آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی دوره‌های زبان انگلیسی در گردشگری دوره عمومی زبان گردشگری


دوره عمومی زبان گردشگری

331,200 تومان


وضعیت


سرفصل‌های آموزشی

یک تورلیدر بایستی بتواند با کلیه مسافران در سنین مختلف، با سلیقه‌های گوناگون ارتباط برقرار نماید. مسلما اولین شرط برقراری یک ارتباط موثر و کارآمد، داشتن زبانی مشترک است. واضح و مبرهن است که زبان مشترک، درک مسائل را آسان‌تر ساخته و از بروز مشکلات احتمالی ناشی از سوء تفاهم‌ها تا حدود زیادی جلوگیری می‌کند. این مسئله در زبان دوم یا زبان خارجی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. آن دسته از عزیزانی که تجربه برگزاری تورهای ورودی و خروجی را داشته‌اند، به اهمیت این مسئله واقف هستند.

 

** مزایای ارسبارانی شدن را در اینجا مطالعه کنیم**


درباره برنامه

دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی با گرایش گرشگری، در سه بخش عمومی، تخصصی  و  حرفه‌ای برگزار می‌گردد.

 دوره آموزشی زبان عمومی متشکل از 3 ترم است. فراگیران پس از آزمون تعیین سطح دوره را در 3 ترم 2 ماهه می‌گذرانند.

 دوره های زبان انگلیسی گردشگری با بهره گیری از روش پیشرو و کار آمد  Macro Syllabus

و با استفاده از فایل‌های صوتی زبان‌آموزان  (Podcasts)  در سه سطح مقدماتی، میانی و پیشرفته برگزار می‌گردد.

شایان توجه است که در مورد روشمندی  Macro Syllabus   و اهمیت استفاده از پادکست‌ها در (جلسه آزمون تعیین سطح) جداگانه، توضیحات مرتبط ارائه خواهد گردید.  

این دوره‌ با هدف:

- بهبود سطح زبان انگلیسی عمومی

- یادگیری لغات و عبارات مرتبط با توریست و گردشگری

- افزایش اعتماد به نفس لازم برای به‌کارگیری زبان انگلیسی در محیط‌های حرفه‌ای صنعت گردشگری برگزار می‌گردد و هدف نهایی آن ارتقاء تا سطح مفسر میراث به زبان انگلیسی (در جدول دوره حرفه‌ای زبان) است. 

در دوره‌های عمومی، مجموعه کتاب‌های  American English File  تدریس می‌شود. تا فراگیران آمادگی لازم جهت گذرانده دوره‌های تخصصی  و حرفه‌ای را پیدا کنند.

 

لازم به یادآوری است که آزمون تعیین سطح، شرط ورود به دوره‌های عمومی و تخصصی است.

  •  آزمون تعیین سطح سه شنبه هر هفته ساعت 19 الی 20 برگزار می‌گردد. جهت شرکت در این آزمون با موسسه ارسباران تماس حاصل نمایید.

 

حداقل سطح مجاز برای شرکت در دوره‌های زبان تخصصی گردشگری، Pre-Intermediate  است. لذا متقاضیانی که پس از آزمون تعیین سطح، سطح زبانی‌شان پایین تر از Pre-Intermediate  تشخیص داده شود، بایستی دوره آموزشی عمومی که پیش نیاز ورود به این دوره‌ها محسوب می‌شود را گذرانده و امتیاز لازم را کسب نمایند. و اما در مورد دوره‌های حرفه‌ای زبان انگلیسی در صنعت گردشگری، حداقل سطح زبانی مورد نیاز Upper-intermediate  است. شایان توجه است که آزمون تعیین سطح هم بصورت شفاهی و هم بصورت کتبی برگزار می‌گردد.

 

 ** راهنمای پرداخت شهریه از طریق سایت را در انتهای صفحه مطالعه نمایید.

 

 *** امکان خصوصی سازی زمان‌ها با شرایط مالی و زمانی خاص  وجود دارد.

کد

دوره

روز

شهریه (تومان)

 101  ترم 1 روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) 331.200
111  ترم 2 روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) 331.200
121 ترم 3 روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) 331.200

پیشنیاز

آزمون تعیین سطح

سایر خدمات

پس از گذراندن دوره‌های عمومی و تخصصی، شرکت‌کنندگان می‌توانند بنا به علاقه شخصی، حیطه کاری و شناختی که از توانمندی‌های خود دارند وارد دوره‌ تخصصی زبان در گردشگری شوند.

در هر یک از این دوره‌های ده‌گانه، علاقمندان با مباحث تخصصی مرتبط با حوزه موردنظر (مثلا طبیعت‌گردی) آشنا می‌شوند. واژگان تخصصی را فراگرفته و از طریق دادن پادکست‌های متوالی (و گرفتن فیدبک‌های سازنده از سوی مدرس) توانمندی و قابلیت بحث در آن حیطه خاص را کسب می‌کنند. در نهایت، زبان آموزان به مفسران میراث تبدیل خواهند شد و جاذبه‌های کشور عزیزمان را از جنبه‌های مختلف برای گردشگران خارجی  به عنوان یک مفسر حرفه‌ای تفسیر خواهند کرد.

 


توضیحات مهم

 

خصوصیات متمایز کننده دوره‌های تخصصی- حرفه‌ای گردشگری به زبان انگلیسی در مرکز دلانژ عبارتند از:

  1. برگزاری دوره‌ها با مشورت ارسباران، برای بیشترین انطباق ممکن با نیاز فعالین صنعت 
  2. برگزاری کلاس‌ها در دو دوره General and Specific
  3. اختصاص حداکثر زمان کلاس به مهارت‌های شنیداری و گفتاری (Listening and Speaking)
  4. کاهش حجم تکالیف نوشتاری تا حدود 70%
  5. نظارت بر پیشرفت مهارت‌های چهارگانه تک تک زبان آموزان از طریق تصحیح فایل‌های صوتی (Podcasts) ایشان و ارائه توصیه‌های لازم در هر یک از مهارت‌ها.

شرکت در این دوره‌ها به:

-راهنمایان تورهای طبیعت‌گردی و راهنمایان تورهای فرهنگی

-کارمندان آژانس‌های مسافرتی

-مدیران فنی بند ب و مدیران فنی بند الف

-مهمانداران

-دانشجویان رشته‌های مرتبط با صنعت گردشگری (جهانگردی، هتلداری، باستان شناسی و...)

- علاقمندان به حوزه گردشگری

توصیه می‌گردد.

هدف از برگزاری دوره‌های عمومی، ارتقاء سطح زبان آموزان و ایجاد آمادگی برای حضور در دورههای  تخصصی و حرفه‌ای زبان انگلیسی در صنعت گردشگری  (English for Tourism Purposes) است.

 

اتخاذ تصمیمات، مستلزم تحلیل اطلاعات است و بدیهی است که این اطلاعات در سراسر جهان به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند. لذا به تمامی علاقمندان این صنعت توصیه می‌شود در دوره‌های زبان عمومی گردشگری شرکت نمایند و از این طریق با مبحث گردشگری به زبان انگلیسی به شکل کاملا بنیادی آشنا شوند (مباحثی از قبیل مشاغل گردشگری، مراکز اطلاع رسانی، رزرواسیون هتل‌ها، غذا و نوشیدنی در گردشگری،...). علاوه بر این، شرکت‌کنندگان این دوره‌ها با یادگیری ساختارهای گرامری کاربردی و واژگان مرتبط با حوزه گردشگری، مهارت‌های گفتاری و نوشتاری خود را تا سطح قابل توجهی ارتقاء خواهند داد.


شرایط و مقررات مهم

روش پرداخت شهریه دوره از طریق سایت:

 

1- تماس با ارسباران و شرکت در آزمون تعیین سطح

2- در فرم رزرو و ثبت نام، در قسمت نوع پرداخت گزینه "تسویه حساب رزروی‌ها" را انتخاب نموده. فیلدهای مرتبط با اطلاعات شخصی را تکمیل کرده و گزینه "برو به مرحله بعدی" را بزنید.

3- در صفحه جدید مبلغ شهریه دوره خود را از جدول پیدا کرده و در قسمت مبلغ وارد نمایید و گزینه "ثبت درخواست" را بزنید.

4- در صفحه جدید پس از چک اطلاعات شخصی و مبلغ، گزینه "ورود به درگاه اینترنتی" را بزنید تا به درگاه متصل شده و پرداخت خود را انجام دهید.نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:فرم ثبت نام یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت نام تعداد نفرات نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل
(بر اساس نوع ثبت نام) هر نفر: از 331,200 تومانطراحی سایت گردشگری و CRM : همورا