آوای ارسباران
021 88 80 00 55
صفحه اصلی سفرهای آموزشی سفر آموزشی استقرار در طبیعت


سفر آموزشی استقرار در طبیعت

هزینه‌ی سفر به‌زودی اعلام می‌شود.


وضعیت


سرفصل‌های آموزشی

این سفر مرتبط با درس استقرار و بقاء در طبیعت است و جهت اطلاع فراگیران از بازدیدهای آموزشی دوره می‌باشد. تاریخ سفرها متعاقباً اعلام خواهند شد. 

سفر 2 روزه به جنگل‌های مکارود منطقه کلاردشت شهرستان مرزن آباد استان مازندران خواهد بود. در این سفر پاسخ گویی به نیازهای آموزشی از قبیل محل مناسب برای ساخت سرپناه‌ها، عبور از رودخانه، جهت یابی و کار با قطب نما و... می‌باشد.


اطلاعات برگزاری دوره

محل برگزاری: موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران
زمان برگزاری: -  ساعت 05:00 صبح

لوازم ضروری


لوازم پیشنهادی


پیشنیاز

کلاس تئوری فنون استقرار در طبیعت

توضیحات مهم

کیف بقا شامل تجهیزات زیر است:

نخ و سوزن، فندک یا کبریت، چاقو، نخ اضافه، الکل جامد، چراغ قوه، سوت، دفترچه یادداشت، خودکار، 10 متر نخ اضافه، قرص تصفیه آب، ناخن گیر، پنس و کمکهای اولیه

در صورت داشتن جی پی اس حتما برای سفر همراه داشته باشید.

طناب دینامیک 10 متر و سایز 10.5 باشد.

 نکات مهم در هنگام ثبت نام

 

آسان‌ترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید. 

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: 6219861031943151

شماره حساب: 1-2059729-40-809

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام 4 رقم آخر شماره کارت به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس 88800055 است.

نکته:

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این برنامه وجود ندارد.


طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا