آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی همه روزه اختصاصی گرجستان


گرجستان (هوایی)

|920 دلار |9% ارزش افزوده در قیمت تور محاسبه شده است.


وضعیت


جاذبه‌ها

گشت بورجمی، گشت شهری تفلیس (خیابان آق ماشِمبِلی، پل صلح، خیابان شاردِنی و لِسیدزه، نارین قلعه و تله کابین، تراموا، شهربازی، خیابان روستاوِلی و میدان آزادی)، گشت گوری (آبلیس تسیخه، خانه و موزه استالین، قلعه گوری، کلیسای مرکزی شهر)، گشت متسختا (بازدید از جواری چرچ، کلیسای مرکزی شهر، بازدید از بازار سنتی)، گشت شهری باتومی (بلوار باتومی، برج و هتل پیازا، بازدید از مجسمه پشم زرین، مجسمه علی و نینو، ساحل)، باغ گیاه شناسی باتومی، گشت ساحل کابولیتی (نوستالژی گردشگری ساحلی اوراسیا)، ساحل سارپی (بهترین ساحل گرجستان)اطلاعات حرکت

زمان حرکت: همه روزه

درباره برنامه

زمانهای اجرای تور تاریخ، فرهنگ و طبیعت گرجستان در تابستان 1396

 

* تور تاریخ و طبیعت گرجستان - 16 تا 24 شهریور ماه 96


توضیحات مهم

قرارداد:
- با توجه به الزامی بودن امضای قرارداد تور گرجستان توسط گردشگر، از همسفران عزیز خواهشمندیم به لینک زیر مراجعه کرده و بعد از مطالعه کامل نمونه قرارداد سفر، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند، بعد از ثبت‌نام غیر حضوری در تور، همسفران میتوانند به دفتر ارسباران مراجعه کرده و نسبت به امضای قرارداد تور گرجستان خود اقدام نمایند در غیر این صورت روز برگزاری تور حتماً قرارداد تور گرجستان به امضای گردشگر خواهد رسید.  

نمونه قرارداد سفرهای خارجی

اقامت:

اولویت اقامت در اتاق‌های دوتخته با همسفرانی است که زودتر نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده‌اند.نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:ظرفیت برنامه تکمیل است.طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا