021 88 80 00 55

حذف تک ماده درس زبان تخصصی دوره های راهنمایان گردشگری

حذف تک ماده درس زبان تخصصی دوره های راهنمایان گردشگری

درباره ابلاغیه‌ی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خصوص حذف تک ماده درس زبان در آزمون جامع گردشگری از بهمن ماه 97، با توجه به اهمیت تسلط راهنمایان بین‌المللی به زبان‌های خارجی، در این مطلب بیشتر بخوانید.

متن ابلاغیه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

بنا به اعلام سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با توجه به اهمیت تسلط فراگیران دوره آموزش راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، راهنمایان طبیعت‌گردی و راهنمایان زمین گردشگری (ژئوتوریسم) به "زبان خارجی" به عنوان یکی از ویژگی‌های مهم راهنمایان گردشگری بین‌المللی، بدین‌وسیله از تاریخ این ابلاغیه "استفاده از تک ماده، شامل درس زبان‌های خارجی در آزمون جامع راهنمایان گردشگری نمی‌شود".

بدیهی است هیچ یک از فراگیران رشته‌های مرتبط یا غیر‌مرتبط دوره راهنمایان گردشگری در آزمون جامع بهمن ماه سال 97 مجاز به استفاده از تک ماده در درس زبان‌های خارجی نخواهد بود و کسب نمره قبولی (برای فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط حداقل نمره 12 و فراگیران غیر‌مرتبط حداقل نمره 10) الزامی است.

 

* فراگیران توجه داشته باشند منظور از فراگیران رشته مرتبط، فراگیرانی است که رشته تحصیلی دانشگاهی آنها مدیریت جهانگردی و رشته های مرتبط با گردشگری بوده، همچنین فراگیران دوره‌های آموزش گردشگری مجازی فراگیر رشته غیر‌مرتبط محسوب خواهند شد.

09:34 , 1397/08/14
09:34 , 2018/11/05
نرگس کاظمی فرد
user  ندا مهدوی
pen  کارشناس آموزش شرکت ارسباران
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت ارسباران مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.     

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
تلاش می‌کنیم در جریان تحولات گردشگری و ارسباران قرارتان دهیم.
نمونه خبرنامه
از اینستاگرام ارسباران