آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32
صفحه اصلی کارگاه‌های آموزشی عکاسی مقدماتی


عکاسی مقدماتی

250,000 تومان


وضعیت

سفر انجام شده است.

سرفصل‌های آموزشی

تاریخچه عکاسی، آشنایی با دوربین عکاسی، آشنایی با نور، شناخت و معرفی انواع لنزها و کاربرد آنها در گونه‌های مختلف عکاسی، شناخت دیافراگم، تنظیمات و نقش مهم آن، عمق میدان و رابطه آن با دیافراگم، شناخت شاتر، تنظیمات و رابطه آن با دیافراگم و عمق میدان، حساسیت در عکاسی و رابطه آن با دیافراگم و عمق میدان و شاتر، نورسنجی و انواع آن و...


لوازم ضروری


عکاسی مقدماتی


نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر می‌باشد. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام شماره پیگیری به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 می‌باشد.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.


طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا