آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی کارگاه‌های آموزشی کارگاه مسیریابی در سفر، با استفاده از گوشی هوشمند


کارگاه مسیریابی در سفر، با استفاده از گوشی هوشمند

90,000 تومان


وضعیت


سرفصل‌های آموزشی


درباره برنامه

آیا اهل سفر هستید؟

طبیعت‌گردی یا فرهنگی و تاریخی؟

پیاده، با دوچرخه یا ماشین؟

در جاده‌ها و مناطق بکر یا در شهر و مناطق در دسترس؟

فرقی نمی‌کند کجا و چگونه، به هر سبکی که سفر می‌کنید، آشنایی با نرم‌افزارهای مسیریابی و ثبت مسیر با استفاده از گوشی‌های هوشمند، می‌تواند در خیلی مکان‌ها به شما کمک کند، شاید بپرسید چرا یا چگونه؟! با چند مثال ساده جواب این سوال رو می‌دهیم؛

  • تصور کنید که قبلا در سفر به ییلاقات اولسبلانگاه در منطقه ماسال، محل یک کلبه قشنگ و خوش منظره رو ذخیره کردید و الان یکی از دوستان شما در منطقه است و آدرس آن کلبه را از شما می‌خواهد، آن‌هم در شرایطی که دسترسی به اینترنت ندارد، چکار می‌کنید؟
  • فکر کنید که الان در یک نقطه از جاده خلخال-اسالم هستید که هیچ تابلو و نشانه‌ای ندارد در شرایطی که هوا تاریک شده و همه جا را مه فراگرفته است، ماشین شما خراب می‌شود و باید آدرس موقعیت خود را به امداد خودرو یا دوستانتان اعلام کنید، از چه روشی این کار را انجام می‌دهید؟
  • شما به عنوان تورلیدر مسئولیت اجرای یک برنامه در دل جنگل‌های زیبای درفک را به عهده دارید، چند هفته قبل از اجرای برنامه به همراه یک راهنمای محلی برای شناسایی مسیر می‌روید، چگونه آن مسیر را ذخیره می‌کنید که بعدا خودتان یا دوستانتون بتوانید آن مسیر را دنبال کنید؟
  • شب در کویر مرنجاب چادر زدید، برای عکاسی شبانه به سمت جزیره سرگردانی می‌روید و بعد از 1 یا 2 ساعت به سمت کمپ بر‌می‌گردید، برای اطمینان از اینکه مسیر برگشت رو گم نکنید، چه راه حلی دارید؟

جواب سوال‌های بالا و خیلی سوالات دیگر را به شما خواهیم داد، فقط کافیست یک دستگاه GPS دستی یا یک گوشی هوشمند (با سیستم عامل Android یا ios) داشته باشید و در این کارگاه شرکت کنید.


زمانبندی جلسات

جلسه/روز روز تاریخ از ساعت تا ساعت
1 یکشنبه 1396/10/03 17:00 20:00
2 سه شنبه 1396/10/05 17:00 20:00
3 جمعه 1396/10/08 10:00 12:00

توضیحات مهم

این کارگاه در دو جلسه تئوری در موسسه ارسباران و یک جلسه عملی برگزار خواهد شد.نکات مهم در هنگام ثبت نام

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته

روش دریافت قرارداد و تأییدیهفرم ثبت نام یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت نام تعداد نفرات نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل
(بر اساس نوع ثبت نام) هر نفر: 90,000 تومانطراحی سایت گردشگری و CRM : همورا