آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی کارگاه‌های آموزشی کارگاه آشنایی با طرح پرواز سیمرغ


کارگاه آشنایی با طرح پرواز سیمرغ (صعود به 31 قله بلند 31 استان ایران)

0 تومان


وضعیت

سفر انجام شده است.

سرفصل‌های آموزشی

بیش از 54 درصد از سرزمین پهناورمان را عرصه‌های کوهستانی فراگرفته است. بر همین اساس، میانگین ارتفاع کشور در حدود 1200 متر می‌باشد. مختصات و ویژگی‌های جغرافیایی این بخش از ناهمواری‌ها, اکوسیستم کوهستانی ایران را چه از نظر فرم و ساختار زمین‌شناختی و چه از نظر تنوع جانوری و پوشش گیاهی گوناگونی بی‌همتایی بخشیده است. به گونه‌ای که جدای از رویکردهای  ورزشی صعود به قلل؛ ارتباط و شناخت اکوسیستم‌های کوهستانی همواره بعنوان هدفی ویژه برای عاشقان  طبیعت، مورد توجه بوده است.


درباره برنامه

بیش از 54 درصد از سرزمین پهناورمان را عرصه‌های کوهستانی فراگرفته است. بر همین اساس، میانگین ارتفاع کشور در حدود 1200 متر می‌باشد. مختصات و ویژگی‌های جغرافیایی این بخش از ناهمواری‌ها, اکوسیستم کوهستانی ایران را چه از نظر فرم و ساختار زمین‌شناختی و چه از نظر تنوع جانوری و پوشش گیاهی گوناگونی بی‌همتایی بخشیده است. به گونه‌ای که جدای از رویکردهای  ورزشی صعود به قلل؛ ارتباط و شناخت اکوسیستم‌های کوهستانی همواره بعنوان هدفی ویژه برای عاشقان  طبیعت، مورد توجه بوده است. از سویی دیگر وابستگی بخش گسترده‌ای از مردم به کوهستان‌ها و تمرکز مراکز جمعیتی در کوهپایه‌ها؛ به وجود آورنده فرهنگ‌ها و سنت‌های بومی و عشایری بوده و هست. بافت و معماری سکونتگاه‌های انسان‌های ساکن در این نوع عارضه‌های طبیعی؛ قصه‌ها و افسانه‌های اساطیری و هنرهای بومی برگرفته از فضای کوهستان و همچنین اهمیت زیست محیطی کوه‌ها... همه و همه! توجه به کوهستان‌های کشور را برای گردشگران طبیعت و کوه با ارزش و جذاب می‌سازد...

" پرواز سیمرغ " با هدف آشنایی گردشگران کوه و طبیعت با شاخص‌ترین کوه‌های استان‌های ایران با رویکرد اکوتوریسم طراحی و به اجرا در آمده است. بر همین اساس؛ شرکت کنندگان در " پرواز سیمرغ "، ضمن صعود به 31 چکاد بلند 31 استان ایران  در بهترین فصل و مناسب‌ترین زمان صعود، می‌توانند با ویژگی‌های فرهنگی _ طبیعی و  بخشی از جاذبه‌های گردشگری هر استان نیز آشنا شوند.

" پرواز سیمرغ "؛  سفر و اوج گرفتن  برفراز  ایران است...

سرفصل‌ها:

  • آشنایی با طبقه بندی کوههای ایران
  • آشنایی با تقسیمات کشور استان های ایران
  •  آشنایی با 31 چکاد بلند 31 استان ایران

زمانبندی جلسات

جلسه/روز روز تاریخ از ساعت تا ساعت
1 یکشنبه 1395/02/19 15:00 20:00


نکات مهم در هنگام ثبت نام

زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1395/01/21 تا پایان وقت اداری روز 1395/02/18 می‌باشد.

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته

روش دریافت قرارداد و تأییدیهمهلت ثبت نام در این برنامه به پایان رسیده است.


طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا