021 88 80 00 55

ثبت اطلاعات فراگیران در سامانه جامع آموزش گردشگری برای آزمون جامع بهمن 96

ساماندهی سامانه جامع آموزش گردشگری و ثبت‌نام فراگیران در این سامانه جهت تسریع امور آموزشی و شرکت در آزمون جامع آموزش گردشگری از سمت سازمان میراث فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری صورت گرفت.

با توجّه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سمت سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مقرر شده است به منظور تسریع در امور آموزشی فراگیران از جمله شرکت در آزمون جامع دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری، صدور گواهینامه و نیز نظارت بر کلیه فرآیندهای آموزشی موسسات و برنامه‌های کلاسی فراگیران، کلیه فراگیران موسسات آموزشی (فارغ‌التحصیلان کارشناسی به بالای رشته‌های غیرمرتبط با گردشگری)، کلیه فراگیران دوره‌های راهنمای طبیعت‌گردی، راهنمای ایرانگردی و جهانگردی و مدیریت فنی بند ب که قصد شرکت در آزمون جامع بهمن‌ماه 1396 را دارند و تاکنون در آزمون جامع شرکت نکرده‌اند می‌بایست تا تاریخ 96/07/30 نسبت به ثبت‌نام و ورود اطلاعات به سامانه جامع آموزش گردشگری به نشانی edutourism.ichto.ir اقدام لازم را به عمل آورند. بدیهی است عدم ثبت‌نام در بازه زمانی مذکور به منزله عدم شرکت ایشان در آزمون جامع و سایر مراحل آموزشی است.

مراحل ثبت‌نام به شرح ذیل است:

  1.  ورود به سامانه جامع آموزش گردشگری
  2.  انتخاب گزینه "ثبت نام" از منو اصلی سایت
  3.  ورود اطلاعات و وارد کردن یک رمز عبور به دلخواه که فراموش نشود.
  4.  ورود به سامانه و وارد کردن اطلاعات لازم (در این مرحله اگر پس از ورود، پیغامی مبنی بر تمام شدن مهلت ثبت‌نام مشاهده کردید، مشکلی وجود ندارد و این پیغام مربوط به آزمون مرداد ماه است).
  5. به ترتیب چهار عنوان "ویرایش اطلاعات اصلی کاربر"، "ویرایش اطلاعات تکمیلی کاربر"، "ویرایش اطلاعات محل سکونت کاربر" و "ویرایش مدارک ارسالی کاربر" را انتخاب و اطلاعات لازم را تکمیل کرده و در نهایت گزینه ثبت اطلاعات را بزنید.
10:50 , 1396/07/01
نرگس کاظمی فرد
user ندا مهدوی
pen مدیر آموزش شرکت ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه