آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی کارگاه‌های آموزشی کارگاه آموزشی بازاریابی محتوا


کارگاه آموزشی بازاریابی محتوا

550,000 تومان


وضعیت

سفر انجام شده است.

سرفصل‌های آموزشی

در هر دوره برای دستیابی به موفقیت، باید مهارت‌های آن دوره  را شناخته و آنها را فرابگیریم. یکی از مهم‌ترین فنون عصر ما، بازاریابی محتوا است. بازاریابی محتوا نیاز به مهارت‌ها و آموزش‌هایی دارد که با فراگرفتن آن بتوانید در دنیای تولید محتوا رقابت کنید. 


درباره برنامه

بازاریابی محتوا (content marketing) و استراتژی‌های محتوا (content strategy) از جمله عبارت‌هایی هستند که در سال‌های اخیر به صورت گسترده در فضای رسانه‌ها به‌کار گرفته می‌شوند؛ علت این است که بازاریابی محتوا دقیقا با فروش مرتبط است و با توجه به جمله رابرت لوئیس استیونسون: « هر کس با فروختن چیزی زندگی می‌کند»، این آموزش‌ها برای هر کس که چیزی برای فروختن دارد کاربردی است.

در این کارگاه آموزشی 6 جلسه‌ای (که با همکاری ارسباران و شرکت همورا برگزار می‌شود)، قرار است راه و رسم تولید محتوا را به شما بیاموزیم. همچنین درباره اینکه چطور می‌توانید در این دنیای پر از رقابت، گوگل شما را پیدا کند و به دیگران پیشنهاد دهد، نکاتی آموزش داده می‌شود و درباره موضوعات مرتبط و کاربردی  دیگر، آموزش‌هایی داده می‌شود.

این دوره از 6 کارگاه تشکیل شده است و در انتها مدرک گذراندن دوره آموزشی به شما داده می‌شود. کارگاه‌ها عبارتند از:

  • کارگاه اول: استراتژی و برنامه‌ریزی
  • کارگاه دوم: نگارش
  • کارگاه سوم: ایمیل مارکتینگ 
  • کارگاه چهارم: مهارت‌های کاربردی HTML
  • کارگاه پنجم: شبکه‌های اجتماعی
  • کارگاه ششم: سئو (SEO)


نکات مهم در هنگام ثبت نام

زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1396/04/24 تا پایان وقت اداری روز 1396/05/01 می‌باشد.

 

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:مهلت ثبت نام در این برنامه به پایان رسیده است.


طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا