021 88 80 00 55

دوباره نمایشگاه و خبرهای خوبش از راه رسیدند!

دوباره نمایشگاه و خبرهای خوبش از راه رسیدند!

یازدهمین نمایشگاه گردشگری و خدمات وابسته در بهمن 96 برگزار می‌شود. این نمایشگاه از سری رویدادهای جذابی است که برای افراد در سنین و علائق مختلف هیجان انگیز است.

باز هم به بهمن رسیدیم و شور و شوق جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های آن که برای اهالی گردشگری بسیار مهم و تعیین کننده است. این روزها در هر آژانس، هتل یا هر شغل و پیشه‌ای که به نوعی با گردشگری مرتبط است نگاه کنید، در حال تکاپو برای شرکت در نمایشگاه است. اما از کدام نمایشگاه حرف می‌زنیم؟

حرف از یازدهمین دور نمایشگاه بین‌المللی گردشگری است و مثل هر سال، تمام آنچه که به گردشگری مربوط می‌شود، در این نمایشگاه حضور دارد و دیدار سالانه‌اش را با هم‌صنفان و مخاطبانش تازه می‌کند.

چرا گردشگری نمایشگاه داشته باشد؟

اگر بخواهیم از دلایل تشکیل سالانه نمایشگاه گردشگری بگوییم، باید اول از همه به این مسئله اشاره کنیم که ماهیت نمایشگاه برای هر صنف و صنعتی در وهله اول، معرفی مشاغل مرتبط با آن و متصل ساختن افراد به یکدیگر جهت بهبود شرایط کاریشان است.

با توجه به نفوذ بالای گردشگری به عنوان سومین صنعت درآمدزای جهان در دنیای امروز و وابستگی بسیاری از مشاغل به آن، لازم است سالانه حداقل یک بار همه فعالان این حوزه گرد هم جمع شوند که بتوانند هم خودشان را معرفی کنند و هم با ایجاد ظرفیت‌های جدید گردشگری و رفع موانع آن، بسترهای لازم برای ورود گردشگر به کشور را فراهم کنند.

علاوه بر آن، اول از همه خوب است بدانیم چه اقداماتی در زمینه‌های مختلف گردشگری انجام شده و چه پتانسیل‌هایی وجود دارد که با توجه به آنها، قدم‌های آگاهانه‌تری برداریم.

غرفه ارسباران در نمایشگاه گردشگری

نمایشگاه کی، کجا، چگونه؟

نمایشگاه گردشگری امسال قرار است در بازه 3 تا 6 بهمن (23 تا 26 ژانویه) در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (بزرگراه چمران) برگزار شود. برگزار کننده این نمایشگاه تخصصی، شرکت بین‌المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

نمایشگاه گردشگری از آن دسته نمایشگاه‌های جذابی است که با وجود تخصصی بودنش، برای افراد با سنین و علایق مختلف دوست داشتنی است. از سالن استان‌های کشور با رقص و آوازهای محلی گرفته تا سالن‌های دیگر که به علت ارتباطشان با سفر، متنوع و جالب است. جدای از اینها از بوی آش و نان محلی عشایری که در فضای باز نمایشگاه مستقر شده‌اند، هیچ جوره نمی‌توان گذشت.

ارسباران هم به میدان می‌آید؟

ارسباران به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ گردشگری، امسال هم چون سال‌های پیش با خبرهای خوبی به نمایشگاه می‌آید.

 اول از همه می‌خواهیم با شما عزیزان دیداری تازه کنیم و فارغ از گرفتاری‌های کاری و زنگ‌های ممتد تلفن، با هم گپ و گفت دوستانه‌ای داشته باشیم و با ارائه مشاوره‌های رایگان، شما را به پاسخ سوالاتتان نزدیک‌تر کنیم. 

از طرف دیگر در نظر داریم از مهمان‌هایمان با شیرینی تخفیفات ویژه پذیرایی کنیم و شما را در جریان برنامه کارگاه‌های پیش رویمان بگذاریم.

غرفه ارسباران در نمایشگاه گردشگری

راستی امسال مهمان‌های عزیز و ویژه‌ای در غرفه خواهیم داشت که زمان حضورشان را از طریق شبکه‌های مجازی به شما عزیزان اطلاع رسانی می‌کنیم.

علاوه بر آن، قرار است شما را با خودمان همراه کنیم و هر روز گشتی در نمایشگاه داشته باشیم. پس از طریق تلگرام و اینستاگرام ارسباران، از رویدادهای نمایشگاهی با خبر شوید!

آدرس نمایشگاهی ما: سالن 35، غرفه 20

منتظر دیدارتان هستیم...

08:00 , 1396/10/30
08:00 , 2018/01/20
نرگس کاظمی فرد
user نرگس کاظمی فرد
pen کارشناس تولید محتوای ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه