آوای ارسباران
021 88 80 00 55
    021 22 22 20 32
صفحه اصلی آموزش‌ها

آموزش‌ها

سفر کردن همراه با دانش و آگاهی لذتی دوچندان دارد، پس اگر به سفر علاقمند هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای آموزشهای مربوط به آن، برنامه ویژه‌ای اختصاص دهید تا بتوانید به صورت حرفه‌ای‌تر و با دانش کافی از سفر لذت ببرید. ما نیز در موسسه آموزشی و طبیعت گردی ارسباران، دوره‌های متنوعی را برای ارتقاء سطح دانش و آگاهی افراد علاقمند به سفر برگزار می‌کنیم و تلاش ما بر این ‌است تا با برگزاری این دوره‌های آموزشی گامی در راستای حفاظت از میراث طبیعی و فرهنگی کشور عزیزمان ایران برداریم.
در این دوره‌های آموزشی سعی کرده‌ایم، کامل‌ترین و بهترین آموزشهای مورد نیاز علاقمندان به سفر را فراهم کنیم. دوره‌های آموزش گردشگری ارسباران برای افراد با سنین و توان فیزیکی مختلف و همچنین در گرایش‌های گوناگون (طبیعت گردی، ایرانگردی و جهانگردی، مدیریت فنی بند ب، راهنمایان کوهستان، دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی) طراحی و برنامه‌ریزی شده است و تنها شرط ورود به این دوره‌ها، علاقه به سفر دانش‌محور است. شرکت در دوره‌های آموزشی ارسباران علاوه بر پتانسیل بالای اشتغال‌زایی در قیاس با هزینه و زمان لازم، اشراف علمی و عملی شما را برای انجام سفر و فعالیت در صنعت گردشگری صد چندان می‌نماید.

دوره‌های آموزشی ارسباران تا سطوح پیشرفته ادامه پیدا می‌کند و در حال حاضر ارسباران، مجری دوره آموزشی راهنمایان کوهستان (Mountain Guide)، دوره آموزشی راهنمایان تورهای طبیعت‌گردی (Eco tour Leader)، راهنمایان تورهای ایرانگردی و جهانگردی (Cultural Leader)، راهنمایان تورهای تخصصی پرنده‌نگری (Birdwatching Guide) و همچنین مجری دوره آموزشی مدیر فنی آژانس (بند ب) می‌باشد. شما با حضور در دوره‌های آموزشی ارسباران (متناسب با علاقه و توان خود)، علاوه بر فراگیری مهارت‌های مختلف و کسب تجاربی گرانبها، با دریافت مدرک معتبر از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، می‌توانید در صنعت توریسم به عنوان راهنمای تور نیز مشغول به کار شوید.
شما برای شرکت در این دوره‌های آموزشی از امکان تقسیط شهریه برخوردارید و می‌توانید اطلاعات کامل مربوط به هر یک از این دوره‌های آموزشی را در لینک‌های زیر دنبال نمائید.طراحی سایت گردشگری و CRM : همورا