آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی کارگاه‌های آموزشی کارگاه اسطوره‌‌شناسی در میراث طبیعی ایران


کارگاه اسطوره‌‌شناسی در میراث طبیعی ایران

75,000 تومان


وضعیت


سرفصل‌های آموزشی

در تورهای گردشگری، یک راهنمای حرفه‌ای، همیشه به دنبال ارزیابی پدیده‌ها از زاویه‌های مختلف است، تا با تفسیری زیبا، مفاهیم متنوع و حتی درس‌هایی دلنشین را در ذهن مخاطب ثبت کند.
با ارائه توضیحات خوب و با ارزش از جاذبه‌های سفر، می‌توانید برای همسفران خود، یک راهنمای متخصص و جذاب باشید که همه با شنیدن سخن شما، از بودن در کنارتان لذت می‌برند و از جاذبه‌های سفر به خوبی بهره‌مند می‌شوند.

اکنون حرف‌هایی شنیدنی برایتان داریم و با زبان یکی از زبده‌ترین فعالان صنعت گردشگری و یک راهنمای سفر صاحب تجربه و علم تفسیر، آقای آرش نورآقایی (رئیس سابق انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری) در مورد اسطوره‌ها و باورهای ارزشمند مرتبط با گونه‌های گیاهی و جانوری سخن می‌گوییم.

بشنوید و بیاموزید تمام آنچه را که در حافظه زیستی‌مان کمرنگ شده و لطفا و حتما به گردشگران انتقال دهید.


درباره برنامه

در سفرهای گردشگری، همیشه حرف‌های جدید برای گفتن داشته باشید!
یک راهنما، در طول مسیر بازدید از یک جاذبه طبیعی، فرهنگی، تاریخی یا یک تور تخصصی گردشگری، اگر همیشه توضیحات جالب و همراه با اصالت برای گفتن داشته باشد، از نگاه همسفران خود خیلی جذاب و حرفه‌ای به نظر می‌رسد.

این همان چیزی هست که گردشگران را به سفر علاقه‌مند می‌کند و باعث می‌شود تا علاوه بر رضایت از سفر، کیفیت شما را نیز تصدیق و تجربه سفر را بهینه کنند.

شناخت نمادها و اسطوره‌ها که ریشه در باورهای عمیق مردمان دارند، بسیار جذاب است. چراکه این نمادها و اسطوره‌ها باعث آموزش و یادگیری صفات عالی انسانی و دوری از صفات بد می‌شود.

در کارگاه باورشناسی، اعتقادشناسی و اسطوره‌شناسی داشته‌های طبیعی ایران، گونه‌های گیاهی و جانوری به کار رفته در بناها، دست بافته‌ها، سفال‌ها و گچبری‌ها معرفی و تفسیر می‌شوند و اسطوره‌ها و باورهای مرتبط با آن مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرند.

پاسداشت و بهره‌گیری از نمادهای گیاهی و جانوری که در این کارگاه آموزش داده می‌شود، می‌تواند برای زنده نگاه داشتن ریشه‌های عمیق در باورهای مقدس نیاکان‌مان، اثری مثبت داشته باشد.

به عنوان یک راهنمای گردشگری تراز اول در زمینه‌های طبیعت‌گردی، ایرانگردی و جهانگردی، گردشگری کودک، گردشگری با دوچرخه، تخصصی زمین گردشگری یا راهنمای کوهستان، می‌توانید در سفرهای خود این نمادها و اسطوره‌های مرتبط با گیاهان و جانوران را بیابید و تجربه سفر را برای خود و همسفرانتان ارزشمندتر و آنها را به سفری مسئولانه‌تر تشویق کنید تا آگاهانه‌تر از قبل سفر کنند و همیشه از بودن در کنار شما لذت ببرند.


زمانبندی جلسات

جلسه/روز روز تاریخ از ساعت تا ساعت
1 یکشنبه 1396/07/16 18:00 20:00
2 سه شنبه 1396/07/18 18:00 20:00
3 جمعه 1396/07/21 14:00 16:00


نکات مهم در هنگام ثبت نام

زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1396/04/12 تا پایان وقت اداری روز 1396/07/15 می‌باشد.

 

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:فرم ثبت نام یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت نام تعداد نفرات نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل
(بر اساس نوع ثبت نام) هر نفر: 75,000 تومانطراحی سایت گردشگری و CRM : همورا