آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی همه روزه اختصاصی پرواز مهیج با پاراگلایدر


پرواز مهیج با پاراگلایدر (سایت پرواز آبسرد)

200,000 تومان |9% ارزش افزوده در قیمت تور محاسبه شده است.


وضعیت


جاذبه‌ها

حس لذت واقعی پرواز با پاراگلایدر در پهنای آسمان همراه با آرامشی غیر قابل وصف همانند یک پرنده زیر نظر خلبانان و مربیان حرفه ای با گواهینامه معتبر و بین المللی از سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت ورزش و جوانان

 


اطلاعات حرکت

محل حرکت: آبسرد - سایت پرواز
زمان حرکت: همه روزه -  ساعت 06:00 صبح ، جمعه هر هفته

لوازم ضروری


لوازم پیشنهادی


درباره برنامه

پاراگلایدر چیست:

یکی از آسان‌ترین راه‌هایی که امکان پرواز به انسان را می‌دهد، پاراگلایدر است. پاراگلایدر وسیله‌ای است که با آن می‌توانید به‌سان یک پرنده  ساعت‌ها در آسمان پرواز کنید. این وسیله از نوعی پارچه ساخته شده است که به وسیله آویزهایی از جنس کولار یا دایناما به صندلی خلبان وصل می‌شود، خلبان می‌تواند به راحتی در صندلی نشسته و با کمربند ایمنی به صندلی بسته شود و پرواز کند. پرواز تفریحی با پاراگلایدر نیاز به دوره آموزشی پاراگلایدر ندارد، ولی علاقه‌مندان می توانند با گذراندن دوره‌های آموزشی پاراگلایدر، به راحتی و بدون نیاز به مربی در آسمان پرواز کنند.

 


زمانبندی برنامه

ساعت 6 صبح از تهران به سمت دماوند و منطقه آبسرد حرکت میکنیم، صبحانه را در رستورانی بین راه صرف کرده سپس وارد سایت پرواز منطقه آبسرد میشویم، در صورت مناسب بودن هوا، پرواز خود را با تکیه بر مهارت خلبانان زبده آغاز میکنیم. در صورت مناسب بودن شرایط جوی میتوانیم به مدت 15 الی 20 دقیقه در آسمان بوده و از پرواز خود لذت ببریم. پس از اتمام برنامه پرواز بازمیگردیم.
 

سایر خدمات

  • مربی حرفه ای پرواز
  • بیمه خلبان
  • فیلم‌برداری حین پرواز
  • استفاده از امکانات بال‌ها و لوازم پاراگلایدر

توضیحات مهم

قرارداد:

- با توجه به الزامی بودن امضای قرارداد تور توسط گردشگر، از همسفران عزیز خواهشمندیم به لینک زیر مراجعه کرده و بعد از مطالعه کامل نمونه قرارداد سفر، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند، بعد از ثبت‌نام غیر حضوری در تور، همسفران میتوانند به دفتر ارسباران مراجعه کرده و نسبت به امضای قرارداد خود اقدام نمایند در غیر این صورت روز برگزاری تور حتماً قرارداد تور به امضای گردشگر خواهد رسید.  

نمونه قرارداد سفرهای داخلی

توجه:

1- هزینه ترنسفر از پارکینگ تا پای پرواز مبلغ 30.000 تومان میباشد و به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

2- امکان اجرای برنامه از طرف مجموعه ارسباران ساعت 15 نیز وجود دارد. علاقه‌مندان به پرواز که ساعت 6 صبح امکان حضور در برنامه را ندارند، می‌توانند با هماهنگی مدیر تور، ساعت 15 در برنامه شرکت کنند.

3- این برنامه روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته برگزار خواهد شد.


شرایط و مقررات مهم

  1. قرارداد و کلیه مدارک مورد نیاز اعم از بلیط، تائیدیه هتل و... برای همسفران ارسال خواهد شد.

  2. لطفا قبل از ثبت‌نام «منشور ارسباران و قرارداد سفرهای داخلی» را مطالعه فرمایید.

  3. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.

  4. جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمائید.

  5. لطفا با دقت کامل سفرنامه، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر ارسباران اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

  6. در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد سفرهای داخلی ارسباران محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:فرم ثبت نام یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت نام تعداد نفرات نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل
(بر اساس نوع ثبت نام) هر نفر: 200,000 تومان
طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا