آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی تورهای داخلی تابستان و خنکای دره رغز _ گروه B


تابستان و خنکای دره رغز _ گروه B (هیجان را تجربه کن)

730,000 تومان |، هزینه ترنسفر تهران-داراب-تهران و هزینه برنامه های پیشنیاز آموزشی به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.


وضعیت

ظرفیت این برنامه تکمیل است. سفر انجام شده است.

جاذبه‌ها

هیجان و ماجراجویی در یکی از باشکوه‌ترین دره‌های ایران، لذت فرود از آبشارهای متعدد و پرش در حوضچه‌های آب درمیان صخره‌های عظیم

از دره‌نوردی چه می‌دانید؟؟؟؟  ادامه مطلب....


اطلاعات حرکت

زمان حرکت: پنج شنبه 1396/05/19

وسیله نقلیه اصلی: وسیله نقلیه توریستی
به عهده گردشگر است.
وسیله نقلیه محلی: مینی بوس، نیسان
امروز 29 شهریور 1396
شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
7 8 9 10 11 12
13
14 15 16 17 18 19
20
21 22 23 24 25 26
27
28 29 30 31 1 2
3
تور تعطیل

لوازم ضروری


لوازم پیشنهادی


درباره برنامه

تنگه زیبای رغز در شمال روستای حسن آباد همچنین شمال شرقی داراب و فاصله 30 کیلومتری مرکز این شهر در منطقه حسن آباد داراب از جمله زیباترین و بکرترین مناطق کوهنوردی استان فارس است، دره رغز به طول تقریبی 4 کیلومتر در امتداد شمال به جنوب از سرچشمه رغز تا دره جنوب، 64 آبشار و حوضچه طبیعی را در خود جای داده است که تنها 12 آبشار و آبگیر دره جنوبی مورد توجه عموم مردم و کوهنوردان بوده است و با رسیدن به آخرین آبشار دره جنوبی به ارتفاع 35 متر دره جنوبی به بن بست می‌رسد.

برای مشاهده فیلم‌های بیشتر ارسباران از عروس دره‌های ایران "دره رغز"، ادامه مطلب....


زمانبندی برنامه

روز 1: شب را همگی در داراب و در خانه محلی خواهیم بود، سفر از خانه محلی آغاز می شود. کوله پشتی و لوازم مورد نیاز خود را با کمک راهنما برای دره‌نوردی آماده می‌کنیم. شب را در خانه محلی به صبح می رسانیم.

روز 2: حدود ظهر به سمت دره حرکت میکنیم. تا ابتدای ورودی دره با نیسان می‌رویم، پس از 2 ساعت پیاده‌روی در مسیر خاکی، با پرش در اولین حوضچه سفر ماجراجویانه را آغاز می‌کنیم. از آبشارها و حوضچه‌ها عبور می‌کنیم و شب را در محلی مناسب در دره به صبح می‌رسانیم.
وعده های غذایی امروز به عهده ارسباران است.

روز 3: صبح زود پس از صرف صبحانه‌ای دلچسب (ارسباران) در دره‌ای بکر، به ادامه سفر ماجراجویانه خود می‌پردازیم. ناهار (ارسباران) را نیز در دره صرف کرده پس از پشت سر گذاشتن یک روز پر ماجرا و پرخاطره، از دره خارج می‌شویم. شب را در خانه محلی به صبح می‌رسانیم.

روز 4: بعد از صرف صبحانه در خانه محلی (گردشگر)، برنامه سفر به پایان خواهد رسید، همسفرهای عزیز می توانند با وسیله نقلیه مورد نظر خود به صورت گروهی یا انفرادی به تهران بازگردند.


اقامت

روز محل توضیح
1 خانه محلی داراب
2 طبیعت طبیعت
3 خانه محلی داراب

غذا و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 رستوران گردشگر
2 خانه محلی ارسباران طبیعت ارسباران طبیعت ارسباران
3 طبیعت ارسباران طبیعت ارسباران خانه محلی گردشگر
4 خانه محلی گردشگر رستوران گردشگر

سایر خدمات

  •  تیم سرپرستی شامل 2 مربی حرفه‌ای کوهنوردی از تهران و راهنمای محلی باتجربه
  • بیمه حوادث گروهی
  • وسیله نقلیه توریستی در اختیار (در محل)
  • تمامی ورودیه‌ها و گشت‌ها
  • 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام
  • در اختیار گذاشتن لوازم فنی در صورت نیاز
  • اعطای گواهینامه رسمی پیمایش دره، ادامه مطلب....

توضیحات مهم

قرارداد

از آنجایی که طبق استاندارد سفرهای ماجراجویانه در زمینه گردشگری، ارائه‌دهندگان گردشگری ماجراجویانه، لازم است به خطرات احتمالی ارتباطی مانند تفاوت‌های زبانی توجه داشته باشند، زیرا ممکن است این تفاوت‌ها موجب شود مردم اطلاعات را نادرست و اشتباه تفسیر کنند. همچنین ارائه‌دهندگان موظف هستند در مورد خطرات ذاتی فعالیت‌های ماجراجویانه به مردم آگاهی دهند. در نتیجه با توجه به الزامی بودن امضای قرارداد تور توسط گردشگر، از همسفران عزیز خواهشمندیم به لینک زیر مراجعه کرده و بعد از مطالعه کامل نمونه قرارداد سفر، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند، بعد از ثبت‌نام غیر حضوری در تور، همسفران می‌توانند به دفتر ارسباران مراجعه کرده و نسبت به امضای قرارداد خود اقدام نمایند، در غیر این صورت روز برگزاری تور حتماً قرارداد تور به امضای گردشگر خواهد رسید.

نمونه قرارداد سفرهای داخلی

چند توصیه بسیار مهم

 • از آنجایی که ترانسفر رفت و برگشت از تهران به داراب و بالعکس به عهده گردشگران عزیز است، و برنامه سفر از داراب آغاز و در داراب نیز به پایان خواهد رسید، لذا همسفران گرامی در صورت تمایل می‌توانند مسیر رفت و برگشت خود را با هماهنگی مدیر تور مجموعه، از هواپیما، قطار یا اتوبوس تهیه کنند.
 • همسفرانی که لوازم ضروری مانند: کارابین پیچ، هارنس، طنابچه خودحمایت (7/5 متری) یا اسلینگ (60 تا 120 سانتی متر) و کلاه‌کاسک ندارند، می‌توانند به صورت امانت از مجموعه ارسباران تهیه نمایند. (هماهنگی با مدیر تور)
 • لباس وت‌سوت جزء لوازم پیشنهادی سفر است، همسفرانی که لباس وت‌سوت دارند حتما به همراه بیاورند، در غیراینصورت می‌توانند لباسهایی از جنس پلی‌استر که تا حدودی عایق آب است استفاده کنند.
 • کفش مناسب برای پیاده‌روی در آب و فرود، صندلهایی با قیمت مناسب و کفی از جنس اسفنج (مانع از سر خوردن) و جلوی آنها بسته (مانع از برخورد انگشتان پا با سنگ) است.
 • شرکت در برنامه پیشنیاز تور ضروری بوده، و در صورت نگذراندن برنامه پیشنیاز ثبت‌نام برای تور لغو می‌شود.    
 • پیشنیاز اول: تور آموزشی فرود از آبشار کبوترخان - گروه B1           
 • پیشنیاز دوم: تور آموزشی فرود از دیواره بوکان - گروه B2 (در صورت نیاز) 

شرایط و مقررات مهم

  1. قرارداد و کلیه مدارک مورد نیاز اعم از بلیط، تائیدیه هتل و... به صورت ایمیل برای همسفران ارسال خواهد شد.

  2. لطفا قبل از ثبت‌نام «منشور ارسباران و قرارداد سفرهای داخلی» را مطالعه فرمایید.

  3. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.

  4. جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمایید.

  5. لطفا با دقت کامل سفرنامه، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر ارسباران اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

  6. در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد سفرهای داخلی ارسباران محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.نکات مهم در هنگام ثبت نام

زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1396/02/15 تا پایان وقت اداری روز 1396/05/20 می‌باشد.

 

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:ظرفیت برنامه تکمیل است.طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا