می‌کنند با کمترین هزینه ممکن به کمک این هدف می‌آیند.

ارسباران این افتخار را دارد تا دست یاری به سوی ...

11:13 , 1393/09/12صفحه اصلی   پرینت   ارسال به دوستان

نظراتتان را با ما در میان بگذارید
  
در صورت تمایل در خبرنامه ما عضو شوید.
نمونه خبرنامه
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا