021 88 80 00 55

درباره جشنواره 999 شنیده‌اید؟
تولد نه سالگی ارسباران و آغاز جشنواره تخفیف‌های ویژه

درباره جشنواره 999 شنیده‌اید؟

تولد نه سالگی ارسباران و آغاز جشنواره تخفیف‌های ویژه

ارسباران به زودی نهمین سال فعالیتش را جشن می‌گیرد و به همین دلیل تصمیم گرفته تا جشنواره تخفیفی را برای علاقه‌مندان به دانش‌های مرتبط با صنعت گردشگری، در نظر بگیرد. در این مطلب درباره دوره‌هایی که شامل تخفیف شده‌اند، هدایا و زمان برگزاری این جشنواره بخوانید.

9 سال فعالیت یعنی بیش از سه هزار روز تلاش، همراهی و مشارکت در امر آموزش و بالا بردن آگاهی‌های اجتماعی، صنفی و  بنیادی در صنعت گردشگری. ارسباران، چشم‌انداز خود را چنین تصور کرده است که روزی تبدیل به برند اول گردشگری دانش­‌محور، مسئولانه و پایدار در کشور باشد و جایگاه شایسته­‌ای در جامعه جهانی برای ایران عزیزمان کسب کند. ارسباران حفاظت از سرزمین‌ها، ایجاد مسئولیت، تولید شغل و حفاظت از منابع طبیعی کشور را ماموریت خود می‌داند. گستره‌ی دغدغه‌های ارسباران فارغ از تعریف مرزهاست و در حال پرورش انسان‌هایی که هنوز گرفتار روزمرگی و بی‌تفاوتی نشده‌اند و برایشان آموختن و حفاظت اهمیت دارد با جان و دل می‌کوشد. به همین سبب در نهمین سال فعالیت ارسباران، تصمیم گرفته‌ایم به پاس سال‌ها همراهی‌تان و به امید افزایش آموزش‌های تخصصی با جشنواره تخفیف، تابستان را جور دیگری برایتان رقم بزنیم.

 

جشنواره‌ی 999 ارسباران و تاریخ برگزاری آن

شاید این قصه را شنیده‌اید که شاه عباس صفوی قصد ساختن کاروانسراهای زیادی را در مسیرهای ارتباطی داشت. او تصمیم گرفت 999 کاروانسرا بسازد و از خود یادگاری بگذارد که تا عصر حاضر جاودان باقی مانده است. ارسباران در نهمین سالگرد تولدش به یاد این قصه قدیمی ایرانی دو تا 9 دیگر را کنار شمع تولدش گذاشت و جشنواره 999 را به عنوان یک یادگاری به شما پیشکش می‌کند تا در سفری که برای رسیدن به اهدافتان دارید با آسایش بیشتری پیش بروید.

از آنجایی که ارسباران امسال شمع تولد 9 سالگی‌اش را فوت می‌کند، جشنواره‌اش را در 9 مرداد ماه 1397 آغاز می‌کند و در 9 شهریور 1397 هم آخرین روز جشنواره برگزار خواهد شد تا سه تا 9 ساخته شوند. در این بازه زمانی استفاده از تمام تخفیف‌ها یکسان است اما دوستانی که زودتر ثبت‌نام می‌کنند فرصت بیشتری برای استفاده از هدیه‌ی ویژه این جشنواره دارند. 

 

چه دوره‌هایی و چه تخفیف‌هایی داریم؟

تعدادی از دوره‌های آموزشی حضوری و مجازی ارسباران که بیشترین متقاضیان را دارند، شامل این جشنواره هستند. نام دوره‌ها و میزان تخفیف هر کدام به شرح زیر است. لازم به توضیح است که این تخفیف‌ها شامل دوستانی می‌شود که هزینه شرکت در دوره‌ها را به‌صورت کامل، در زمان ثبت‌نام پرداخت می‌کنند. 

 

  1. دوره‌های حضوری ارسباران شامل، دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی بند ب، دوره راهنمای تورهای ایران‌گردی و جهانگردی و دوره راهنمای تورهای طبیعت گردی (هر کدام 30 درصد تخفیف)
  2. دوره‌های مجازی ارسباران شامل، دوره مدیریت فنی دفاتر خدمان مسافرتی بند ب، دوره راهنمای تورهای ایران‌گردی و جهانگردی (هر کدام 40 درصد تخفیف)

 

چه هدایای ویژه‌ای در نظر گرفتیم؟

صبر کنید، خبرهای خوب هنوز تمام نشده! ارسباران در کنار این تخفیف‌ها هدایای ویژه‌ای به شرح زیر را برای فراگیرانی که در این بازه زمانی به خانواده ارسباران می‌پیوندند درنظر گرفته است.

  • اولین هدیه بیست درصد تخفیف برای استفاده از خدمات یک خانه فرهنگی و هنری دوست‌داشتنی به‌نام «آنسو» می‌باشد. آنسو دارای یک کافه دنج و قشنگ، منوی کامل متنوع و کلاس‌های آموزشی هنری و فرهنگی است. مهلت استفاده از این تخفیف درست همزمان با جشنواره ارسباران است. در نتیجه دوستانی که زودتر ثبت‌نام کنند، فرصت بیشتری برای بهره‌مندی از این هدیه را دارند.

 

خانه فرهنگی آنسو

استفاده از خدمات خانه فرهنگی آنسو با بیست درصد تخفیف در مدت برگزاری جشنواره 

  • هدیه دوم ارسباران امکان حضور در یک کارگاه آموزشی به‌نام «صفر تا صد تورهای ورودی» است. این کارگاه برای فراگیرانی که در طول جشنواره یعنی از 9 مرداد تا 9 شهریور به ارسباران بپیوندند کاملا رایگان خواهد بود.

 کارگاه آموزش اینکامینگ

کارگاه آموزشی صفر تا صد تورهای ورودی

 

همین حالا ثبت‌نام کنید

جشنواره 9 سالگی ارسباران بهانه‌ای است تا افتخار این را داشته باشیم که چه به صورت حضوری و چه از راه‌های دور پذیرای عزیزانی باشیم که علاقه‌مند به فراگرفتن دانش‌ در صنعت گردشگری هستند. شرکت در جشنواره از 9 مرداد آغاز شده و تا 9 شهریور هم ادامه دارد. شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر همین حالا و به‌صورت آنلاین در جشنواره ثبت‌نام کنید.

10:03 , 1397/05/08
10:03 , 2018/07/30     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران