آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32
صفحه اصلی دوره‌های کوتاه مدت گردشگری دوره تخصصی راهنمای پرنده‌نگری


دوره تخصصی راهنمای پرنده‌نگری

750,000 تومان |با شرایط ویژه تخفیف


وضعیت


سرفصل‌های آموزشی

 

** مزایای ارسبارانی شدن را در اینجا مطالعه کنیم**


اطلاعات برگزاری دوره

محل برگزاری: موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
زمان برگزاری: یکشنبه و سه‌شنبه (17 الی 20)

درباره برنامه

دوره‌ی تخصصی راهنمایان پرنده‌نگری از زیر شاخه‌های پر‌رونق اکوتوریسم در دنیای امروز است که در سال‌های گذشته هم در ارسباران برگزار می‌شده، عطف به ابلاغ آئین‌نامه جدید راهنمایان گردشگری توسط هیئت محترم وزیران و رسمیت پیدا کردن سطح تخصصی راهنمایان گردشگری، فارغ‌التحصیلان این دوره موفق به اخذ لوح پایان دوره و کارت راهنمای تخصصی پرنده‌نگری (Bird Watching) خواهند شد.

ایران با داشتن بیش از پانصد گونه پرنده (اندمیک و مهاجر) و قرار گرفتن در کریدور اصلی مهاجرت پرندگان می‌تواند یکی از بهترین مقاصد گردشگران پرنده‌نگر درجهان باشد، گردشگرانی که در برخی کشورها تعدادشان از تعداد طرفداران فوتبال هم بیشتر است.

حدوث این مهم مستلزم وجود راهنمایان آموزش دیده، حرفه‌ای و متخصص در امر پرنده نگری خواهد بود.

ارسباران با توجه به محوریت اکوتوریسم در تخصص ذاتی‌اش به همراه کارشناسان گروه پرنده نگری طرلان اقدام به طراحی و برگزاری این دوره نموده است.

دوره راهنمایان تخصصی پرنده نگری تا کنون 5 بار برگزار شده و فارغ التحصیلان آن جزء موسسین باشگاه پرنده نگری ایرانیان می باشند.

 * علاقمندان می‌توانند به صورت تک درس در کارگاه‌های دوره تخصصی پرنده‌نگری شرکت نمایند.

* فراگیران دوره‌ها در ارسباران از امکان پرداخت شهریه به صورت قسطی برخوردار هستند.

شرایط پرداخت اقساطی به صورت: پرداخت 40% از شهریه هنگام ثبت‌نام و پرداخت مابقی طی 1 فقره چک برای 3 ماه پس از ثبت نام و یا 2 فقره چک برای 1 و  2 ماه پس از ثبت‌نام می‌باشد.

*شهریه پرداخت شده در صورت انصراف فراگیر تا یک هفته قبل از شروع کلاس‌های دوره با کسر 10% و در هفته آخر با کسر 30% و در هفته اول برگزاری دوره با کسر 50% قابل استرداد خواهد بود.

*انصراف فراگیر پس از هفته اول برگزاری دوره، حتی در صورت شرکت نکردن در کلاس شامل عودت وجه نخواهد شد.

* فراگیران ملزم به رعایت قوانین شرکت در کلاس‌ها اعم از قانون غیبت کمتر از یک سوم زمان هر درس و جمعا کمتر از یک سوم زمان کل دوره خواهند بود، غیبت بیش از حد مجاز منجر به تجدید درس و در نهایت تجدید دوره خواهد شد.


سایر خدمات

* ارسباران مجری دوره آموزش مدیر فنی بند ب، راهنمایان تورهای طبیعت‌گردی، راهنمای تورهای ایرانگردی و جهانگردی، راهنمایان کوهستان، راهنمای تور کودک ، راهنمایان تخصصی تور دوچرخه سواری و همچنین راهنمایان تخصصی زمین گردشگری می‌باشد. لذا این امکان برای فراگیران ارسباران وجود دارد تا در طول دوره با فراگیران متعددی در زمینه‌ها و گرایش‌های مختلف آشنا شوند که قطعاً در آینده مزیت ویژه‌ای برای یک راهنمای تور محسوب خواهد شد.


توضیحات مهم

 

شما برای اینکه بتوانید گواهینامه این دوره را از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت نمائید باید در آزمون‌‌های داخلی و سفرهای علمی دوره شرکت نموده و نمره قبولی را کسب نمایید. 

 

آئین نامه انضباطی و تحصیلی فراگیران دوره های ارسباران

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی (حداقل لیسانس) و 3 قطعه عکس 4*3

دوره تخصصیر راهنمای پرنده نگری


شرایط و مقررات مهم

اخبار مهم دوره آموزشی راهنمای تخصصی پرنده‌نگری:

با عنایت به برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی متعدد و با توجه به حضور فراگیران مختلف در موسسه آموزشی ارسباران، تمامی اخبار و اطلاعات مورد نیاز کارآموزان در زمینه دوره آموزشی راهنمایان پرنده‌نگری، به صورت آنلاین از طریق سایت موسسه در اختیار کارآموزان عزیز قرار می‌گیرد. لذا فراگیران موظف به بازدید از سایت قبل از کلاس‌ها می‌باشند.نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام شماره پیگیری به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 می‌باشد.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:فرم ثبت نام یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت نام تعداد نفرات نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل
(بر اساس نوع ثبت نام) هر نفر: 750,000 تومانطراحی سایت گردشگری و CRM : همورا