021 88 80 00 55

آموزش از راه دور دوره های کوتاه مدت گردشگری
راه اندازی آموزش های مجازی گردشگری

آموزش از راه دور دوره های کوتاه مدت گردشگری

راه اندازی آموزش های مجازی گردشگری

آری انتقال آگاهی از طریق آموزش، عامل ایجاد مسئولیت است و مسئولیت پاسداشت و حفاظت از این سرزمین وظیفه تک تک افراد این کشور. این اعتقاد ماست و در بیانیه چشم­‌انداز و ماموریت ارسباران آمده است.

اشراف به علوم گردشگری و اکوتوریسم با توجه به خصایص منطبق با اصول توسعه پایدار این صنعت در جای‌جای ایران عزیز، می­‌تواند باعث توسعه و پایداری اقتصادی و معیشتی جوامع محلی و ایجاد اشتغال گردد و ثروت را به قاعده هرم جوامع روستایی انتقال دهد و همین­‌طور تاثیرات گردشگری در حال توسعه فعلی و آگاهانه و متاثر از علوم حاصل از تجربیات صاحبان جهانی این علم نماید.

ابعاد توسعه پایدار

خصوصاً اینکه این تولید شغل و ثروت افزایش تعاملات فرهنگی و سیاسی را به دنبال دارد و به شرط علم و وفاداری به سرزمین، عامل حفاظت از میراث طبیعی و فرهنگی ایران هم خواهد شد.

 پارک ملی تندوره

 پارک ملی گلستان

پارک ملی سرنگیتی

 پارک ملی یاسونی

بسیار شاکر و خرسندیم که با پیگیری­‌های چندین ماهه ارسباران و از طریق حمایت علمی و منطقی دفتر مطالعات آموزش معاونت گردشگری، ارسال آگاهی و دانش به­‌واسطه توانمندی‌­های دنیای فن‌­آوری اطلاعات امروز، در حال شکل­‌گیری و رسمیت است و به زودی آموزشهای مجازی گردشگری یا همان دوره‌های آموزشی از راه دور در زمینه دوره‌های آموزشی کوتاه مدت گردشگری زیر نظر سازمان گردشگری در ایران فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

بدون شک بر هیچ کس پوشیده نیست که با راه اندازی آموزش‌های مجازی گردشگری در ایران، امکان دسترسی به دوره های آموزشی گردشگری در ایران برای همگان (حتی روستاهای دور افتاده) فراهم می‌شود و این یعنی حرکت در راستای توسعه پایداری گردشگری در ایران با گسترش و همگانی کردن آموزش.

 آموزش مجازی گردشگری

 آموزش مجازی

ما به تلاش مسئولانه و مجدانه معتقدیم و حفاظت از سرزمین را از طریق علم و تجربه سازمانی‌مان دنبال می­‌کنیم.

بر سر پیمانمان هستیم تا آموزش‌­های گردشگری را در پهنه سرزمین فراگیر نماییم و امیدواریم به رفع نقص احتمالی و ارتقای این آموزش­‌ها.

 دوره تخصصی پرنده نگری

 دوره تخصصی راهنمای کوهستان

وقتی خداوند، تقدیر و پیشینیانمان چیزی از ظرفیت­‌های گردشگری برایمان کم نگذاشته‌­اند، ما هم از طریق آموزش و توانمندی، جایگاه در خور ایران را در صنعت گردشگری در جهان کسب خواهیم نمود.

راهنمای ایرانگردی و جهانگردی

دیوار چین، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی

در پایان توجه‌تان را به برخی از تلاش‌ها و مستندات جلب می‌نماییم.

 

 

08:00 , 1394/10/30
08:00 , 2016/01/20     

بحث و تبادل نظر
رضا روشن نیا
1397/12/10 01:48
با سلام و خسته نباشید
دوره ی طبیعت گردی هم به صورت مجازی برگزار میشود ؟؟؟
پاسخ دهید...
ارسباران
1397/12/11 16:24
سلام و وقت بخیر
دوست عزیز در حال حاضر این دوره تنها به صورت حضوری برگزار می‌شود.
بهمن محمدیان
1397/03/21 23:36
سلام نحوه و شرایط ثبت نام گردشگری روستایی رو لطف کنید بگین
پاسخ دهید...
ارسباران
1397/04/14 14:12
لطفا بفرمایید دقیقا مد نظرتون از گردشگری روستایی چیست؟ چون دوره ای با این عنوان فقط در صورت سفارش مشخص و مبتنی بر همان روستا طراحی و تدریس می شود و جز دوره های رسمی مصوب و رسمی گردشگری نیست.
لاله بهرامی نژاد
1395/07/25 12:12
با سلام و روز بخیر
بنده در روسیه اقامت دارم ومسلط به زبان روسی هستم.چند سال قبل در ایران دوره گردشگری میرفتم متاسفانه بدون دریافت مدرک از ایران خارج شدم.چطور میتوانم مدرک گردشگری و تور لیدری دریافت نمایم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
باتشکر
بهرامی نژاد
پاسخ دهید...
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه