021 88 80 00 55

سعیده کرمانی (کارشناس فروش)

سعیده کرمانی (کارشناس فروش)

سعیده کرمانی فارغ التحصیل مدیریت گردشگری، بسیار به هنر و کارهای دستی علاقمند بوده و در قسمت فروش تلفنی ارسباران به عنوان کارشناس فروش مشغول به کار است.

سعیده کرمانی متولد سال 1367 و فارغ التحصیل رشته مدیریت گردشگری در دانشگاه علمی کاربردی بنیاد است.

او طبیعت‌گردی را در سال 1389 با موسسه آموزشی و گردشگری ارسباران آغاز و از آن سال نیز فعالیت آموزشی خود را در این موسسه در شاخه‌های طبیعت‌گردی و کوهنوردی پیگیری کرد.

سعیده در طول دو سال از سال 90 تا 92 در ارسباران فعالیت کرد، اما به دلیل ادامه تحصیل از سال 1392 تا 1395 فعالیت رسمی در ارسباران نداشت و در سال 1395 پس از اتمام تحصیل دوباره به ارسباران بازگشت و به عنوان کارشناس فروش در قسمت فروش تلفنی ارسباران، مشغول به کار شد.

سعیده علاوه بر تحصیلات دانشگاهی به مطالعه آزاد بسیار علاقمند است و از فعالیت‌های هنری و خلق هنرهای دستی بسیار لذت می برد و اکثرا اوقات فراغت خود را به ساخت صنایع‌دستی و مطالعه مشغول است. او همچنین در زمینه‌های دیگر ورزشی و هنری هم فعالیت داشته است و مدرک open water غواصی خود را از مدرسه غواصی هتل داریوش کیش گرفته است. علاقه زیاد او به نقاشی، باعث شد تا هنرش را در این مورد هم نشان دهد و نقاشی را در سبک‌های سیاه قلم، رنگ روغن، مداد رنگی و آبرنگ به صورت خصوصی و در مهد کودک‌ها تدریس کند.

10:00 , 1393/09/19
10:00 , 2014/12/10
نرگس کاظمی فرد
user نرگس کاظمی فرد
pen کارشناس تولید محتوای ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.
     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران