آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی همه روزه اختصاصی پیمایش ماجراجویانه دره رغز


پیمایش ماجراجویانه دره رغز (اقامت هتل)

990,000 تومان |، هزینه رفت و برگشت به داراب و هزینه برنامه های پیشنیاز آموزشی به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.


وضعیت


جاذبه‌ها

هیجان و ماجراجویی در یکی از باشکوه‌ترین دره های ایران، لذت فرود از آبشارهای متعدد و پرش در حوضچه های آب درمیان صخره‌های عظیم، اعطای گواهینامه رسمی پیمایش دره، بازدید از شهر تاریخی داراب‌گرد (دوره هخامنشیان)، نقش برجسته داراب‌گرد (نقش رستم)، قلعه داراب‌گرد، مسجد یکپارچه سنگی (آتشکده آذرخش)، گشت خانه صنایع دستی داراب

از دره‌نوردی چه می‌دانید؟؟؟؟  ادامه مطلب....


اطلاعات حرکت

زمان حرکت: همه روزه

درباره برنامه

 

 گردشگری ماجراجویانه، صنعتی جهانی است که اهمیت آن رو به رشد است. ارایه فعالیت های گردشگری ماجراجویانه چه به خاطر منافع اقتصادی و چه به صورت غیرانتفاعی یا خیریه، دارای عامل خطر و چالش به عنوان جزئی پذیرفته شده و لاینفک است. ریسک پذیری داری مزایایی است اما در عین حال خطراتی نیز دارد. به منظور به حداکثر رساندن مزایا، ارائه دهندگان فعالیت های گردشگری ماجراجویانه باید فعالیت ها را تا سرحد امکان ایمن اجرا کنند.

استانداردهای ISO 21101، ISO/TR 21102 و ISO 21103، مبنایی برای ارایه دهندگان فعالیت های گردشگری ماجراجویانه فراهم می آورد تا این فعالیت ها را تا سرحدامکان بصورت ایمن، برنامه ریزی، اطلاع رسانی و اجرا کنند.

  

فیلم‌های بیشتر ارسباران از عروس دره‌های ایران "دره رغز"، ادامه مطلب...

 

خاطرات دره نوردی در "تنگه رغز"، ادامه مطلب...

 
 

زمانبندی برنامه

روز 1: بعدازظهر با قطار تهران - بندرعباس به سمت داراب حرکت میکنیم، شام در قطار صرف میشود، شب را در قطار به صبح میرسانیم.

روز 2: بعد از صرف صبحانه در قطار به ایستگاه مورد نظر میرسیم و با مینی بوس به سمت داراب حرکت میکنیم، پس از رسیدن به هتل، آماده رفتن به دره میشویم، کوله پشتی و لوازم مورد نیاز خود را برای دره نوردی آماده میکنیم. پس از صرف ناهار در هتل به سمت دره حرکت میکنیم. تا ابتدای ورودی دره با نیسان میرویم و سفر ماجراجویانه را آغاز میکنیم، از آبشارها و حوضچه ها عبور میکنیم و شب را در محلی مناسب در دره به صبح میرسانیم.

روز 3: صبح زود پس از صرف صبحانه ای دلچسب در دره ای بکر، به ادامه سفر ماجراجویانه خود میپردازیم، در دره شگفت انگیزی که فاقد امکانات رفاهی میباشد همسفران با ناهار و شام گرم پذیرایی میشوند. پس از پشت سر گذاشتن یک روز پر ماجرا و پرخاطره، شب هنگام از دره خارج میشویم. شب را در هتل به صبح میرسانیم.

روز 4: پس از صرف صبحانه در هتل و جمع آوری لوازم خود، به گشت داراب و داراب گرد میپردازیم، ناهار را در رستورانی در شهر صرف کرده و به سمت تهران حرکت میکنیم.


توضیحات مهم

قرارداد

از آنجایی که طبق استاندارد سفرهای ماجراجویانه، در زمینه گردشگری، ارائه دهندگان گردشگری ماجراجویانه، لازم است به خطرات احتمالی ارتباطی مانند تفاوت های زبانی توجه داشته باشند، زیرا ممکن است این تفاوت ها موجب شود مردم اطلاعات را نادرست و اشتباه تفسیر کنند. همچنین ارائه دهندگان موظف هستند در مورد خطرات ذاتی فعالیت های ماجراجویانه به مردم آگاهی دهند. در نتیجه با توجه به الزامی بودن امضای قرارداد تور توسط گردشگر، از همسفران عزیز خواهشمندیم به لینک زیر مراجعه کرده و بعد از مطالعه کامل نمونه قرارداد سفر، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند، بعد از ثبت‌نام غیر حضوری در تور، همسفران میتوانند به دفتر ارسباران مراجعه کرده و نسبت به امضای قرارداد خود اقدام نمایند در غیر این صورت روز برگزاری تور حتماً قرارداد تور به امضای گردشگر خواهد رسید.

نمونه قرارداد سفرهای داخلی

 نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این برنامه وجود ندارد.طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا