021 88 80 00 55

آدرس جدید سامانه آموزش مجازی

آدرس جدید سامانه آموزش مجازی

ارسباران در جهت کیفیت بخشی و ارتقا سطح خدمات آموزش مجازی دوره‌های گردشگری، زین پس این دوره‌ها را بر روی آدرس arasbaran.org/faragiran ارائه خواهد داد. در این مطلب از نحوه‌ی ورود به این سامانه و بخش‌های گوناگون گفته‌ایم. 

فراگیران دوره های ایرانگردی و جهانگردی و مدیریت فنی مجازی ارسباران به منظور ثبت‌نام، دریافت فیلم‌ دوره‌ها، شرکت در آزمون‌ها و تکمیل دوره‌های آموزشی خود، می‌توانند از طریق مراحل ذیل و آموزش تصویری قرار داده شده، اقدام فرمایند. 

 

 1. مرحله‌ اول: ورود به سامانه‌ی  arasbaran.org/faragiran
  با وارد کردن آدرس  arasbaran.org/faragiran در مرورگر خود به صفحه‌ی لاگ‌این یا ورودی آموزش مجازی می‌رسید. 

  سامانه آموزش مجازی


 2. مرحله‌ی دوم: وارد کردن نام کابری و رمز عبور
  در زمان ثبت‌نام دوره‌های مجازی، وقتی که ثبت‌نام شما کامل شده باشد از واحد آموزش ارسباران رمز عبور و نام کاربری برایتان ارسال می‌شود. این نام کاربری و رمز عبور منحصرا متعلق به شماست و با وارد کردن آن در صفحه‌ی ورود به سامانه، وارد صفحه‌ی مخصوص به خودتان خواهید شد. 

  رمز عبور و نام کاربری

 3. مرحله‌ی سوم: مطالعه‌ی آیین‌نامه
  در اولین ورود از شما خواسته شده است تا آیین‌نامه آموزشی ارسباران را با دقت مطالعه و موافقت خود را با موضوعات مطرح شده در آن اعلام بفرمایید.

  قوانین و مقررات آموزش مجازی

 4. مرحله‌ی چهارم: مشاهده‌ی فیلم‌ها 
  در این مرحله برای مشاهده فیلم‌ها از نوار اصلی سایت گزینه سوم یعنی، «آموزش مجازی» را انتخاب کرده و وارد می‌شوید. در این صفحه لیست دروس و فیلم‌ها قابل مشاهده هستند و با کلیک کردن بر روی عنوان هر درس می‌توانید وارد فیلم‌های آن شوید.

  فیلم های آموزش مجازی

 5. مرحله‌ی پنجم: مشاهده‌ی بخش‌های یک درس
  در این بخش با کلیک کردن بر روی شماره فیلم‌ها، می‌توانید از ابتدا تا انتهای بخش‌های یک درس را مشاهده کنید. توجه داشته باشید پس از مشاهده‌ی هر فیلم رنگ آن از طوسی به سبز تغییر می‌کند.

  فیلم آموزش مجازی


  استاد آموزش مجازی


 6. مرحله‌ی ششم: شرکت در آزمون 
  برای شرکت در آزمون‌های داخلی دوره، از نوار اصلی سایت گزینه چهارم یعنی، «آزمون داخلی» را انتخاب کرده  و وارد می‌شوید. در این صفحه لیست آزمون‌های داخلی هر دروس را مشاهده می‌کنید که با کلیک کردن بر روی آنها می‌توانید در آزمون دروس شرکت کنید.

  سامانه فراگیران


  سامانه آموزش مجازی

در این سامانه سعی شده است تا حد ممکن از پیچیدگی‌ها و موانع آموزش کاسته شود و فراگیران بتوانند به‌سادگی و با جدیدترین متدها آموزش دروسی که انتخاب کرده‌اند را دریافت کنند. امیدواریم در بهره بردن از این سامانه و به‌کار بردن آنچه که می‌آموزید موفق و پایدار باشید.

14:12 , 1397/03/06
14:12 , 2018/05/27     

بحث و تبادل نظر
leila
1397/03/23 18:07
تشکر از پاسخگویی شما عزیزان
پاسخ دهید...
شادمانی
1397/03/13 14:02
سلامآزمون هایی که شرکت کرده و قبول شده بودیم در سامانه جدید انگار مجددا باید امتحان بدیم. این جریانش چیه؟ و اینکه زمان ثبت نام به ما گفتن تا هر زمان بخواهید مهلت شرکت در کلاس ها و آزمون ها رو دارید اما الان مهلت تا اسفند هست. آیا قوانین تغییر کرده؟تشکر
پاسخ دهید...
مسئول آموزش
1397/03/23 16:34
سلام، پیشینه آزمون های شما در سامانه قبلی وجود دارد و اینکه کلاس ها محدودیت زمانی ندارد و اسفند ماه مجدد تمدید خواهد شد.
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران