آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی همه روزه اختصاصی چابهار


چابهار (هوایی - همه روزه)

از 1,110,000 تومان |قیمت با توجه به تغییرات خدمات قابل افزایش یا کاهش است، «توضیحات مهم» را مطالعه نمایید.


وضعیت


تعداد اجرا

5 بار با 4 نفر برای مشاهده سوابق کلیک کنید!

جاذبه‌ها

تماشای سواحل بکر و دیدنی فیروزه مکران، جنگل حرا هندی، همراهی با مردم محلی در روستای باستانی تیس، تماشای مناره معروف مسجد تیس، غارهای سه گانه بان مسیتی، اسکله تیس، مقبره سید غلام رسول، دیواره عشق و صخره موج فشان، تلگرافخانه انگلیسی ها، قلعه پرتقالیها، بازدید از برکه تمساح، قایق سواری، صرف ناهار محلی، بازدید از معماری خانه های محلی، گشت بازار سنتی زنان و مردان محلی

توجه:

برای بازدید از دیگر جاذبه های شهر چابهار به همراه ترانسفر رفت و برگشت، تور مورد نظر خود را با همکاران فروش هماهنگ نمایید:

1- پدیده زمین شناسی گل افشان، دشت کهیر و باغات موز و انبه.

2- تراس های صخره ای، اسکله رمین، درخت انجیر معابد، کوه های مریخی، تالاب لیپار، دریاچه صورتی، ساحل لاک پشت ها.

 


اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه مهرآباد
زمان حرکت: همه روزه ، ساعت دقیق حرکت یک هفته قبل از تور اعلام خواهد شد. لطفا 1 ساعت قبل از زمان حرکت در فرودگاه حضور داشته باشید.

لوازم ضروری


لوازم پیشنهادی


درباره برنامه

 تحفه پیش رو از این حیث میسر افتاد تا علاوه بر پاسداشت میراث مانا و طبیعت سحر انگیز و با شکوه این دیار، گردشگران را راهنمایی باشد مفید. چابهار قوسی بریده از آسمان بلوچستان است، آباء و اجداد خردمند این کهن بوم پایه‌های پولادین تمدنی را پی‌افکندند که تیر بلا و گزند‌ها بر سپر آن کارگر نیفتاد.

چابهار را با همه طنازی‌هایش باید رفت و دید، شنید و شناخت و مهم تر و واجب تر شناساند. باید سراپا چشم شد و شاید حس و احساس تا لمس زیبایی‌ها  مقدور گردد. چابهار را می توان در دشت‌ها، در بلندای تپه‌های آرمیده بر بستر تاریخ، در گلدسته‌های الوان مسجد تیس، در هیاهوی فرامین قلعه پرتغالیها، در سینه های ستبر مردان ماهیگیر، در چشمان منتظر زنان خیره به دریا، در نوای حزن انگیز  موسیقی ناب بلوچ، در زلالی تالاب لیپار، در چینه کوههای مینیاتوری، در مزمزه کردن خوراک تند و تیز بلوچی، در چشم انداز ساحل گواتر، در رقص خرچنگها، در بازی نور و آب، در برخورد نسیم و صورت، در خواب لنجهای مسافر، در هیجان دیدن گاندو  (تمساح پوزه کوتاه ایرانی)، در آداب و رسوم مردم، در ساحل اقیانوس، در پرش (گل) گل فشان، در گورستانهای فراموش شده، در صداقت مرد و زن بلوچ، در صفای روستائیان تیس، در ابهت جنگل حرا، در تنوع میوه‌ها و ماهی‌ها، در خواب سنگها، در آمد و شد تجار منطقه و در راز خلقت به تماشا نشست. با هم به آغاز سال نو در چابهار می رویم...


سایر خدمات

 • پرواز رفت و برگشت به چابهار
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی (در چابهار)
 • اقامت همراه با صبحانه
 • پذیرایی میان وعده
 • راهنمای محلی باتجربه
 • بیمه
 • وسیله نقلیه توریستی در محل
 • تمامی گشت های نوشته شده در قسمت جاذبه ها

چابهار

توضیحات مهم

قرارداد:
- با توجه به الزامی بودن امضای قرارداد تور توسط گردشگر، از همسفران عزیز خواهشمندیم به لینک زیر مراجعه کرده و بعد از مطالعه کامل نمونه قرارداد سفر، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند، بعد از ثبت‌نام غیر حضوری در تور، همسفران میتوانند به دفتر ارسباران مراجعه کرده و نسبت به امضای قرارداد خود اقدام نمایند در غیر این صورت روز برگزاری تور حتماً قرارداد تور به امضای گردشگر خواهد رسید.  

نمونه قرارداد سفرهای داخلی

جدول هزینه تور:

نام هتل

 

قیمت تور هوایی چابهار برای هر نفر

 

تور 2 شب و 3 روز

تور 3 شب و 4 روز

یک تخته

دو تخته

سه تخته

یک تخته

دو تخته

سه تخته

فردوس -*4

 1,150,000

 1,110,000

1,060,000 

 1,300,000

1,300,000

1,240,000

لیپار رو به دریا -*5

 1,350,000

 1,280,000

 1,230,000

 1,660,000

 1,495,000

 1,420,000

لیپار رو به باغ -*5

 1,370,000

 1,220,000

 1,200,000

 1,590,000

 1,420,000

 1,360,000

 
 • قیمت‌های اعلام شده به تومان می‌باشد.
 • قیمت‌های اعلام شده «برای هر نفر» می باشد.
 • قیمتهای اعلام شده به همراه هزینه رفت و برگشت هواپیما می باشد.

شرایط و مقررات مهم

 1. قرارداد و کلیه مدارک مورد نیاز اعم از بلیط، تائیدیه هتل و... در صورت تمایل به صورت ایمیل برای همسفران ارسال خواهد شد.

 2. لطفا قبل از ثبت‌نام «منشور ارسباران و قرارداد سفرهای داخلی» را مطالعه فرمایید.

 3. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.

 4. جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمائید.

 5. لطفا با دقت کامل سفرنامه، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر ارسباران اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

 6. در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد سفرهای داخلی ارسباران محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:فرم ثبت نام یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت نام تعداد نفرات نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل
(بر اساس نوع ثبت نام) هر نفر: از 1,110,000 تومان
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا