آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32
صفحه اصلی دوره‌های کوتاه مدت گردشگری دوره تخصصی راهنمای پرنده‌نگری


دوره تخصصی راهنمای پرنده‌نگری

750,000 تومان |با شرایط ویژه تخفیف


وضعیت


سرفصل‌های آموزشی

در این دوره تخصصی با مباحثی همچون کارآموزی پرنده‌نگری، پرنده‌شناسی، پرنده‌نگری پیشرفته، تالابها و IBA های ایران، آشنایی با تجهیزات تخصصی پرنده‌نگری و طبیعت‌گردی، گزارش‌نویسی و ثبت پرندگان، قوانین و مقررات بایدها و نبایدها، آشنایی با نیاز عکاسان حیات‌وحش، تفسیر موثر میراث جاندار(پرندگان)، کد رفتارهای WTO آشنا می‌شوید. علاقه‌مندان به پرنده نگری و راهنمایان تورهای طبیعت‌گردی می‌توانند در این دوره آموزشی شرکت کنند.

 

** مزایای ارسبارانی شدن را در اینجا مطالعه کنیم**


اطلاعات برگزاری دوره

محل برگزاری: موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
زمان برگزاری: یکشنبه و سه‌شنبه (17 الی 20) شروع دوره 27 فرودین 96

درباره برنامه

از برگزاری اولین دوره آموزش راهنمایان تورهای طبیعت‌گردی در ایران چند سالی می‌گذرد. طی این مدت به همت سازمانها و موسسات مختلف اعم از دولتی و خصوصی نحوه نگرش به صنعت اکوتوریسم نیز در ایران متحول شده است. اکنون نیز دانش‌آموختگان دوره های راهنمایان طبیعت‌گردی نه تنها به عنوان راهنمایان تورها که همچون مبلغین معرفی طبیعت کشورمان از جمله کوشاترین گروه هایی هستند که با همکاری آژانس ها و برگزاری تورها، صنعت توریسم کشور را رونق می‌بخشند. اما در کشوری با حدود 530 گونه پرنده و اقلیم‌های متنوع که در هر گوشه آن گونه‌های خاص و جذابی به چشم می‌خورند نیاز به راهنمایان تخصصی پرنده‌نگری کاملاً احساس می‌شود. برگزاری دوره تکمیلی آموزش راهنمایان تخصصی پرنده‌نگری که با همکاری موسسه آموزشی آوای ارسبارن، گروه پرنده‌نگری طرلان و تایید سازمان میراث فرهنگی،  صنایع دستی و گردشگری انجام می‌شود، حرکتی است به سوی معرفی و بهره‌برداری پایدار بخشی از طبیعت کشورمان که نیازمند توجه بیشتر است.

لازم به ذکر است که طراحی اولین دوره آموزش راهنمایان تخصصی پرنده‌نگری در ایران توسط کارشناسان گروه پرنده‌نگری طرلان صورت گرفته و هم‌اکنون چهارمین دوره تخصصی پرنده نگری در شرف برگزاری است.


سایر خدمات

* ارسباران مجری دوره آموزش مدیر فنی بند ب، راهنمایان تورهای فرهنگی، راهنمایان طبیعت‌گردی، راهنمای تور کودکان و همچنین راهنمایان تخصصی کوهستان میباشد. لذا این امکان برای فراگیران ارسباران وجود دارد تا در طول دوره با فراگیران متعددی در زمینه‌ها و گرایشهای مختلف آشنا شوند که قطعاً در آینده یک مزیت ویژه برای یک راهنمای تور محسوب خواهد شد.


توضیحات مهم

اخبار مهم دوره آموزشی راهنمایان تخصصی پرنده‌نگری :

با عنایت به برگزاری کلاسها و دوره‌های آموزشی متعدد و با توجه به حضور فراگیران مختلف در موسسه ارسباران، تمامی اخبار و اطلاعات مورد نیاز کارآموزان در زمینه دوره آموزشی راهنمایان تخصصی پرنده‌نگری، به صورت آنلاین از طریق سایت موسسه در اختیار کارآموزان عزیز قرار می‌گیرد. لذا مسئولین واحد آموزش در خصوص عدم اطلاع فراگیران از زمان برگزاری کلاسها، آزمونها و امتحانات و همچنین سفرهای آموزشی هیچگونه مسئولیتی به عهده نخواهند داشت.

 

آئین نامه انضباطی و تحصیلی فراگیران دوره های ارسباران

دوره تخصصیر راهنمای پرنده نگری


شرایط و مقررات مهم

طبق آیین‌نامه اجرایی دوره آموزشی تخصصی پرنده‌نگری، شرکت در چند سفر آموزشی به همراه اساتید مربوطه برای فراگیران الزامیست. بدیهی‌ست دوستانی که در سفرها شرکت نمی‌کنند پرونده تحصیلشان تکمیل نشده و قاعدتاً پرونده آنها جهت صدور گواهینامه به واحد آموزش سازمان گردشگری ارسال نخواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی و 3 قطعه عکس 4*3نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر می‌باشد. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام شماره پیگیری به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 می‌باشد.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:فرم ثبت نام یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت نام تعداد نفرات نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل
(بر اساس نوع ثبت نام) هر نفر: 750,000 تومانطراحی سایت گردشگری و CRM : همورا