آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32
صفحه اصلی آموزش مجازی مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی


مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی (مجازی)

633,000 تومانسرفصل‌های آموزشی

در این درس علاقمندان با سرفصل‌های ذیل آشنایی می‌یابند:

 

**جهت ثبت نام در دوره به انتهای همین صفحه مراجعه نمایید**

 

** مزایای ارسبارانی شدن را در اینجا مطالعه کنیم**


درباره برنامه

آژانس‌های مسافرتی برای تمدید مجوز فعالیت خود می‌بایست یک یا چند مدیر فنی خدمات مسافرتی(مدیرفنی بند ب) را در استخدام خود  داشته باشند.

مدیرفنی بند "ب" (مدیرفنی خدمات مسافرتی) فردی است که تمامی فعالیت‌های داخلی آژانس اعم از تبلیغات، فروش  و مالی و امورات مربوط به انجام تورها اعم از برنامه سفر، رزرو و خدمات، حمل و نقل و اقامت، امورات مربوط به راهنمایان سفر و غیره را به عهده دارد.

آموزش مجازی دوره مدیرفنی بند (ب) از طریق سیستم آموزش از راه دور ارسباران بدین‌گونه برگزار می‌گردد که اطلاعات علمی و جانبی 11 سرفصل تئوری دوره در سیستم آموزش مجازی گردشگری بارگذاری می‌شود و  در طول مدت آموزش فراگیران از امکان ارتباط دوسویه با مدرسین به صورت آنلاین برخوردار هستند.

سیستم آموزش دوره مجازی مدیرفنی امکان انتقال صدا، تصویر، متن، مولتی مدیا و دیگر فایل‌های دیجیتال مورد نیاز برای دانش افزایی را برای آموزش دهنده و آموزش گیرنده فراهم می‌آورد.

البته در دوره مجازی مدیرفنی بند ب (مدیرفنی خدمات مسافرتی) 60 ساعت کارورزی هم تعریف شده که فراگیران موظف هستند تا این قسمت تجربی و اجرایی دوره را هم حضورا و در یک آژانس مسافرتی پشت سر گذارند.

فراگیران در انتهای دوره مجازی مدیر فنی هم باید در دو آزمون جامع سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و آزمون مصاحبه زبان شرکت کنند و در صورت کسب حد نصاب نمره در هر دو آزمون گواهینامه رسمی و مدرک شغلی خود را از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت نمایند.

مدیرفنی

 


پیشنیاز

حداقل مدرک لازم برای شروع دوره کارشناسی می باشد.

سایر خدمات

* کلیه فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط با گردشگری اعم از رشته مدیریت جهانگردی، رشته جغرافیا و برنامه ریزی توریسم (در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) جهت اخذ گواهی دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی نیازی به شرکت در دوره‌های حضوری را ندارند و تنها با تشکیل پرونده به آزمون جامع گردشگری معرفی خواهند شد.

شرایط پرداخت فراگیران رشته های مرتبط 20 درصد هزینه مصوب دوره راهنمایان ایرانگردی جهانگردی و یا مدیریت فنی بند (ب) خواهد بود.

* ارسباران مجری دوره آموزش راهنمایان تورهای طبیعت‌گردی، راهنمایان تورهای فرهنگی، راهنمایان کوهستان، راهنمای تور کودکان، راهنمای تخصصی زمین گردشگری، راهنمای تخصصی دوچرخه سواری و همچنین راهنمایان تخصصی پرنده‌نگری است.


توضیحات مهم

شما برای اینکه بتوانید گواهینامه این دوره را از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت نمائید باید در آزمون‌های مربوط به این دوره شرکت کنید و نمره قبولی در آن دریافت کنید.

آزمون‌های این دوره شامل موارد زیر است:

  1. آزمون داخلی
  2. کارورزی
  3. مصاحبه زبان
  4. آزمون جامع

منابع آزمون جامع سازمان گردشگری دوره مدیریت فنی بند (ب):

ردیف

عنوان کتاب / جزوه

عنوان درس

فصول آزمون جامع

مولف / مولفان

ناشر

1
 
 

شناخت صنعت گردشگری

شناخت صنعت گردشگری


کامل

مرتضی بذرافشان

مهکامه

2

بازاریابی و فروش خدمات مسافرتی و گردشگری

بازاریابی و فروش در دفاتر خدمات مسافرتی


کامل

 

محمد ضیاالدین

مهکامه

3

برنامه ریزی  و سرپرستی گشتها

برنامه ریزی  و سرپرستی گشتها

کامل

علیرضا کلانتری
مهکامه

4

 

شناسایی مسیرهای گردشگری

 

شناسایی مسیرهای گردشگری

کامل 

آرش نورآقائی

رحیم عنبر

سارا سادات مکیان

مهکامه

5

انگلیسی تخصصی و مکاتبات دفاتر خدمات مسافرتی

جزوه زبان انگلیسی تخصصی

کامل

           جلال نصیریان

جزوه

 6 قوانین و مقررات گردشگری  آشنایی با قوانین و مقررات گردشگری در دفاتر خدمات  کامل

 محمود مهریزی

 مهکامه

شرایط و مقررات مهم

* آزمون های داخلی دوره‌های الکترونیکی (مجازی) به صورت آن لاین و از طریق پرتال مجازی موسسه برگزار خواهد گردید.

* فراگیران دوره‌های آموزشی مجازی امکان پرسش و پاسخ  (چت آنلاین) با اساتید هر درس را خواهند داشت.

* فراگیران دوره‌های آموزشی مجازی امکان ذخیره فایل های درسی را از روی پروفایل آموزشی خود خواهند داشت.

* اطلاع رسانی های مرتبط با زمان، نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون جامع و مصاحبه زبان دوره مدیریت فنی بند (ب) از طریق سایت رسمی ارسباران انجام خواهد گردید. لذا فراگیران موظف هستند سایت را مرتب چک نمایند.

 

 

پس از خرید محصول بر روی سایت، نام کاربری و رمز عبور از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. سپس از طریق لینک زیر جهت دریافت فایل آموزشی وارد پرتال آموزش مجازی گردید:

سامانه آموزش مجازینکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام شماره پیگیری به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 می‌باشد.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:فرم ثبت نام یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت نام تعداد نفرات نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل
(بر اساس نوع ثبت نام) هر نفر: 633,000 تومانطراحی سایت گردشگری و CRM : همورا