021 88 80 00 55

آنسو و ارائه یکجای کتاب‌‌های دوره‌های گردشگری

آنسو و ارائه یکجای کتاب‌‌های دوره‌های گردشگری

یکی از مزایایی که ارسباران برای فراگیرانش ایجاد کرده امکان تهیه یکجای کتاب‌های آزمون جامع و دوره‌های مختلف است. در این راستا ارسباران با همکاری فروشگاه خانه فرهنگی آنسو کتاب‌های مورد نظر را به‌صورت یکجا و با قیمت پشت جلد در اختیارتان می‌گذارد. برای اطلاع از نحوه تهیه کتاب‌ها و آدرس این فروشگاه ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

 

خرید یکجا و با قیمت پشت جلد کتاب‌های گوناگون مربوط به آموختن دوره‌های راهنمای ایرانگردی و جهانگردی، طبیعت‌گردی و مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی بند ب یکی از مزایای ارسبارانی شدن است. فراگیران محترم می‌توانند پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام برای تهیه کتاب‌ها به فروشگاه خانه فرهنگی آنسو مراجعه بفرمایند. در ادامه‌ی این مطلب درباره فروشگاه عرضه این کتب، ساعات کار فروشگاه و دیگر محصولات و امکاناتی که در این مجموعه وجود دارد بخوانید.

 

فروشگاه آنسو کجاست؟ 

فروشگاه آنسو که به عرضه کتاب‌ها می‌پردازد در خانه فرهنگی آنسو به آدرس: خیابان استاد نجات‌الهی (ویلا)، خیابان ورشو، پلاک یازده قرار دارد. این خانه فرهنگی به جز فروشگاه دارای یک کافه با منویی بسیار متنوع از خوراکی‌های و نوشیدنی‌ها و چندین کلاس آموزشی و هنری است. مهم‌ترین هنری که آنسو برای آموزش آن تلاش می‌کند «سفال» و «سرامیک» است و کارگاه‌های گوناگونی را در این زمینه برگزار می‌کند. ساعت کاری فروشگاه آنسو منطبق با ساعات کاری خانه فرهنگی آنسو و از ساعت 8:30 صبح تا 11:30 شب به‌صورت یکسره می‌باشد. کتاب‌ها در همان زمان حضور به‌صورت کامل تحویل داده می‌شوند و نیازی به ثبت‌نام یا مراجعه چند باره نیست.

 

فروش کتب آزمون جامع در آنسو

خانه فرهنگی آنسو دارای کافه با منوی متنوع، کلاس‌های آموزشی گوناگون و فروشگاهی با اجناس جذاب است

 

در فروشگاه چه چیزهایی می‌فروشند؟

به دلیل آنکه خانه فرهنگی آنسو در جهت حفاظت از هنرهای دستی ایرانی گام برمی‌دارد در فروشگاه به جز امکان تهیه کتاب‌های فراگیران، نمایشگاه و فروشگاه دائمی سفال و سرامیک نیز برقرار است.

یکی از جذاب‌ترین اجناس فروشگاه آنسو، سفالینه‌هایی هستند که راهی طولانی را از کلپورگان (تنها موزه زنده سفال جهان) در سیستان و بلوچستان تا پایتخت طی می‌کنند. سفالینه‌های کلپورگان همگی به دست خانم‌های روستایی آماده می‌شوند و روش ساخت آنها قدمتی هفت هزار ساله دارد. 

 

خرید سفال کلپورگان از فروشگاه آنسو

آنسو اقدام به فروش و عرضه سفالینه‌های دست‌ساز کلپورگان کرده است


ضمنا در خانه فرهنگی آنسو تمام روزهای هفته حتی جمعه‌ها و ایام تعطیل امکان سفالگری رایگان برقرار است و مهمانان آنسو می‌توانند از خدمات متنوع این خانه فرهنگی بهره‌مند شوند. 
به جز صنایع دستی، اگر به خواندن فصلنامه تخصصی گیلگمش که جناب آقای آرش نورآقایی به همراه تیم‌شان برای تهیه و عرضه آن در تلاش هستند علاقه‌مندید، می‌توانید این فصلنامه را نیز از فروشگاه خانه فرهنگی آنسو تهیه کنید.

 

در آنسو منتظرتان هستیم

خانه فرهنگی آنسو با کافه و منوی دوست‌داشتنی‌اش، فروشگاه متنوع و هیجان‌انگیز و همچنین میزبانی دوره‌ها و رویدادهای گردشگری گوناگون مانند «دوره آموزشی باریستا» و «رویداد دوشنبه‌های گردشگری» ارتباطات بسیار قوی را با همراهان صنعت گردشگری برقرار کرده است. 
برای کسب تجربه‌های نو و امکانات گوناگون خانه فرهنگی آنسو، منتظر دیدن روی ماهتان هستیم.

14:23 , 1397/07/08
14:23 , 2018/09/30     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه