021 88 80 00 55

یازدهمین نمایشگاه گردشگری با حال و هوای شگفت‌انگیز آن تمام شد

یازدهمین نمایشگاه گردشگری با حال و هوای شگفت‌انگیز آن تمام شد

یازدهمین نمایشگاه گردشگری در مکان دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در بازه زمانی 3 تا 6 بهمن ماه برگزار شد. اما در این نمایشگاه چه خبر بود؟

یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری هم مثل هر سال به پایان رسید. یک نمایشگاه رنگارنگ و پر شور حال که آدم‌ها با هر سلیقه‌ای، در آن مشغول گردش بودند و علایق خودشان را به راحتی پیدا می‌کردند.

این نمایشگاه تخصصی گردشگری که از صبح روز سه‌شنبه 3 بهمن، فعالیت خود را آغاز کرد، تا عصر روز جمعه 6 بهمن ادامه داشت و از همان ساعات آغازین شروع کار نمایشگاه که 9 صبح بود تا ساعات پایانی روز آخر، بازدیدکنندگان زیادی آمدند و از نمایشگاه بازدید کردند.

نمایشگاه گردشگری

مثل همیشه در کنار غرفه‌های متنوع نمایشگاه، همایش‌ها و نشست‌های تخصصی گردشگری نیز برگزار شد. روز اول نمایشگاه در مراسم افتتاحیه، ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آقای مونسان و محمد حسین طالبیان در مراسم حضور داشتند. در این مراسم محمد محب خدایی (معاون گردشگری کشور) در سخنرانی خود اعلام کرد که نمایشگاه گردشگری امسال با شعار «ایران، فراتر از انتظار»، آغاز به کار کرده است. همچنین جمشید حمزه‌زاده (دبیر کل مجمع هماهنگی تشکل‌های گردشگری)، درباره مشکلات گردشگری و نقش مهم نهادهای خصوصی، سخنرانی کرد. در ادامه مراسم، پس از اجرای موسیقی‌های محلی، از سند ملی گردشگری رونمایی شد و پس از مراسم افتتاحیه، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، رسما آغاز به کار کرد.

نمایشگاه گردشگری

هر کدام از سالن‌ها با محوریت خاصی فعالیت می‌کردند. از محبوب‌ترین و متنوع‌ترین سالن‌های نمایشگاه، سالن 38 بود که تمام استان‌ها با طراحی‌های دکور سنتی منحصر به فرد خود، حضور پیدا کرده بودند. بازدیدکنندگان با هر قدمی که بر می‌داشتند، گویی وارد خاک تک تک شهرهای ایران می‌شدند.

نمایشگاه گردشگری

 فضای نمایشگاه هم با رقص‌های محلی، چادرهای سنتی و آلاچیق‌های ترکمنی که میزبان مهمان‌ها بودند و آنها را به داخل دعوت می‌کردند، انواع غذاها و شیرینی‌های محلی و صنایع دستی آنها، رهگذرها را در محوطه نگه می‌داشتند و لبخند رضایت بخشی روی لبشان به یادگار می‌گذاشت.

در میان غرفه‌های مختلف نمایشگاه، ارسباران مانند هر سال با تخفیفات و کارگاه‌های جدیدش، میزبان شما عزیزان در سالن 35 و غرفه 20 بود. بسیاری از دوستان و همراهان ارسبارانی به دیدارمان آمدند و دوستان جدید ارسبارانی بسیاری پیدا کردیم و عده‌ای هم به علت مشغله‌هایشان فرصت شرکت در نمایشگاه را نداشتند و از دور محبتشان را به ما رساندند، همه باعث افتخار و خوشحالی ما بود.

 امیدواریم توانسته باشیم سهمی هر چند کوچک در توسعه آموزش‌های گردشگری داشته باشیم.

08:00 , 1396/11/15
08:00 , 2018/02/04
نرگس کاظمی فرد
user نرگس کاظمی فرد
pen کارشناس تولید محتوای ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه