آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی کارگاه‌های آموزشی عکاسی مقدماتی


عکاسی مقدماتی

250,000 تومان


وضعیت


سرفصل‌های آموزشی

تاریخچه عکاسی، آشنایی با دوربین عکاسی، آشنایی با نور، شناخت و معرفی انواع لنزها و کاربرد آنها در گونه‌های مختلف عکاسی، شناخت دیافراگم، تنظیمات و نقش مهم آن، عمق میدان و رابطه آن با دیافراگم، شناخت شاتر، تنظیمات و رابطه آن با دیافراگم و عمق میدان، حساسیت در عکاسی و رابطه آن با دیافراگم و عمق میدان و شاتر، نورسنجی و انواع آن و...


لوازم ضروری


درباره برنامه

عنصر جدانشدنی هر سفری عکاسی است. در سفر گردشگران چه سفرهای انفرادی یا گروهی، دوربین‌های عکاسی برای ثبت خاطرات و لحظه‌های ناب سفر حضور دارند.

عکاس خوب، فردی است که عکاسی و شکار لحظه‌ها را از خانه و محل حرکت سفر خود آغاز کند، اینگونه می‌تواند عکس‌های زیباتری را ثبت کند.

در نگاه اول عکاسی عملی است که تنها با فشردن یک دکمه صحنه‌ای از طبیعت یا لحظه‌ای  خاص ثبت می‌گردد، اما در واقع همان فشردن دکمه اصولی دارد که با رعایت آنها می‌توان عکسی زیباتر گرفت.

آشنایی با اصول اولیه عکاسی همانند کادر بندی یا تنظیم نور زمینه با شرکت در کارگاه عکاسی در گردشگری آموزش داده می‌شوند.

علاقمندان به عکاسی در سفر با شرکت در کارگاه عکاسی در گردشگری (مقدماتی) ضمن یادگیری اصول عکاسی با تاریخچه عکاسی و دوربینعکاسی نیز آشنا خواهند شد.

همچنین علاقمندان پس از گذراندن دوره عکاسی مقدماتی، برای ثبت عکس_هایی حرفه_ای که مخاطبان با نگاه کردنشان خود را در همان فضا دریابند، می‌توانند در کارگاه‌های عکاسی در گردشگری (پیشرفته) شرکت نمایند.


عکاسی مقدماتی


نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام شماره پیگیری به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:فرم ثبت نام یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت نام تعداد نفرات نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل
(بر اساس نوع ثبت نام) هر نفر: 250,000 تومانطراحی سایت گردشگری و CRM : همورا