021 88 80 00 55

مجتمع اقامتی ال مها

مجتمع اقامتی ال مها

مجتمع اقامتی ال مها با امکاناتی لوکس و مطابق استانداردهای جهانی در منطقه‌ای حفاظت شده در صحرای دبی واقع شده است. این هتل 65 کیلومتر تا شهر دبی و 70 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.

ال مها سعی دارد تا خواسته‌ها و نیازهای مسافرانی که به دنبال یک هتل خلوت، لوکس و خاص هستند را با سرویس دهی بی‌نقص و فراهم کردن محیطی که بازتاب دهنده‌ی تاریخ این منطقه هستند، فراهم کند.

این اقامتگاه خصوصی بالاترین استانداردهای سرویس‌های شخصی‌سازی را در جوی آرام، صمیمی و سرگرم‌کننده با رعایت حریم خصوصی و آرامش مسافران فراهم کرده است.

اقامت در کنار منظره‌ای از صحرای جذاب و درختان نخل با شکوه که در کنار آنها آهوهای عربی آزادانه پرسه می‌زنند تصویری برایتان می‌سازد که هیچوقت فراموش نخواهید کرد.

مجتمع اقامتی ال مها، ارسباران

سرو غذا برای تمام وعده‌های در رستوران دیوان با صرف شام در تپه‌های شنی صحرا در حالی که بالای سرتان در آسمان فرشی از ستارگان پهن شده و یا صرف غذا در عرشه‌ی کشتی که به صورت خصوصی فقط برای شما مهیا شده است تجربه‌ی لذت‌بخشی خواهد بود.

خدمات ماساژ و مراقبت‌های پوستی بدون محدودیت زمانی از امکانات دیگر اقامتگاه ال مهاست. آرامش، استراحت و حس خوب واقعی را می‌توانید در 4 سالن ماساژ و مراقبت‌های پوستی ریزورت ال مها بیابید.

ال مها دارای 37 بادیه عربی خصوصی مجهز به سیستم کنترل دما، استخر شنا، مبلمان صنایع دستی با طرح‌های باستانی است. اگر می‌خواهید تجربه‌ی اقامت شاهانه‌تری داشته باشید می‌توانید یکی از دو سوئیت‌های رویال و یا یکی از دو سوئیت امارات را انتخاب کنید. این سوئیت‌ها فضای بزرگتر و اختصاصی و همچنین دارای حیاط و استخر مجزا هستند.

سوئیت پرزیدنتال برای کسانی مناسب است که مشتاق تجربیات منحصر به فرد هستند. این سوئیت استخر خصوصی دارد و به صورت بسیار لوکسی مبلمان شده است.

مجتمع اقامتی ال مها، ارسباران

فعالیت‌هایی برای مهمانان در نظر گرفته شده که به شرح زیر است؛

برنامه های روز:

پیاده‌روی در طبیعت

اسب‌سواری

شکار با شاهین

سافاری روی تپه‌های شنی

برنامه‌های شب:

شتر سواری

تیراندازی با کمان

آشنایی با حیات وحش

 

مجتمع اقامتی ال مها، ارسباران

اگر قصد برگزاری یک دورهمی دوستانه یا یک قرار کاری دارید، سالن همایش‌های "المجلس" به عنوان مکانی قابل توجه و مناسب با ظرفیت 120 مهمان به شما معرفی می‌شود. این سالن همایش می‌تواند به سه اتاق مجزا تبدیل شود و این امکان را برای فعالیت‌های گروهی جداگانه مهیا می‌سازد و مجهز به آخرین تکنولوژی‌های ارائه صوتی و تصویری آنلاین و ویدئو کنفرانس می‌باشد.

امکانات ضیافت هم شامل کمپ صحرایی است که گنجایش 100نفر مهمان را دارد و در سال 1999 توسط ایرلاین بازگشایی شد و از اول دسامبر 2010 به عنوان آخرین کمیسیون لوکس استاروود شناخته شد.

بیایید در صحرای دلربا آرامش خیال و تسلی خاطر را تجربه کنید و گذر زمان را به فراموشی بسپارید.

از توجه‌تان سپاسگزاریم و به یاد داشته باشید:

زندگی کلکسیونی از تجربه‌هاست بگزارید در این راه راهنمایتان باشیم...

08:00 , 1395/05/31
08:00 , 2016/08/21
پایان پیام


     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه